Przegląd katalogu
- 509 Łączna liczba firm
- 2.1 Średnia ocena
- 47% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 509 wyników
Przeglądaj terapeuta w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 509 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 2.1/5 na podstawie 2,318 opinii i ocen.
“Mam bardzo pozytywne odczucia. Świetna specjalistka, która bardzo mi pomaga.”
“Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, polecam serdecznie ☺️”
“Z całego serca polecam Panią Magdalenę. Każde spotkanie przebiega w atmosferze ogromnej cierpliwości, empatii i zrozumienia. Jest również bardzo profesjonalna.”
“To już moja kolejna skończona terapia u Pani Weroniki i zdecydowanie mogę polecić. Jest to osoba u której można poczuć się swobodnie co pomagało mi stopniowo otwierać się i pracować nad rzeczami które uważałem za problematyczne w moim życiu. Zawsze mogłem liczyć na wysłuchanie i próbę zrozumienia moich problemów, nawet tych najbardziej zawiłych i chaotycznie przedstawianych.”
“Bardzo fajne zajęcia. Pan Kacper stworzył fjany klimat i niemal przez godzinę potrafił zaciekawić grupę dzieciaków ( ok 2 lat) . Dziękujemy.”
“Psychoterapia u pani Darii jest dobrze zainwestowanym czasem. Polecam panią psycholog.”
“To bardzo empatyczna Terapeutka, która potrafi wysłuchać, wesprzeć, ale też pokierować jeśli akurat tego potrzeba. Potrafi też dać konkretny feedback co uznaję za bardzo duży atut spotkań terapeutycznych. Zdecydowanie polecam.”
“Cudowna atmosfera, dzwiek mis mocno odprezajacy. Polecam bardzo! Z pewnoscia wroce nie raz;)”
“Jeden z najlepszych specjalistów jakich do tej pory poznałem a w życiu przerobiłem wielu psychologów . Świetny kontakt z pacjentem , indywidualne podejście , zrozumienie problemów . Naprawdę polecam - dziś na prawdę ciężko o tak zaangażowanych ludzi w swój zawód jak p. Justyna . Większość pseudo specjalistów psychologi powinna się uczyć od tej pani podejścia do pacjenta albo zastanowić się nad zmianą zawodu .”
“Byłam uczestniczkq warsztatu Body Maping w Nieprześni, prowadzonego przez panią Jadwigę.To był cudowny i bardzo rozwojowy dla mnie czas. Czułam się bardzo profesjonalnie zaopiekowana, do dziś wspominam szczególnq atmosferę zaufania sobie, procesowi, własnemu ciału, współistnienia z innymi w swojej i ich niezwykłej podróży gdzie nieświadome staje się uświadomionym. W jakiś czas po warsztacie mapa, którq wtedy stworzyłam odpomniała mi się w sytuacji dla mnie trudnej, co pomogło mi wydobyć na powierzchnię to co dla mnie ważne i trzymać się tego kompasu:). Z przekonaniem i wdzięczności polecam Wszystkim w drodze do balansu, także psychoterapeutom.Niech się dzieje!”
“Bardzo polecam te pracownię, Pani psycholog konkretna ,przeprowadza badanie skrupulatnie ale bez stresu i w miłej atmosferze. Bardzo Pani dziękuję raz jeszcze.”
“Pan Szymon jest profesjonalistą, spotkania upływają w dobrej atmosferze. Zawsze miałam poczucie, że jestem wysłuchana, terapia przyniosła wiele pozytywnych skutków. Bardzo dziękuję!”
