Tragedia trzy razy kupowane mięso (nóżki drobiowe) w różnych odstępach czasu i trzy razy mięso nadawało się do wyrzucenia!!!!!! Nigdy więcej Nie polecam zakupów w tym sklepie szczególnie mięsa
Opinie
-
Stanisław Nowak ★☆☆☆☆
-
Piotr S. ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Wprowadzają w błąd ludzi z godzinami otwarcia ! W niedzielę sklep zamknięty!
-
S. J. (SpeedCube) ★☆☆☆☆
Pierwsze i jedyne dc do tej pory jakie spotkałem w których nie można nadać żadnych przesyłek, żadnego przewoźnika. Kasjerka nawet nie wiedziała, że w innych sklepach w tej sieci to standard.
-
Agnieszka Ch ★☆☆☆☆
Nie polecam !!!!! Wszystko poupychane na półkach przez co rozbiłam słoik po prostu mi wypadł przeprosiłam Pani przy kasie stwierdziła że muszę za niego zapłacić.... za co musiałam zapłacić? za coś co nie wyniosłam z sklepu ? Gdzie znajomość z prawami ? Sklep wrzuci to w straty. Ogólnie pracownice zachowują się jakby były za karę w pracy.... odradzam każdemu....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Proszowska 1, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku