Mała restauracyjka. Fajny klimat, ubrana świątecznie, duży ruch. Miła Pani, chyba właścicielka. Jedzenie estetyczne, ale przeżyłam pewne rozczarowanie, bo w smaku przeciętne. Ja konkretnie jadłam klasyczny bibimbap z wołowiną.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Półrola-Miętka ★★★★☆
-
Anna Medzińska ★★★★★
Wróciliśmy tam po paru miesiącach i cały czas tak samo pyszne jedzonko. Często jest kolejka na zewnątrz i trochę się czeka ale bardzo warto :) obsługa super miła, nawet przy natłoku ludzi zachowuje się cały czas cierpliwie i uprzejmie pokłony dla Pana blondyna, Pana wysokiego i Pani brunetki i oczywiście kucharzy :)
-
Jakub Hodurek ★★★★★
Jedzenie było smaczne - szczególne wrażenie zrobił na mnie ramen w wołowiną bulgogi tak naprawdę za to danie daje 5 gwiazdek. Kimbapy były smaczne i świeże jednak nie zaskakiwały tak bardzo. Na stołach dostępne są 3 sosy które dodają życia kimbapom. Lokal schludny ale dość mały. Obsługa pomocna i miła. Myślę że warto odwiedzić ten lokal i spróbować w nim szczególnie ramenu o którym pisze.
-
Bartosz Zając (_ZaJem) ★★★★★
Pyszny koreański Bibimbap i Hotteok. A do trgo cudne Milkis. Restauracja zdała egzamin śpiewająco. Jedzenie jest super takich smaków oczekiwałem. Jest też K-pop, koreańskie książki i plakaty a nawet kilka produktów spożywczych do kupienia. Wpadajcie bo warto.
-
Michał L ★★★★★
Pierwszy raz mam do czynienia z tą kuchnia i z pewnością wrócę. Bardzo, bardzo dobre wszystko a wzięliśmy 4 różne dania. Świetny smak, klimat - po prostu wszystko się zgadza. Przemyślane i niecodzienne posiłki które wyjątkowo przypadły mi i jak widzę nie tylko mi do gustu. Pozdrawiam, polecam i dziękuję.
-
Johny PL ★★★★★
Bardzo fajna miejscówka, chyba jedyne miejsce w Krakowie, które serwuje koreańskie potrawy, z którymi wcześniej nie miałem zbyt dużej styczności a naprawdę warto. Smaczne jedzonko, stosunkowo dużo opcji wegetariańskich i wegańskich i kilka śmiesznych napojów w lodówce, które trochę przybliżają klimat współczesnego dalekiego wschodu. Jedyny minus to dość mały lokal, więc jeśli ktoś wybiera się tu w porze obiadowej to trzeba się liczyć z tym, że będzie trzeba chwilę zaczekać na stolik
-
Jadwiga Kania ★★★★★
Polecam z całego serca! Wspaniałe miejsce, które poza pysznym jedzeniem oferuje super atmosferę i przesympatyczną i profesjonalną obsługę i właścicieli:) Mimo braku miejsca, w lokalu, Panie z obsługi zaproponowały żeby zostawić numer telefonu i gdy tylko zwolni się stolik zostaniemy poinformowani :) Tak też się stało i dzięki temu zjedliśmy przepyszny obiad. Miejsce 100/10 mimo, że mieszkamy daleko - wrócimy tu na pewno
-
Bartosz Miracki ★★★★★
Rewelacyjny bar koreański z domową kuchnią, ponownie otwarty w nowej lokalizacji. Prawdziwe smaki w zaskakująco przystępnych cenach. Szybko podane, miła i kompetentna obsługa. Krótka karta. Do każdego zamówienia zestaw firmowych sosów. W tle dyskretnie słychać musicale po koreańsku. Jest też minioferta sklepowa z napojami i przekąskami koreańskimi. Jedyny problem to liczne rezerwacje stolikowe, które mocno ograniczają dostępność i tak już skromnego lokalu. Z tego powodu część klientów rezygnuje z wizyty a stoliki i tak długo stoją puste. Przydałby się też bardziej klimatyczny wystrój, może kilka obrazków na ścianach ... ale to już kwestia gustu.
-
mag0304 ★★★★★
Kuchnia koreanska jest Nam dobrze znana, byliśmy tutaj pierwszy raz skuszeni dobrymi opiniami i nie żałujemy. Zamówiliśmy trzy różne dania, wszystkie bardzo nam smakowały. Fajnie, że rapokki mają różne stopnie ostrości. Ceny w porządku. Nowa lokalizacja jest super, trochę ciężko o stolik w godzinach obiadowych. Nie będę odejmowac gwiazdek na obsługę, bo myślę, że każdy się kiedyś uczył i to tylko kwestia czasu i będzie lepsza organizacja w obsłudze klientów. :) jeżeli ktoś nie zna jeszcze kuchni koreanskiej, to jest to dobre miejsce aby jej spróbować.
-
ola olkowa ★★★★★
Kolejna wizyta, pierwsza w nowej lokalizacji. Wszystko świeże i pyszne. Bibimap duży jest naprawdę spory!!!! Rewelacyjny stosunek ceny do jakości !!!!!! Paragon nie jest paragonem grozy więc polecam walić drzwiami i oknami tylko trzeba rezerwować miejsce bo przez godzinę jak tam siedzieliśmy bardzo dużo osób próbowało… i No mam nadzieje że w końcu uda im się dostać bo No naprawdę jedzenie miodzio❤️ Bardzo sympatyczna obsługa :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pan KimBap?
Pan KimBap znajduje się przy Kalwaryjska 17, Podgórze, 30-504 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pan KimBap?
Można skontaktować się z Pan KimBap pod numerem +48 730 779 477
Jak można dotrzeć do Pan KimBap?
Do Pan KimBap można dotrzeć, korzystając z poniższego linku