“Bardzo dobre podejście do pacjenta, Pan Dr. Zawsze wysłucha i chętnie pomoże i doradzi. Polecam”
“Pani Krystyna jest wybitną terapeutką. Mam wrażenie, że potrafi wczuć się w sytuację pacjenta na poziomie duchowym i mentalnym, ponieważ czułam, że naprawdę mnie rozumie. Dzięki jej trafnym pytaniom oraz przemyślanym i delikatnym sugestiom nauczyłam się zagłębiać w siebie i lepiej się rozumieć. Jestem wdzięczna za ogromną pracę, którą wykonuje. Razem dążyłyśmy do osiągnięcia celów, które wyznaczyłam na początku terapii. Udało nam się to osiągnąć. Współpracując z Panią Krysią, rozwinęłam się emocjonalnie, nauczyłam się lepiej regulować swoje emocje i opracować konstruktywny system radzenia sobie z trudnościami w życiu. Niedawno otrzymałam diagnozę, która potwierdziła, że jestem zdrowa. Nie cierpię na żadne zaburzenie ani chorobę, ale mam osobowość niedojrzałą i jestem w trakcie budowania swojej tożsamości. Pani Krysia miała rację, mówiąc, że moje życie jest w moich rękach i powinnam postępować zgodnie z własnymi pragnieniami, a nie oczekiwaniami innych. Zaczynam wierzyć w siebie, uzdrawiam się i buduję swoją tożsamość. Dzięki ciepłej, a jednocześnie konkretnej pomocy terapeutycznej Pani Krysi, zyskałam większą pewność siebie i poszerzyłam swoją świadomość. Byłam u wielu psychoterapeutów, ale to właśnie Panią Krysię gorąco polecam. To ona potrafi wzmocnić i pomóc zrozumieć, co zrobić, aby życie było lżejsze na sercu.”
“Bardzo dobra Pani doktor. Ma serce do dzieci, spokojna, rzeczowa. Dzięki jej dużemu doświadczeniu potrzfiła nam pomóc, wiele jej zawdzięczamy.Polecam.”
“Profesjonalna i empatyczna, moim zdaniem naprawdę dobra terapeutka!”
“Pani Katarzyna to specjalista najwyższej klasy. Nie mogłam lepiej trafić. Skontaktowałam się z Panią Kasią z polecenia 2 osób. Niezmiernie ciepła i empatyczna osoba. Na każde spotkanie szłam z ogromną chęcią i wychodziłam z wieloma refleksjami. Gorąco polecam gabinet Pani Katarzyny :)”
“Jestem bardzo wdzięczny Panu Pawłowi za pomoc, której mi udzielił. Był cierpliwy i spostrzegawczy, stanowczy gdy było potrzeba, ale też i współczujący. Podczas spotkań czułem się swobodnie i mogłem sobie pozwolić na szczerość oraz ekspresję. Często wychodziłem z gabinetu zmęczony, ale chętnie wracałem w kolejnym tygodniu. Długo wahałem się czy w ogóle przystąpić do terapii, byłem pełen uprzedzeń. Równie długo zajęło mi otwarcie się oraz przejście z „ledwie” kooperacji w tryb pełnej i głębokiej współpracy. Decyzja była zdecydowanie słuszna i jestem zadowolony z rezultatów. W trakcie spotkań wyszczególniliśmy kilka kluczowych wyzwań, a kiedy zostały one odpowiednio zaadresowane i zakomunikowałem gotowość do samodzielnej pracy, podjęliśmy decyzję o zakończeniu terapii. Spotykaliśmy się ok. 10 miesięcy bez większych przerw (ew. urlop etc.). Była to moja pierwsza psychoterapia, więc również pierwsze podejście do nurtu psychodynamicznego.”
“Pan Dawid jest świetnym terapeutą, otwartym, wspierającym, wysłucha, pomaga zrozumieć i zacząć pracować nad problemem. Sesje są prowadzone profesjonalnie, ale w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam”
“Bardzo polecam, fachowe podejście, pełne zaangażowanie i wsparcie”
“Pani mgr Anna Bobola, bardzo dobry terapeuta, profesjonalizm, doświadczenie, szczególna wrażliwość na potrzeby pacjenta, pełne zrozumienie, wsparcie oraz poczucie bezpiecznego jutra, wszystko to sprawia że pacjent od razu odczuwa efekty terapii i czuje się zaopiekowany i bezpieczny Gorąco polecam Grzegorz Iwulski”
“Dobre miejsce, żeby w końcu znaleźć odpowiedniego psychologa!”