Przegląd katalogu
- 143 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 143 wyników
Przeglądaj wieczór z przyjaciółmi w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 143 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 113,550 opinii i ocen.
Galaxy Hookah Kraków to wyjątkowy hookah pub Kraków, zlokalizowany przy ulicy Lwowskiej 2. To miejsce, gdzie relaks i dobra zabawa łączą się w idealnej harmonii.
“To nie jest jakaś tam pizza na kawałki, tylko to jest super pizza, super smaczna, super smaki. To jest najlepsza pizza na kawałki, najlepsza jaką mamy. Przeszła mój niesamowicie trudny test na najlepszą pizzę na kawałki.”
“Pyszne jedzenie, włoskie potrawy robione na miejscu, świeże, urozmaicone, pięknie podane, duży wybór. Porcje spore, ceny raczej umiarkowane plus. Sympatyczny klimat, sprawny serwis.”
“polecam cudowne miejsce na randkę można przedyskutować kwestie gustów związanych z umeblowaniem oraz dodatkami do mieszkania a zaraz po tym zjeść posiłek. ceny unormowane wręcz bym powiedział że tanie, szkoda że hot dogow za złotówkę już nie ma….. ale poza tym naprawdę trzyma poziom. serdecznie polecam, wrócę nieraz.”
“Ulubione miejsce do posiedzenia ze znajomymi, niezmiennie od lat. Jednak miejsce nie dla każdego, trzeba rozumieć i lubić klimat, który tam panuje. Drinki w porządku, happy hours dwa drinki w cenie jednego to super promocja trwająca już dosyć długo(oby jak najdłużej). Oczywiście można doszukiwać się niemiłych zachowań ze strony barmanów, trzeba jednak pamiętać, że to też są ludzie.”
“Dobry Steak & Whisky - Mistrzowie atmosfery i smaku! Restauracja Dobry Steak & Whisky w Krakowie to lokal, który udowadnia, że nie należy oceniać książki po okładce. Z zewnątrz niepozorny, w środku mile zaskakuje stylowym i urzekającym wystrojem, stanowiąc idealną przestrzeń na wyjątkowe wydarzenia. Nasza wczorajsza uroczystość rodzinna była strzałem w dziesiątkę. Od klasycznego rosołu i wyśmienitych klusek śląskich z polędwiczkami wieprzowymi w sosie borowikowym, po deski z wędlinami i serami oraz fantastyczną sałatką grecką z obłędnym sosem musztardowym - jedzenie było po prostu pyszne! Obsługa działała sprawnie, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. To, co jednak wyróżnia to miejsce, to niesamowici Właściciele, a zwłaszcza obecny na sali Właściciel - człowiek, któremu autentycznie się chce! Jego profesjonalizm i dbałość o klienta są wyjątkowe. Gdy zauważył naszych najmłodszych gości, zorganizował dla nich niespodziankę: pod jego okiem i przewodnictwem dwie dziewczynki przygotowały własne, przepyszne pizze! Takie gesty tworzą atmosferę, której nie da się podrobić. Podsumowując: Dobry Steak & Whisky to restauracja, gdzie świetna kuchnia (i ten sos!) idzie w parze z obsługą na wysokim poziomie i Właścicielem, który gwarantuje wyjątkowe spędzenie czasu razem. Gorąco polecam!”
“najlepsza pizzeria w krakowie, pizza jest świeża, pyszna i baaardzo szybka dostawa. Dodatkowo można zamówić nawet w nocy gdy nadejdzie głód. same cudowne wspomnienia polecam serdecznie.”
“Świetnie i klimatyczne miejsce. Pyszne drinki”
“Odwiedziłem Malinową Łąkę, aby kupić bukiet dla mojej kierowniczki drogerii i muszę powiedzieć – to była prawdziwa przygoda pełna kwiatowej magii i śmiechu! Panie w kwiaciarni nie tylko skomponowały przepiękny bukiet, który został przyjęty z zachwytem i wzruszeniem, ale także zamieniły zakupy w bogatą w konwersację przygodę. Opowieści, zabawne historyjki i niepohamowany urok rozmów sprawiły, że pobyt tam był czystą przyjemnością. Fantastyczne doświadczenie zakupowe – serdecznie polecam Malinową Łąkę każdemu, kto szuka nie tylko pięknych kwiatów, ale też dawki dobrego humoru!”
“Klimat jak z lat 90. Tanie piwo, wybór raczej z tych popularnych - żadnych kraftów itd. Jest za to piwo zero. Goście to raczej stali bywalcy.”
“Wyśmienite jedzenie w przystępnych cenach oraz wspaniała obsługa. Bardzo polecam to miejsce.”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu szalejowemu zespołowi za przygotowanie pięknego boxa prezentowego ! Dziękuję też za bardzo sprawny kontakt z menadżerem. Udało się w kilku wiadomościach szybko załatwić temat. Jedzenie ? Wybitne ! Chałka na słodko i słono idealna pod każdym względem. Bułeczka na słodko z malinami i czekoladą - kulinarne uniesienie, twarożek ziołowy - pełnia smaku, konfitura morelowa - smak wakacji u babci. Cały box pięknie zapakowany. Zadbaliście o każdy szczegół a dodatek tatuaży wywołał duży uśmiech ! Dziękuję wam z całego serducha. A do tego odbiór boxa w waszej knajpce to dobrze rozpoczęty dzień od pięknych uśmiechów osób tam pracujących ! Dziękuję dziękuję dziękuję ! Wrócę nie raz !”
“ulubione miejsce, wspaniałe wino i oliwa. Świetne przekąski. Właściciel organizuje degustacje. To świetny pomysł na wieczór przy winie i pysznym jedzeniu. Pięknie opowiada o winie.”
“Pizza bardzo dobra lecz polecam zmienić oliwy są niedobre . Klimacik dość fajny troche mały parking.”
“Pyszne jedzenie, duży wybór słonych i słodkich przekąsek. Bardzo przytulnie:)”
“Z pełnym przekonaniem polecamy tę kwiaciarnię! Zamówiliśmy wieniec na pożegnanie współpracownika i zostaliśmy obsłużeni z ogromnym zaangażowaniem i troską o każdy detal. Kompozycja była piękna, starannie przygotowana i dostosowana do charakteru uroczystości. Dodatkowo w cenie otrzymaliśmy pomoc w transporcie, co było dla nas dużym ułatwieniem. Bardzo miły, profesjonalny kontakt – wszystko przebiegło sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy!”
“Bardzo dobra kawa, ciacho i wrap. Polecam serdecznie. Obsługa bardzo miła.”
“Początkowo, gdy usłyszałam że na rejsie będzie 150 osób w dodatku 90% Anglików byłam przerażona, natomiast bawiłyśmy się świetnie. Drinki nie były oszczędne mimo, że nielimitowane. Nie było problemu z dostaniem się do baru. Fajna muzyka, dobrze rozplanowana przestrzeń. Fotobudka jest dużym plusem tego miejsca. Pomimo dużej ilości osób było wystarczająco miejsca do tańczenia. Ps. Podziękowania dla Hani za dbanie o dobry nastrój.”
“Będąc na wycieczce rowerowej wzdłuż Wisły można odbić 2min i wpaść do niepozornej, przydrożnej miejscówki. Na miejscu duży parking, stojaki na rowery, ogródek. W środku dużo miejsca, czytelne menu. Zamówiliśmy hotdogi, zapiekankę i kebaba. Wszystkie pozycje były smaczne, odpowiednio duże w stosunku do ceny. Hotdog z dobrą wkładką mięsną, nie jest to tania parówka. Fajna kompozycja sałatki, cebulki prażonej, boczku. Jedynie problem stwarzał sos - czosnkowy zbyt leisty a ostry zbyt ostry. Takze sos mieszany - uwaga, bo może pogryźć ostrością. Zapiekanka ma fajny farsz pieczarkowy, dobrze doprawiony. Chrupnąć też potrafiła. Ale to tyle co mogę o niej powiedzieć, bo wziąłem sos mieszany+ czy coś takiego z dodatkowym ostrym sosem. O ile zazwyczaj ostrość mi nie jest straszna, tak tutaj czułem się jakbym dostał liścia ze słynnej caroliny reaper zupełnie bez ostrzeżenia. I za to jest jedna gwiazdka mniej ocenie obsługi. Ostrzegajcie! Kebab duży, wypchany po brzegi. W środku kapusznikow i mięso dobrej jakosci. Fajnie przyprawiony kurczak. Tylko tortilla miała vibe marketówki, dość słabej jakości. Ogólnie oceniamy pozytywnie, fajny stosunek ceny do jakości i porcji. Z pewnością wrócimy :)”
“Pyszny koreański Bibimbap i Hotteok. A do trgo cudne Milkis. Restauracja zdała egzamin śpiewająco. Jedzenie jest super takich smaków oczekiwałem. Jest też K-pop, koreańskie książki i plakaty a nawet kilka produktów spożywczych do kupienia. Wpadajcie bo warto.”
