Opinie

  1. Ewa ★★★★★

    To moja najbliższa poczta. Zawsze jestem miło obsłużona z uśmiechem na twarzy. Wcześniejsza poczta w bloku nr 10 była kompletnie inna, tutaj jest zawsze miło i dokladnie. Ponadto pani listonosz na naszym osiedlu dostarcza listy i paczki jak należy, co jest miłym zaskoczeniem po wcześniejszych listonoszach, którzy zostawiali jedynie awizo. Polecam :)

  2. Natalia Kępa ★☆☆☆☆

    Pani blondynka bardzo niemiła, przyszłam żeby się tylko zapytać jak mogę postąpić w pewnej sprawie zaczęłam rozmawiać z panem, lecz od razu wtrąciła sie pani blondynka najeżdżając na mnie że mam im nie wciskać żadnego kitu i że jestem niepoważna i powinnam się zastanowić nad soba :) Panu do którego podeszłam nawet nie pozwoliła dojść do głosu. Niestety po dorosłych ludziach jednak oczekiwałabym chociaż trochę szacunku do drugiej osoby

  3. Szymon Poźniak ★☆☆☆☆

    Dramat wypłacić pieniędzy z Mony gram nie można ponieważ panie są nie przeszkolone wpłacić pieniędzy też niemożna bo nie działa drukarka a na końcu dostaje informacje że nie muszę tu przychodzić brak słów

  1. pl borys ★★★★★

    Pomimo trudnej sytuacji PP Panie z punku przy oświecenia zawsze pomogą pomimo, że nie wszystko jest w zakresie ich obowiązków. Życzę, żeby w każdej placówce były tak życzliwe i kompetentne osoby.

  2. Michał Fabjanski ★☆☆☆☆

    Czas tu się niestety zatrzymał wiele lat temu. Dla pechowców którzy zostali skazani na pocztę polską i dostali awizo mimo obecności w mieszkaniu nie ma litości. 30min stania w kolejce, czynne jedne stanowisko i zawsze jakiś problem.. terminal nie działa, albo paczka jest o 0,001mm za duża lub zaginiona przesyłka. Ciężko tutaj znaleźć cokolwiek pozytywnego, 1 gwiazdka to i tak za dużo :(

  3. Karolina Samson ★☆☆☆☆

    Zaczynając od listonosza - nie potrafi nawet przybić pieczątki - Pani na Opolskiej sama nie mogła wydedukować pod jakim adresem czeka przesyłka. Na miejscu kolejka długa, czas oczekiwania conajmniej 30 minut ale to rozumiem, przecież takie rzeczy sie zdarzają. Natomiast to w jaki sposób Pani obsługująca się odzywa do klientów nie powinno mieć miejsca. Osoba przede mną wysyłała całkiem sporo przelewów a ja już i tak byłam w plecy z czasem przez zawirowania z adresem, więc grzecznie spytałam ile mniej więcej zajmie obsługa Pani przede mną na co Pani obsługująca z ogromnym wyrzutem i wręcz krzykiem odpowiedziała "A TO MNIE SIĘ PANI PYTA? TYLE ILE MAM PRZELEWÓW". Wytłumaczyłam, że to nie są pretensje tylko troszke śpieszy mi się na autobus do pracy i chciałabym wiedzieć czy na niego zdążę to zdawkowo odpowiedziała, że zostały dwa (można było zauważyć conajmniej 4 czyli około 15 minut pracy). Nie polecam tej placówki z całego serca, mam nadzieję, że to moja ostatnia interakcja z nią.

  1. Kuba Ex ★☆☆☆☆

    Jak zawsze kolejka na zewnątrz budynku jak za komuny… To samo było 15 lat temu na Oświecenia 21 …Jedno okienko czynne drugie nieczynne z jakiego powodu??? Każda osoba obsługiwana przez 25 min !!! To jest jedna wielka masakra!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Osiedle Oświecenia 47, Mistrzejowice, 31-634 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 126 492 200

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements