Przegląd katalogu
- 509 Łączna liczba firm
- 2.1 Średnia ocena
- 47% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 509 wyników
Przeglądaj terapeuta w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 509 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 2.1/5 na podstawie 2,318 opinii i ocen.
“Chodzę do Pani Agnieszki już ponad rok i z czystym sercem mogę polecić, Pani jest bardzo inteligentna, miła osoba która widać że kocha to co robi, lepiej trafić nie mogłam, polecam!!!!”
“Bardzo polecam panią Natalię Kuc, która jest osobą bardzo kompetentną oraz niezwykle sympatyczną. Podczas terapii otrzymałem wiele, bardzo przydatnych treści oraz narzędzia pozwalające na skuteczne radzenie sobie z moimi problemami. Na każdym spotkaniu czułem się niesamowicie komfortowo.”
“Korzystałem z usług psychologa i jestem bardzo zadowolony. Spotkania były profesjonalne, pełne zrozumienia i wsparcia, a podejście do klienta bardzo indywidualne. Polecam tę osobę każdemu, kto szuka rzetelnej i skutecznej pomocy psychologicznej.”
“Bardzo polecam Fundację Moja Przestrzeń. Córka z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi znalazła tam wsparcie w osobie Pani Urszuli Lewoc. To pierwsza osoba, z którą córka chce współpracować i na którą nie reaguje niechęcią. Jestem wdzięczna za całe wsparcie okazywane nam od początku. Dziękujemy Wam”
“Koleżanka poleciła mi Pawła i terapię czaszkowo-krzyżową po tym jak zwierzyłam się, że powróciły u mnie ataki padaczki po trzech latach bez objawów choroby. Nie chciałam wracać do 'leczenia' poprzez zażywanie leków (to nawet nie jest leczenie tylko zapobieganie atakom co też często nie było skuteczne a przynosiło mi bóle głowy i ogólne otępienie) a wiedziałam, że muszę zadbać o siebie by ataki się nie pojawiały. Jestem wdzięczna koleżance za tę sugestie terapii u Pawła w Wibronika bo nie słyszałam o niczym takim wcześniej. Podczas spotkań z Pawłem stopniowo mój system nerwowy się uspokajał. Dodatkowo rozmowa z Pawłem i jego sugestie jak podchodzić do życia a przede wszystkim problemów sprawiły, że teraz czuję się spokojna a ataki nie powracają. Myślę, że faktycznie terapia jest świetną alternatywą dla osób z padaczką a Paweł jest osoba, która ma dar uspokajania ludzi i ich systemów nerwowych :-) Jestem wdzięczna za powrót do życia bez lęku i odzyskanie spokoju.”
“Wspaniała przestrzeń! Ola jest świetną terapeutką, masaż Lomi Lomi u niej też jest genialny. Gorąco polecam!”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zarówno ze strony recepcji, jak i pozostałych pracowników. To miejsce, które zdecydowanie specjalizuje się w terapii dla par i warto skorzystać z ich usług w razie potrzeby.”
“Uczestniczyłam zarówno w terapii indywidualnej u Nadii jak i terapii grupowej prowadzonej przez Monikę i Nadię. Terapia ma przemyślaną strukturę, widać że terapeutki wkładają w to całe serce i wiedzę. U mnie zmiana jest ogromna, wyniosłam faktycznie wiele narzędzi do samoogarniecia, wiedzy i refleksji. Zdecydowanie polecam, każdemu kto chce uczestniczyć w podróży w głąb siebie, lepiej zrozumieć siebie i nauczyć się radzić sobie ze swoim bagażem. W moim przypadku terapia grupowa była kontynuacją indywidualnej i świetnie się to spinało.”
“Pani logopeda jest świetnym specjalistą. Ma profesjonalne podejście, dużo cierpliwości i dostosowuje metody pracy do potrzeb pacjenta. Efekty widoczne były szybko, a zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Gorąco polecam!”
“Mój syn chodzi na zajęcia TUS od dłuższego czasu i widzimy dużo pozytywnych zmian - zarówno w domu jak i w przedszkolu. Lepiej radzi sobie w codziennych sytuacjach, łatwiej mu się porozumieć z innymi i coraz częściej potrafi zatrzymać się, zanim zareaguje zbyt impulsywnie czy nieodpowiednio. Ma zdecydowanie więcej pewności siebie i chętniej podejmuje różne wyzwania - nawet jak nie jest pewien, czy sobie poradzi. Świetna atmosfera i podejście do dzieci. Bardzo polecam!”
“Jestem bardzo zadowolony z terapii w gabinecie Pana Zygmunta. Serdecznie polecam”
“Miejsce niezmiennie utrzymujące wysoki standard i etykę pracy psychoterapeutycznej. Prowadzone z dużą troską o pacjentów, ale także zespół psychoterapeutów, którzy mogą korzystać nie tylko z superwizji, ale także wspólnych zebrań, interwizji i koleżeńskiego wsparcia. Dzięki temu Pacjenci są dobrze zaopiekowani, a procesy psychoterapeutyczne prowadzone w profesjonalnych i bezpiecznych ramach.”
“Od wielu lat chodzę na psychoterapię do Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona z procesu i myślę, że nie mogłam lepiej trafić. Atmosfera podczas sesji jest zawsze bardzo komfortowa, sprzyja introspekcji i rozmowie.”
“Serdecznie polecam ten ośrodek zamknięty dla każdej osoby uzależnionej. Oprócz profesjonalnej pomocy terapeutycznej, dostałem ogrom zrozumienia i wsparcia. Tu i Teraz pozwoliło mi lepiej zrozumieć moje uzależnienie, mechanizmy które nim rządzą, a także samego siebie. Udział w terapii był jedną z najważniejszych i najlepszych decyzji w moim życiu.”
“Terapia dała nam realne narzędzia do radzenia sobie z konfliktami. Zmieniło się nasze podejście i sposób w jaki reagujemy na trudniejsze momenty. Jestem bardzo zadowolony z efektów.”
“Dzięki terapii odzyskaliśmy bliskość dziś patrzę na nasz związek zupełnie inaczej”
“Byłem pierwszy raz, póki co ok. Lekarz (dr. Skorzyniec) nie patrzy na zegarek, rozmowa jest konkretna i prowadzi do jasnych konkluzji. Jasno spisane zalecenia. Co do opinii że lekarze się spóźniają nawet jak się idzie do prywatnego, to z doświadczenia wiem, że często przychodnie im narzucają wizyty po 20 min i tak każą rezerwować, no a nie da się pewnych rzeczy ogarnąć w kwadrans. Ja czekałem 15 min na wizytę, ale też mnie lekarz nie gonił w czasie wizyty.”
“Pani Renata to specjalista pierwsza klasa. Z początku może wydawać się niepozorna natomiast z biegiem czasu wychodzi pełen kunszt. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie w zakresie tempa terapi oraz wykorzystywanych narzędzi. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że progres terapi zależy od obydwu stron. Pobyt w tęczy to najlepsza inwestycja w siebie. Serdecznie polecam :)”
“Polecam Centrum W Dal - specjaliści z ogromną wiedzą, z dużą wyrozumiałością i elastycznością. Potrafią pokierować w odpowiednim kierunku i do właściwych lekarzy. Do tego bardzo otwarta i miła atmosfera na recepcji.”
“Miejsce pełne ludzi o wyjątkowym profesjonaliźmie i ogromnej empatii do drugiego człowieka dzięki czemu cały proces jakim jest terapia przebiega w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa od początku do końca. Gorąco polecam !”
“Profesjonalne i empatyczne podejście. Czułem się wysłuchany i dobrze zaopiekowany. Znalazłem w KP realną pomoc. Dziękuję. Zdecydowanie polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii u pani Eweliny, która pomogła mi przepracować problemy leżące u podstaw depresji, z która borykałam się od 10 lat. Mijają już dwa lata odkąd nie miałam żadnych objawów. Właśnie kończę moją terapie i mogę polecić każdemu. Terapeutka bardzo profesjonalna. Każdy temat był omówiony bez oceny czy krytyki z dużym zaangażowaniem.”