Przegląd katalogu
- 190 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 19% Ze zdjęciami
Znaleziono 190 wyników
Przeglądaj urząd państwowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 190 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 16,270 opinii i ocen.
“Mila obsluga, Pani bardzo pomocna. nie znam lepsze placowki :)”
“Bardzo ładna pętla polecam takie pętle”
“Zawsze bardzo uprzejma i pomocna Obsługa, cierpliwa i życzliwa. Ode mnie 5 gwiazdek i dużo serdeczności!”
“Pani Magdalena załatwiła sprawę ubezpieczenia nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej perfekcyjnie. Cierpliwie tłumaczyła każdą wątpliwość, wskazywała korzystne rozwiązania do przemyślenia. Następnie odpowiadała jeszcze na zapytania mailowe. Podpisanie polisy nastąpiło po umówieniu terminu wizyty. Małgorza”
“Szybko, sprawnie, profesjonalnie, polecam”
“Pierwszy raz spotykam tak wysoką ocenę poczty. Ja też się przyłączam i daję 5 gwiazdek.”
“Poczta Polska to przykład świetnego połączenia dużego asortymentu usług oraz szybkości obsługi, przynajmniej od momentu, gdy wprowadzono numerki. Jak ktoś nie lubi miejsca, to i tak warto zajrzeć ba Wielopole, aby podziwiać budynek. Szkoda że nie pracują całodobowo 7 dni w tygodniu.”
“Byłam dzisiaj po raz pierwszy na tej poczcie ,ale to zupełnie inny świat ,niż w innych placówkach .Pani była uśmiechnięta i bardzo pomocna ,z troską powiedziała ,że chyba zapomniałam przy adresie wysyłanego listu podać ulicę po którą ma trafić mój list :) Bardzo dziękuję za uśmiechnięta twarz i wyjątkowo miłą obsługę .Z pewnością będę tu wracać z przyjemnością . P.s. Odniosłam wrażenie ,że większość ludzi ,którzy stali w kolejce są stałymi klientami,bo atmosfera była jakby domowa przy zachowaniu najwyższych standardów .”
“Pani Maria profesjonalnle zajęła się moim 91 tatą, bardzo serdeczna osoba,polecam”
“pyszne driny raj dla barowców Janek barman robi dobrze”
“Apteka DOZ zupełnie fachowo, szybko, zawsze profesjonalnie. Można zamówić leki a także liczyć na doradzenie w zakresach związanych z suplementami czy innymi medykamentami”
“Super miejsce. Niewielka kolejka. Bardzo miła obsługa, sprawnie. Pocztą mieści się na poziomie 0, wejście prosto z parkingu, dobre rozwiązanie.”
“Najlepsza agencja pracy, z jaką kiedykolwiek współpracowałem! Profesjonalne podejście, szybkie reakcje i rewelacyjna obsługa sprawiły, że cały proces szukania pracy był przyjemny i bezstresowy. Gorąco polecam - tutaj naprawdę każdy jest traktowany wyjątkowo =)”
“Spoko opcja dla studentów. Można pogodzić pracę z zajęciami.”
“Bardzo miłe, zawsze pomocne i uśmiechnięte Panie! Każde moje zapytanie było rozwiązane szybko i bez problemów. Mimo, że bywa tu tłoczno, kolejka zawsze idzie sprawnie :)”
“Uprzejma i pomocna obsługa. Mały minus za brak aktualnej pieczątki na awizo (są tam wciąż stare godziny otwarcia placówki)”
“Bardzo miłe osoby pracujące na poczcie :) Zdecydowanie polecam!!”
“Obsługa szybka, pomaga, doradza. Zawsze uśmiechnięta. Wiadomo jak jest kolejka to trzeba odstać swoje i ludzie z kolejki wtedy zdenerwowani ,nieprzyjemni i opryskliwi dla obsługi.”
“Od kilku lat korzystam z tej agencji pocztowej wysyłając sporo listów. Obydwie Panie są bardzo miłe, kompetentne. Nigdy z niczym nie ma problemu, szybko i sprawie załatwiana jest każda sprawa i wysyłka. Polecam! ps. Nie wiem czemu inni oceniają pracę listonosza (faktycznie nie zawsze przynosi listy polecone...) jeśli on nie jest pracownikiem tej agencji?”
“Najbardziej ogarnięta poczta w Krakowie przesyłki zagraniczne (do tropikalnych krajów) Panie wiedzą jak wysłać i nawet faktury to nie problem i do tego miła obsługa ;) - nie jest to standardem placówek Pocztowych - dlatego polecam.”
“Po przeczytaniu poprzednich opinii nie spodziewałam się miłej obsługi, ale po przyjściu był bardzo pomocny i miły pan , który pomógł w nadaniu listu i wszystko na spokojnie wytłumaczył. Bardzo polecam”
“Jestem stałym klientem. Panie zawsze miłe i uprzejme. Bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki przy dużym natłoku pracy. Polecam.”
“To moja najbliższa poczta. Zawsze jestem miło obsłużona z uśmiechem na twarzy. Wcześniejsza poczta w bloku nr 10 była kompletnie inna, tutaj jest zawsze miło i dokladnie. Ponadto pani listonosz na naszym osiedlu dostarcza listy i paczki jak należy, co jest miłym zaskoczeniem po wcześniejszych listonoszach, którzy zostawiali jedynie awizo. Polecam :)”