“Las Weges to fantastyczne, ciepłe i przytulne miejsce. Obsługa jest przemiła. Bywamy tutaj często zamawiając czasem na miejscu, czasem na wynos i nieważne kto jest na zmianie - zawsze są to uśmiechnięci i pomocni ludzie. Jedzenie jest bardzo smaczne, propozycje lunchowe codziennie są inne i za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę! Zdecydowanie to miejsce to must have dla każdego kto ceni sobie smaczną kuchnię roślinną.”
“Miejsce bardzo ładnie zagospodarowane po fabryce wódki. Otoczenie nowoczesnych brył wieżowców stwarza niepowtarzalny klimat.Roślinnosc uzupełnia całość i nadaje klimat.Polecam kawiarnie Bloom,pyszną herbatę i dobre ciasto z marchwi.Atmosfera znakomita i ciekawy wystrój. Na toaletę w podziemiach radzę uważać bo ja idąc z powrotem zabłądziłam.”
“Jagodzianki, matcha i kawa z przelewu są po prostu obłędne. Widać, że właściciele stawiają na wysoką jakość. Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona smakiem. Z drożdżówek aż wylewały się jagody:) Jeśli szukacie miejsca, które nie oszukuje na produktach i widać, że wkłada masę serca w swoje wypieki, to baardzo polecam!”
“Fajna miejscówka. Warto wstąpić na piwko albo coś mocniejszego.”
“Baaaardzo fajne miejsce na luźne granie i poważne również! Stoły w dobrym stanie zważywszy na dużą ich eksploatację. Jest bar, można pograć w ping- ponga i darta. Jest parking i łatwy dojazd. Minusik za brak choćby jednego stołu do snookera ale ogólnie super!”
“Świetny wybór piw, dobre ceny, lokal przyjemny, może mały ale przytulny, miejsce dla chętnych się znajdzie bo stolików kilka jest. Nic tylko odwiedzać, top kraftowy spocik w krk”
“Dobra miejscówka na spotkania ze znajomymi. Dobry wybór z karty i dań ;-) Warto. Coraz bardziej popularna restauracja i atrakcje z tym związane.”
“Warto było przyjechać z drugiej strony Krakowa. Przepyszne burgery plus frytki z sosem czosnkowym i wyszłyśmy objedzone i szczęśliwe. Do tego grzane wino plus szarlotka i wieczór od razu był lepszy:) Wyrazy uznania dla pani kelnerki za fantastyczną pamięć i przemiłą obsługę”
“Na kebabach też dawałem 5 gwiazdek ale tam oczekiwałem szybkiego zaspokojenia głodu. Tu zjemy spokojnie. Dania są przemyślane urozmaicone i co tu dużo mówić smaczne. Warto dotzeć zanim będziemy glodni (najlepiej po spacerze po centrum krakowa) tak żeby było można cieszyć się odkrywaniem każdej potrawy. Nie jestem koneserem ale potrafię docenić kompozycję smaków. Ja jadłem boczniaki z sosem miętowym jakimś chyba batatem posypanym ziarenkami. Ta kompozycja bardziej mi przypadła do gustu niż droższy stek z sosem pieprzowym ( stek był juz pałaszowany przez żonę więc mogę nie być do końca obiektywny... może zepsuła kompozycję;). Mam ochotę poznać też inne knajpki w okolicy ale z pewnością wrócę testować inne potrawy. Lokal przyjazny dzieciom, kelnerki potrafiły zająć je na czas oczekiwania na jedzenie. Do rachunku została doliczona opłata za obsługę kelnerską (i faktycznie nawet strugaczka do kredek sie znalazła :D) - na plus! Za 6 osób w tym 2 dzieci zaplaciliśmy prawie 6 stówek. Wzielismy też deser i 2 wina grzane i 2 piwa. Miło i przyjemnie spędzony czas. Po posiłku o dziwo chociaż sytym nie czuliśmy się ospali. Pozdrawiam”
“O północy, zmęczeni, ale wskrzeszeni cheesburgerem z tego zacnego miejsca na Kazimierzu w Krakowie. Przesmaczny, dobre frytki. Zdjęcie jak zdjęcie, ale coś jest. Na pewno wrócę.”