Przegląd katalogu
- 245 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 245 wyników
Przeglądaj zoo w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 245 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 89,549 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera zoo z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Kęty i innych.
“Super miejsce na wypad z dziećmi , rodziną, na randkę. Polecam Zoo w Krakowie.”
“Bardzo przyjemne miejsce dla dzieci i dorosłych. Duży parking na dole przy parku jak i wyżej. Trudny dojazd, ale na GPS się uda. Opcja z karmieniem zwierząt- DOSKONAŁA. Dodatkowo przejażdżka ciuchcią. Miłe miejsce.”
“Polecam ten sklep. Super obsługa, widać, że pracujące tu osoby lubią swoją pracę i znają się na zwierzętach. Wielki plus za marki własne, np Real Nature ze świetnym składem i przysmaki na wagę. Na pewno będę tu wracać.”
“Chyba największy w jakim byłem. Obsługa bardzo miła, pomocna i proaktywna wobec klienta. Sklep ma szerokie, zapełnione produktami alejki. Pozytywnie zaskoczony jestem tym sklepem. 29.11.2025 13:00.”
“Plac zabaw faktycznie nie jest najnowszy, ale dzieciom zupełnie to nie przeszkadza. :)”
“Wszystko w jednym miejscu. Miła i znającą się na asortymencie obsługa. Dziewczyny chętnie doradza i pomogą w zakupach. Plusem jest ze mizna przyjść że swoim pupilem. Polecam wszystkim. Duży i profesjonalny sklep.”
“Dzisiaj byliśmy z rodziną na zakupach, kompletując wyposażenie dla naszego nowego chomika. Mieliśmy ogromne szczęście trafić na Panią Anię(rude włosy)– niezwykle sympatyczną, kompetentną i zaangażowaną osobę. Jej wiedza na temat zwierząt i akcesoriów jest imponująca, a przy tym widać, że naprawdę kocha to, co robi. Z ogromną cierpliwością i uśmiechem doradziła nam w wyborze najlepszych produktów zarówno dla naszego chomika, jak i dla naszych psiaków. Dzięki niej zakupy były nie tylko udane, ale i bardzo przyjemne! Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie – profesjonalna, serdeczna i pomocna. Na pewno będziemy tu wracać i polecać to miejsce innym❣️”
“Bardzo fajne zoo, zwierzeta bardzo przyjazne i bardzo zachlanne jezeli chodzi o jedzenie... cena biletow zrozumiala ale cena miski jedzenia juz nie. Platnosc tylko gotowka!!”
“Bardzo fajne miejsce. Bez tłumów, zwierzątka bardzo przyjazne. Polecam ❤️”
“Zakup mieszkania przebiegał w świetnej i profesjonalnej atmosferze. Chcieliśmy podziękować Pani Karolinie za pomoc w wyborze i przeprowadzenie nas przez ten proces. Oby więcej takich super inwestycji w mieście!”
“Profesjonalna obsługa i super kontakt ! Polecam !”
“Świetna obsługa i duży wybór. Gorąco polecam ! Jak sklep zoologiczny to tylko Pies i Kot !”
“Biuro prowadzi moje rachunki od siedmiu lat. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pełen profesjonalizm.”
“Przed skorzystaniem z parkingu zapoznałem się z informacjami dostępnymi w internecie i nie miałem problemu z wybraniem odpowiedniej bramki. Dzwoniłem też do ZOO aby potwierdzić aktualność informacji zawartych w internecie. Bramka nr 1 P+R cena za parkowanie 32 zł/5 godzin a każda kolejna płatna 5zł/h. W tej cenie mamy bezpłatny przejazd dla siedmiu osób do ZOO i z powrotem z przystanku "Baba Jaga" zlokalizowanego obok parkingu. Kursy autobusów co 20 minut. To dobra opcja dla rodzin z dziećmi, które odwiedzają ZOO. Druga bramka nr 2 5zl/h a w weekendy 25 zł/5 godzin a następne w cenie 5 zł/h. Ta opcja jest dobra dla ludzi którzy nie idą do ZOO albo pójdą tam pieszo i wyrobią się szybko aby zapłacić jak najmniej. Co do samego parkingu to jest on duży, nie jest asfaltowy. Płatności dokonujemy w automatach przed wyjazdem. Można płacić gotówką lub kartą.”
“Byłam wczoraj . Przemiła pani - blondynka obsłużyła mnie z taktem i bardzo dobrą energią. Kupowałam " kulki dla sikorek" . Bardzo empatyczne podejście. Będę polecać ten sklep. Pozdrawiam.”
“Super obsługa, Pani kierownik bardzo pomocna.”
“Polecam firmę daje pięć gwiazdek! korzystam od wielu lat”
“Polecam Panią Weronike. Zawsze profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Sumienna i staranna. Piesek Zawsze wychodzi zadowolony”
“Bogata oferta i super personel.”
“Jestem stałą klientką, ponieważ jest to sklep zoologiczny położony najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Początkowo byłam bardzo zniechęcona do tego miejsca - niekompetentna obsługa i zwierzęta w okropnych warunkach, nie mówiąc już o braku podstawowej wiedzy pracujących tam osób. Doradztwo na najniższym poziomie - zgadzam się z poprzednimi opiniami. W ostatnim czasie zauważyłam jednak duży progres - lepiej wyszkoleni (możliwe ze nowi) pracownicy, którzy są w stanie udzielić porady odnośnie zaistniałych problemów, miła obsługa i poprawione, dobre warunki dla zwierząt. Zdecydowanie zmiana na olbrzymi plus, polecam serdecznie. :)”
“Super zdrowe rybki. Jedyny punkt w Nowym Targu gdzie sprzedawca zna sie na robocie. Doradzi a i towar wysokiej jakosci.”
“Świetne miejsce na letni wypoczynek. Położone na uboczu, wśród zieleni. Duże porcje bardzo smacznego jedzenia W przystępnych cenach. Duży teren, za atrakcjami dla dzieci (zjeżdżalnia, piaskownica, mini zoo, dmuchaniec) oraz stawem rybnym (jest możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego). W weekendy organizowane są tam koncerty i kino letnie plenerowe. Warto polecić zarówno osobom dorosłym, rodzinom z dziećmi, a także grupom zorganizowanym.”
“Mały sklep ale bardzo dobrze zaopatrzony. Szeroki wybór firm z niskiej, średniej i wysokiej półki, w dodatku w dobrej cenie.Fachowa i miła obsługa. Bardzo polecam!”
“Solidna firma. Polecam serdecznie !”