beznadziejna obsługa! pani blondynka z piegach, z kolczykiem na twarzy bardzo arogancka. Byłam po kurtke dla mojego psa, zapytałam czy to na pewno roxmiar XL, a ona mowi mi, ze nie wie, bo dają te kurtki na randomowych wieszakach i nie znają rozmiarów. Oczywiście żadnego do widzenia, dzień dobry czy pocałuj mnie w nos. Dawno nie spotkałam się z tak arogancką obsługgą, każdemu odradzam
Zdjęcia
Opinie
-
anna malinowska ★☆☆☆☆
-
anna niechodzka ★★★★★
Jestem stałą klientką tego sklepu prawie od samego początku, więc widziałam, jak się rozwijał. Dziś mogę go z czystym sumieniem polecić. Sklep jest zadbany, czysty, a zwierzęta mają naprawdę dobre warunki bytowe — czysto, przytulnie, z zabawkami, domkami, pełnymi miseczkami i świeżą wodą. W wielu innych sklepach tego niestety nie widać. Dodatkowo, w witrynie znajduje się piękne akwarium, które zawsze przyciąga wzrok. Uważam też, że informacje o zakazie pukania w szyby czy robienia zdjęć są jak najbardziej słuszne. To nie „małpki w zoo”, tylko żywe stworzenia, które mogą się stresować. Lepiej, że sklep jasno o tym informuje — widać, że dobro zwierząt jest tu naprawdę priorytetem. Kupuję tam karmy i przysmaki dla moich kotów i jestem zachwycona obsługą oraz atmosferą. A ruda kotka , która jest prawdziwą oazą spokoju, to już chyba najważniejsza „pracowniczka” tego miejsca. ".
-
Katarzyna Krakiewicz ★★★★★
Dzisiaj byliśmy z rodziną na zakupach, kompletując wyposażenie dla naszego nowego chomika. Mieliśmy ogromne szczęście trafić na Panią Anię(rude włosy)– niezwykle sympatyczną, kompetentną i zaangażowaną osobę. Jej wiedza na temat zwierząt i akcesoriów jest imponująca, a przy tym widać, że naprawdę kocha to, co robi. Z ogromną cierpliwością i uśmiechem doradziła nam w wyborze najlepszych produktów zarówno dla naszego chomika, jak i dla naszych psiaków. Dzięki niej zakupy były nie tylko udane, ale i bardzo przyjemne! Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie – profesjonalna, serdeczna i pomocna. Na pewno będziemy tu wracać i polecać to miejsce innym❣️
-
Wiktoria Straupisz ★☆☆☆☆
Gratuluję idiotycznego pomysłu stawiania klatki z żywym zwierzęciem na wejściu do sklepu zoologicznego, znajdującego się w dużej galerii w okresie największych tłumów ludzi w związku ze zbliżającymi się świętami. Kot jest wystraszony, ma podkulony ogon, nie ma jak się całkowicie schować ani odpocząć znajdując się w budynku pełnym świątecznych piosenek i kolorowych świateł. A wszystko pod wspaniałym hasłem „adoptuj mnie”.
-
Daniel Kominiak ★☆☆☆☆
Nie polecam rybek z tego miejsca. Nie dość że drogo to jeszcze przywlokłem sobie do akwarium rybią ospę kupując tu neonki czerwone.
-
Beniamin Błaszkiewicz ★★★★★
Bardzo dobry sklep, a w szczególności obsługa. Pani dobrała mi karmę i jasno wyjaśniła czym powinienem się kierować na przyszłość. Polecam :)
-
Agnieszka Bednarek ★☆☆☆☆
Chamska Pani z obsługi, która sama stwierdziła, że jak chce coś kupić to mam iść gdzie indziej
-
Justyna Basta ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa. Prosiłam panią ekspedientkę o produkt odstraszający koty od obsikiwania mebli. Jak się okazało w domu pani wcisnęła mi dwa razy droższy spray do czyszczenia moczu czyli coś zupełnie innego niż mówiłam i tłumaczyłam. Zero kompetencji i wiedzy na temat rzeczy sprzedawanych w sklepie. Ponad to zwierzęta sprzedawane tam przechodzą katusze żyjąc w niedostosowanych tragicznych dla nich warunkach. Nie polecam.
-
Kamila Czech ★★★★★
Świetnie zorganizowany sklep z miłą obsługą, która zna się na rzeczy - w razie wątpliwości wykazują się wiedzą i potrafią właściwie doradzić. Sklep posiada zróżnicowany asortyment, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MIDI ZOO Sklep zoologiczny?
MIDI ZOO Sklep zoologiczny znajduje się przy Podgórska 34, Grzegórzki, 31-536 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MIDI ZOO Sklep zoologiczny?
Można skontaktować się z MIDI ZOO Sklep zoologiczny pod numerem +48 122 656 696
Jak można dotrzeć do MIDI ZOO Sklep zoologiczny?
Do MIDI ZOO Sklep zoologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku