Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr A. Milczarek, rejestracja też jest bardzo ok - zawsze w kontakcie, zawsze "frontem do pacjenta". Polecam bardzo!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Jaskowska ★★★★★
-
Gabriel Pietrzyk ★★★★★
Polecam terapie poznawczo- behawioralną u P. Magdaleny Kujdy. Terapeutka zawsze przygotowana do zajęć, empatyczna i dostosowująca sposób pracy indywidualnie do pacjenta. Czułem, że trafiłem na profesjonalistę w swoim fachu i jestem usatysfakcjonowany pomocą, którą otrzymałem.
-
Patrycja Maria Bober ★★☆☆☆
Leczyłam się u pani doktor Anny Milczarek przez ok. 2 lata. Gdy leczenie dotyczyło jednych zaburzeń, wszystko było w porządku i nie mam zarzutów. Gdy pojawiło się podejrzenie innych od strony terapeutki (z innej poradni), lekarka najpierw wielokrotnie odsyłała mnie z powrotem do terapeutki w celu zrobienia więcej/innych testów (co nie musiało ciągnąć się miesiącami). Gdy testy potwierdziły oba zaburzenia, pani doktor CAŁKOWICIE wykluczyła drugie, ponieważ "się wykluczają", co nie jest w żaden sposób potwierdzone w żadnym źródle, a wręcz przeciwnie - zaburzenia te często występują u pacjentów razem. Po zakwestionowaniu tej "opinii" zostałam przez p. doktor nazwana narkomanką która próbuję od niej wyciągnąć receptę na leki, co było absolutnie niedopuszczalne i nieprofesjonalne, oraz oczywiśćie - nieprawdziwe. Wizyta została zakończona pożegnaniem od pani doktor i pomimo moich dalszych pytań odnośnie do diagnozy, nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.
-
SABINA Kraków ★★★★★
Jestem zadowolona z terapeuty, Ale nie wiem co się dzieje ze nigdy nikt z poradni (recepcja) nie odczytuje moich odpowiedzi na SMS potwierdzający wizytę. Rozumiem ze może to się zdarzyć raz, ale notorycznie jeśli odpisuje (R) rezygnacja ,. recepcja do mnie dzwoni lub nie dzwoni a w następny dzien dowiaduje się ze jednak powinna wizyta się odbyć. SMS potwierdzający powinien ułatwić niepotwierdzenia, a jedynie dodaje mi pracy i recepcji
-
Emce Pence ★☆☆☆☆
Na początku byłam bardzo zadowolona z leczenia, niestety spotkała mnie przykra sytuacja. Ze względu braku możliwości dojazdu (ok 40 km) zdecydowałam się na konsultację przez telefon. Zawiodłam się. Byłam umówiona na 12:30 niestety dostałam informację że wizyta się opóźni. Później zmieniono mi wizytę na 16:40. Podkreślę że osobiście kontaktowałam się z nimi przez aplikację i telefonicznie prosząc by wizyta się odbyła z potrzeby uzyskania leków. Ostatnia wizyta nie odbyła się z nieznanych powodów. O 18:00 zadzwoniłam z zapytaniem czy wizyta wogóle się odbędzie. Dostałam informację że pani doktor nie jest w stanie przyjąć w tym dniu więcej pacjentów. Pani z recepcji przepraszała za niedogodnienia i zaproponowała termin na dzień później o 19:00. Jak można się domyślić wizyta się nie odbyła. Moim zaskoczeniem było kiedy powiedziano mi że nawet nie byłam zapisana w systemie i pani która była wczoraj nie przekazała tego nikomu. Mówiłam wielokrotnie że pilnie potrzebuję receptę na leki by kontynuować leczenie, zapewniano mi że wizyty się odbędą. Bardzo zawiodłam się na tej placówce. Obsługa jest w stanie przeprosić i nic więcej nie zrobi. Jest poprostu niekompetentna. Mają totalnie gdzieś błaganie pacjenta i marnują tylko dzień gdzie czeka sę na telefon od nich lub jakąkolwiek wiadomość.
-
Marcin Zoń ★☆☆☆☆
Zaczynając od tego, że wizyta u specjalisty kosztuje 270 zł. To w mojej sytuacji to było najdroższe siedem minut w gabinecie lekarskim mojego życia. Oczywiście z pełną diagnozą, wywiadem, niekulturalnym i olewającym podejściem do pacjenta, wraz z planem leczenia na kolejne pół roku. Tabletkami które nie były konieczne, a mają ogromny potencjał uzależniający. Zdaję sobie sprawę z doświadczenia. Ale przecież najważniejsze jest zarobić. Być może akurat tak mi się trafiło i byla to sytuacja jednostkowa, i jest to wyłącznie moje subiektywne odczucie.
-
Sebastian Obodecki ★★★☆☆
Po pierwszym spotkaniu powiem tak, terapeuta wydaje się naprawdę ok, z własnej winy niestety spóźniłem się na wizytę, ok zawaliłem, natomiast za pół wizyty zapłaciłem jak za całą, Pani w recepcji nawet nie zaproponowała że skoro wizyta nie trwała tak długo jak powinna to może jest możliwość zapłacić mniej, ok rozumiem że się spóźniłem ale czasem wydaje mi się że zamiast człowiek bardziej liczy się pieniądz
-
Jan Rajss ★★★★★
Zuzanna Karłowicz, świetna specjalistka. Polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Proximed?
Proximed znajduje się przy Przemiarki 23A, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Proximed?
Można skontaktować się z Proximed pod numerem +48 602 452 752
Jak można dotrzeć do Proximed?
Do Proximed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku