Przegląd katalogu
- 115 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 115 wyników
Przeglądaj stacja paliw w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 115 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 58,647 opinii i ocen.
“Obsługa na stacji w nocy 6.11 na bardzo wysokim poziomie – miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Pani znała ofertę promocyjną i potrafiła dobrze doradzić. Przyjemna obsługa nawet o późnej porze!”
“Moja ulubiona stacja paliw . Wspaniali ludzie dzięki którym chce się wracać kolejny raz zatankować, zjeść przy okazji pysznego hot doga. Dzięki takiej obsłudze która zawsze wita klienta z uśmiechem człowiekowi żyje się lepiej. Życzę wam wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. I dziękuję za wyrozumiałość.”
“Pani Ewelina i Pani Agnieszka super zaangażowane i miłe pracownice. Ogólnie cała załoga na plus. Wyśmienita kawa ;)”
“Świetne ceny paliw. Najtańszy gaz w Małopolsce !!!”
“Stacja paliw z najlepszymi cenami paliw w okolicy i miłą obsługą.”
“Moja ulubiona stacja, tani LPG i miła obsługa nawet w nocy.”
“Pani Olgo i pani Halino dziękujemy za świetną obsługę świetne pyszne hot-dogi do zobaczenia podwyżka dla pań:))) parówka i kabanos z pieca były przepyszne Jak się chce to można Jeszcze raz dziękujemy!!!”
“Chciałbym serdecznie pochwalić obsługę tej stacji, a w szczególności Pana Patryka. Za każdym razem, gdy tu tankuję, spotykam się z uśmiechem, uprzejmością i profesjonalnym podejściem. Pan Patryk zawsze służy pomocą, potrafi doradzić i sprawia, że nawet krótka wizyta na stacji jest miłym doświadczeniem. Widać, że dba o klientów i lubi swoją pracę. Takiej obsługi życzyłbym sobie wszędzie!”
“Ceny paliwa niższe niż na innych stacjach BP. Miła obsługa. Fajnie ze mam tę stacje w okolicach garażu.”
“Myłem auto w dniu wszystkich świętych także grzech ciężki, ale było warto, bo auto było obesrane z każdej strony, teraz świeci się jak wiecie co. Nie jest drogo, ceny standardowe, czytałem wcześniej komentarze januszów że ceny chore, bzdura. Jak tak wszędzie drogo to myj w kałuży”
“Dobra stacja BP. Czysty teren, wygodne dystrybutory i szybka obsługa. Sklep jest zadbany, kawa i hot dogi naprawdę smaczne. Toalety zazwyczaj w dobrym stanie. Dla kierowców ciężarówek jest wygodny parking. Ogólnie solidne miejsce na postój i tankowanie.”
“Chciałybyśmy serdecznie podziękować panu Krzysztofowi – pracownikowi stacji BP – Nadbrzezie, Kraków, za wyjątkową pomoc i zaangażowanie w sobotę 4 października. Gdy poprosiłam o wsparcie, bez wahania ruszył z pomocą. Napompował wszystkie opony, sprawdził ich stan, a także skierował mnie do pobliskiego serwisu wulkanizacyjnego, co było nieocenione. Pan Krzysztof poświęcił swój cenny czas, wykazując się ogromnym profesjonalizmem, życzliwością i troską o klienta. Dzięki jego szybkiej reakcji i wsparciu, mogłyśmy kontynuować dalszą podróż w pełni bezpiecznie i bez stresu. Taka postawa zasługuje na najwyższe uznanie. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję firmie tak oddanego i kompetentnego pracownika!”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Najlepsza stacja benzynowa, na jakiej byłam! Od momentu wjazdu na teren stacji czuć, że to miejsce dba o klienta. Obsługa: Pracownicy zawsze uśmiechnięci, pomocni i życzliwi. Zawsze doradzą, czy chodzi o wybór paliwa, czy dodatkowe usługi. Czuć profesjonalizm i kulturę. Paliwo: Najwyższej jakości, samochód od razu lepiej chodzi. Nigdy nie miałem problemów, a różnicę w pracy silnika naprawdę czuć. Czystość: Zarówno na placu, jak i wewnątrz budynku jest wręcz sterylnie. Toalety zadbane, pachnące, a to na stacjach nie zawsze standard. Sklep: Ogromny wybór produktów – od drobiazgów podróżnych po świeże kanapki, kawę i ciepłe posiłki. Wszystko świeże i smaczne, a kawa lepsza niż w wielu kawiarniach. Atmosfera: Ciepła, przyjazna, sprawiająca że człowiek ma ochotę zatrzymać się tu na dłużej, a nie tylko zatankować i odjechać. Dodatkowe udogodnienia: Myjnia działa bez zarzutu, a samochód po wizycie wygląda jak nowy. Do tego wygodne miejsca parkingowe i szybki dostęp do kompresora czy odkurzacza. Ta stacja zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Każdy element – od jakości paliwa, przez obsługę, po czystość i ofertę – stoi na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca, bo to wzór, jak powinna wyglądać nowoczesna stacja benzynowa.”
“Moja pozytywna opinią tyczy się w szczególności Pana Artura , który już nie raz obsłużył mnie w sposób szczególny. Kiedy przyjechałem dopompować opony, kompresor niestety nie działał. Pomimo deszczowej pogody Pan Artur uruchomił urządzenie z uśmiechem na twarzy. Podczas płacenia za paliwo, zawsze przypomni o rabacie ;) Super obsługa, polecam!”
“Bardzo miła obsługa szczególnie Pani Angelika i Pani Marzena :)”
“Moja ulubiona stacja benzynowa, zawsze miła, uczynna i uśmiechnięta obsługa (zwłaszcza Pani Andżelika i Pan Żenia), czysto, pyszna kawa i świeże ciastka. Polecam!”
“Bardzo fajna stacja. Obsługa pomocna, szczególnie młoda miła Pani. Polecam stację”
“Świetna stacja z przemiła obsługa, zawsze da się z nimi dogadać, ich pomoc jest nieoceniona. Gorąco polecam!”
“Byłem na stacji, bardzo miła obsługa i smaczne hotdogi. Polecam.”
“Moja ulubiona stacja. Zawsze miła , uśmiechnięta obsługa. Dziś pan pomógł mi wlać olej, płyn chłodniczy i płyn do spryskiwaczy. Rewelacja. Polecam.”
“Fajna przyjazna mała stacja po paliw.”
“Chodzę na tą stację od samego początku. Najpierw po dyskotece w Atomicu(dawno temu koło castoramy) kupowało sie w nocy coś do jedzenia i piwo ma drogę. To było koło roku 2000. Teraz tankuję tylko tutaj ale tylko paliwo bo alko już nie piję. Zawsze Super miła obsługa, dla mnie najlepsza stacja.”
“Pani na nocce z 12 na 13 listopada jest najmilsza na świecie! Myślę że pracodawca powinien docenić tak serdecznego pracownika, dzięki któremu chętnie bym wróciła na tą konkretną stację!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa na tej stacji. Miałam problem z zatankowaniem gazu i na szczęście trafiłam na pana Pawła, który od razu zaoferował pomoc. Spokojnie wszystko mi wytłumaczył i sprawnie poradził sobie z sytuacją. Dzięki jego życzliwości i zaangażowaniu cała wizyta przebiegła bez stresu. Widać, że zależy mu na kliencie – takich pracowników powinno być więcej! Serdecznie dziękuję i polecam tę stację każdemu.”
“Przemiła i profesjonalna obsługa - w szczególności Pan Dawid oraz Pani Weronika. ❤️ Miałam problem z zapłatą kartą w soczewkomacie (nie była to wina stacji tylko mojej karty), zwróciłam się do obsługi i nie zignorowali problemu tylko pomogli znaleźć rozwiązanie. Dziękuję za zaangażowanie! 10/10 :)”
“Światowe koncerny Circle Shell i BP powinny się uczyć od tej stacji: obsługi i wyposażenia w dystrybutory paliwa i gazu. Nigdzie nie spotkałem tak łatwego i precyzyjnego w obsłudze dystrybutora do LPG (pistolet i przycisk). Pozdrawiam serdecznie. Szkoda, że nie jesteście siecią stacji paliw.”
“Najlepsza stacja w mieście Kraków, świetna obsługa, zawsze uśmiechnięty personel i bardzo pomocny w wyborze super promocji, o kawie i przekąskach nie wspomnę gdyż każdy wie, że na Circle K jest najsmaczniej.zawsze czysto i przyjemnie zrobić sobie przerwę nawet w krótkiej do pokonania trasie, a przy okazji polecam skorzystać z myjni samochodowej. Polecam wszystkim znajomym a tak że tym , którzy są tylko przejazdem w Krakowie , jeśli raz odwiedzicie to miejsce będziecie często wracac .Polecam.”
“Miła, profesjonalna i rzetelna obsługa. Duży wybór asortymentu. Na duży plus czystość w łazience. Pracownicy dzisiejszej zmiany Agnieszka, Sylwia i Grzegorz wykazali się wielką pomocą w doborze akcesoriów samochodowych. Aż chce się wracać do tak miłej obsługi i takiej jakości. Polecam w 100 procentach.”
“Najlepsza Stacja na jakiej miałem okazję tankować. Obsługa bardzo uprzejma uśmiechnięta i pomocna”
“Dziś obsługiwała mnie sympatyczna Pani, jej zaangażowanie i dobra energia sprawiły że postanowiłam napisać opinię. Już od jakiegoś czasu zaglądam na tą stację mimo że mijam po drodze kilka innych ale właśnie tu zawsze wizyty są mile :) bardzo dziękuję i polecam !”