Przegląd katalogu
- 45 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 45 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Bochniie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 45 wyników w Bochniie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 13,613 opinii i ocen.
“Zawsze lubiłam zakupy w Passie (bardzo dobra jakość towaru, duży wybór), teraz przekonałam się, że zakupy przez Internet są bardzo dobrze zorganizowane. Dostawa jest szybka i na czas, płatność kartą, dostaje się to, co się zamówiło: owoce, warzywa starannie wybrane, grubość krojenia wędlin wedle życzenia, wszystko wyważone zgodnie z zamówieniem, życzenia dodatkowe, typu rozbicie kotletów, spełnione. W przypadku braku jakiegoś produktu, telefonicznie uzgodniona jest zmiana zamówienia. Polecam”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Pyszne dania obiadowe z lady. Smakują jak domowe. Dzisiaj kupiłam paprykę faszerowaną , rewelacyjna. Zaglądam zawsze gdy jestem w Bochni”
“Wszystko dobrze czysto, pomocny personel .”
“Przechodziłam dzisiaj popołudniu obok sklepu centrum i zastanawia mnie jedno ,dlaczego pani która tam sprzedaje wyrywała trawę czy meszki z chodnika to jest śmieszne .Ciekawa jestem jaka to mądra kierowniczka zleciła tego typu zajecie tej pani .To jest żałosne i myślę że ta mądra głowa która to zleciła nie ma nic do roboty tylko zajmuje się głupotami .Sama niech to robi jak nie ma lepszego zajecia .Najwidoczniej kierownictwo nie docenia ciężkiej pracy tych cudownych pan .Właścicielu sklepu powinieneś przyjrzeć się pracy kierownictwu .Gwizdki daje tylko każdej Pani z osobna za miłą obsługę .”
“Obsługa super. Pani Amelia jest bardzo pomocną osoba pomimo nałożonych obowiązków”
“Sklep z dużym wyborem, miłą obsługą i dogodnym parkingiem..Polecam”
“Jakub Grzesik nigdy nie był moim klientem. Jak również internauci: Janusz Matulka, Marcin Strąg,Agata Rataj, Anna Augustyn, Sebulb, Agata Nowak, Sebo the Ripper, wystarczy seba, Kinga Piszczek.”
“Szeroki asortyment produktów, również tych do domu. Na duży plus kasy samoobsługowe.”
“Dziewczyny fantastyczne! Kazda z nich staje na wysokości swojego zadania. Mile, pomocne uśmiechnięte. Pani kierownik- ciepla, wyrozumiała z magazynem empatii do każdego! Bardzo szeroki asortyment, mnóstwo promocji!”
“Konkretnie, sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Pani bardzo sympatyczna. Wszystko wyjaśniła przez telefon. Człowiek mógł pojawić się przygotowany. Tak się to powinno odbywać. Z szacunkiem dla człowieka i jego cennego czasu. Dziękuję bardzo raz jeszcze.”
“Doskonała Apteka. Miła obsługa i pełne półki.”