Przegląd katalogu
- 200 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 200 wyników
Przeglądaj spotkania towarzyskie w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 200 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 156,611 opinii i ocen.
“Miałem przyjemność zjeść smakowitą zupę kalafiorową oraz sznycla z pieczarkami i boczkiem. Miła obsługa, ładny wystrój lokalu. Smaczne domowe jedzenie, widać że Szef kuchni zna się na rzeczy, daje 5 gwiazdek, śmiało mogę polecić!”
“Cudowne miejsce dla dzieci w Mydlnikach. Dobre wyposażenie do zajęć sportowych, czy plastycznych. Przemiła obsługa. Czekamy z wytęsknieniem na powrót zajęć stacjonarnych w Klubie :)”
“Uwaga ! Bardzo polecam ! obsługa super, mają ciekawe piwo które pasuje do obiadku. Pani KOMUNIKATYWNA (często niestety tego brakuje w lokalach- krótkie lakoniczne odpowiedzi itd a tutaj aż miło) Smacznie , stosunek jakości/ilości o ceny bardzo dobry. Klimatyczne miejsce, czyste.”
“Przepiękne miejsce w Krakowie, pozbawione miejskiego zgiełku. Pozwala w pełni odpocząć ale też umożliwia podziwianie piękna przyrody: niezliczonej ilości różnych okazów flory (kwiatów, krzewów i drzew). Co parę metrów napotkamy też okraszone naturalnym pięknem elementy architektury ogrodowej: oczka wodne, skalniaki itp. Jest wiele ławeczek by usiąść i podziwiać, można też w "towarzystwie" pięknych okazów palm wypić kawę i posilić się czymś słodkim, będę częściej i o różnych porach odwiedzał tą baśniową krainę.”
“Fajna miejscówka. Warto wstąpić na piwko albo coś mocniejszego.”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi! Atmosfera bardzo luźna i wesoła, każdy może poczuć się jak gwiazda sceny. Duży wybór piosenek – od klasyków po najnowsze hity. Obsługa sympatyczna i pomocna, a nagłośnienie na naprawdę wysokim poziomie. Idealne na imprezy integracyjne albo spontaniczny wypad. Mają zniżki dla uczniów co jest dużym plusem oraz możliwość zakupu picia i jedzenia na miejscu.”
“Baaaardzo fajne miejsce na luźne granie i poważne również! Stoły w dobrym stanie zważywszy na dużą ich eksploatację. Jest bar, można pograć w ping- ponga i darta. Jest parking i łatwy dojazd. Minusik za brak choćby jednego stołu do snookera ale ogólnie super!”
“Rewelacyjne miejsce! Bardzo się cieszę że mamy takie miejsce na mapie Krakowa. Dajecie szczęście w zimowe dni :)”
“Fajne miejsce z klimatem, ale na maksymalnie 1-2h.”
“Bardzo miła obsługa!!! Jedna z milszych z jaką się spotkałam :) Napoje ciepłe pyszne. Na pewno wrócimy!”
“Polecam gorąco! Duży wybór piw i win. W dodatku bardzo dobre. Każdy znajdzie swój smak. Klimat rewelacyjny.”
“Bardzo fajne miejsce. Pyszne jedzonko, naprawdę smaczna pizza. Co bardzo ważne - zamówiliśmy trzy różne pizze i każda smakowała naprawdę inaczej. Gorąco polecam ten lokal, zarówno na obiad jak i kolacje. Dodatkowym plusem jest to, że miejsce znajduje się przy centrum handlowym, więc raczej nie ma problemu z darmowym zaparkowaniem. Jedyny minus to duża ilość ludzi, ale cóż się dziwić jak jedzenie takie smaczne. Nawet jeśli przed lokalem utworzy się kolejka to idzie ona dość sprawnie, więc nie trzeba długo czekać.”
“Świetne miejsce! Przyjechałam do restauracji ze znajomymi, zrobiłam wcześniej rezerwacje i dobrze bo lokal był pełny. Wcale mnie to nie dziwi bo jedzenie było wybitne! Już długi czas myślałam nad tym, żeby spróbować hot pota. Cieszę się, że na pierwszy raz wybrałam te restaurację. Jakość podanych składników bardzo dobra. Wszystko świeże, warzywa jędrne. Bardzo smaczne mięso. Samodzielne gotowanie składników sprawia duża frajdę. Znajomi zachwyceni takim sposobem spędzenia czasu. Obsługa bardzo sympatyczna, chociaż niestety nie każdy mówi dobrze po polsku więc ktoś kto nie zna języka angielskiego może mieć mały problem (zapewne do ogarnięcia przy odrobinie chęci). Nic tylko polecać. Ja z przyjemnością tu wrócę.”
“Było wspaniale! Do restauracji wybrałam się z moim narzeczonym na randkę. Kolacja była dla nas zaskakującym przeżyciem! Od początku do końca o nasz komfort dbała wspaniała obsługa, która zasługuje na uznanie, ponieważ uważam, ze to rzadkość, aby obsługa była tak kompetentna i miła, a jednocześnie nienachalna. Dzięki temu podczas całej kolacji czuliśmy się doskonale i swobodnie. Na jeszcze większe uznanie zasługują dania! Ich spektakularny i kreatywny sposób podania to jedno, ale najważniejsze to smaki - połączone nieoczywiście, czasem odważnie, każdorazowo tworząc perfekcyjną całość, która niejednokrotnie wywołała w nas różne emocje i wspomnienia - w końcu każdy z nas pewne smaki i zapachy nosi w sercu, a tutaj podane były w zupełnie nowej dla nas odsłonie. Do tego perfekcyjnie dobrane wina, które wzbogacały całość doznania. Polecam, warto!”
“Wspaniałe indyjskie smaki. Szybko podane, ceny przystępne, jedzenie świeże.”
“Urokliwe miejsce idealne na randkę. Klimatyczne patio z roślinnością światło naturalne natomiast przestrzeń pod zadaszeniem trochę za ciemne. Przyjechaliśmy na steka i był dobry. Miałam nadzieję że uniesie mnie smakiem lecz mogę powiedzieć tylko "był dobry". Obsługa pełna kulturka, pomieszczenie czyste zadbane. Toaleta łączona damski męska co jest lekko na -. Brakuje miejsca do przewinięcie małych bobasów, jeśli była by taka potrzeba.”
“Pyszne jedzenie, każde danie do powtórzenia! Obsługa serdeczna i profesjonalna. Do tego przestronne i ciepłe wnętrze. I świetne wina! Wow!”
“Bardzo dobre jedzenie, przyjemna atmosfera oraz szeroki wybór dań. Miła i profesjonalna obsługa. Świeżę produkty oraz szybka obsługa. Jedyny mały problem jaki był to że stekiem gdyż zamówiłem medium-well a w wyniku przesłyszenia dostałem medium- rare. Całkowicie zrozumiały błąd. Po zwróceniu uwagi stek został poprawiony do poziomu jaki powinien być i był pyszny. Polecam. Ceny stosunkowo wysokie.”
“Niby restauracja hotelowa, a smakuje jak topowy lokal. Świetne dania kuchni francuskiej serwowane szybko i że świeżych składników. Do tego ogrodek z tyłu, więc całość można spędzić pod pięknym niebem w otoczeniu kamienic na Kazimierzu. Rzadko polecam restauracje hotelowe, ale ta jest warta grzechu.”
“Bardzo ciekawe miejsce. Plac zabaw stylizowany na smoka. Większość urządzeń go przypomina a także rzeczy i sprawy z nim związane. Jest cień w upalne dni, są ławeczki i można usiąść gdy dzieci się bawią. Plac jest ogrodzony, tak że nie grozi nam, że dziecko ucieknie w stronę rzeki. Poleceam”
“Bardzo dobra pizza, duży plus, że można wziąć na kawałki różne rodzaje. Pizza sprzedawana na wagę :) Nie mam zastrzeżeń co do obsługi jak w przypadku niektórych poprzednich komentarzy, że pani sprzedająca jakoś nieodpowiednio by mnie potraktowała. Za zestaw przedstawiony na zdjęciach zapłaciłem 61 zł.”
“Ujmę to tak – są takie miejsca, gdzie po prostu się wraca. Które są oczywistym wyborem, kiedy pada pytanie „No to dokąd idziemy?” I może i faktycznie do DeCa ostatnimi laty wpadam raz na ruski rok, ale to prawdziwa latarnia cyganeryjnego klimatu na zalanej kiczem, striptizem i łupaniną mapie Starego Miasta w Krakowie. To lokal, gdzie idzie się napić, natchnąć i postać w kolejce do kibla. Tyle lat, a tu się wraca.”
“Przestronna czysta plaża, są ratownicy. Toalety i przebieralnie, miejsce do gry w piłkę osobne. Za dodatkową opłatą można wziąć środki transportu wodnego, są różne food traki.”
“Bardzo przyjazne miejsce, w szczególności na wyróżnienie zasługuje rewelacyjna ekipa z baru, Piotr + Kacper = świetna zabawa!!!!”
“Wspaniałe miejsce, fantastyczny klimat, przemiła obsługa, jedzenie - poezja, obłędne połączenia smaków! Odkąd trafiłam tu raz przypadkiem wpadam zawsze jak jestem w Krakowie. Za każdym razem któreś z dań wywala mnie z butów. Wisienką na torcie jest słoweńskie wino w menu. Jednym słowem, genialna miejscówka ❤️”
“Moja fundacja zorganizowała tu międzynarodowe szkolenie na 4 dni. Było nas 24 - nauczycieli, studentów, szkoleniowców i dyrektorów z różnych krajów. Wszyscy byli pod wrażeniem! Chwalili komfort pokojów, lokalizację, całodniowe wyżywienie i poczęstunki na przerwach kawowych. Niektórzy też korzystali z relaksu w strefie wellness. Ja ze strony osoby organizującej jestem zachwycona i myślę, że ten hotel to wybór 10/10 pod każdym względem. Bardzo dziękuję Pani Aleksandrze, która zawsze była uśmiechnięta i pomocna! Z pewnością umiliła i ułatwiła mi codzienną organizację tylu osób podczas pobytu i spełnienie ich wszystkich życzeń. Bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do gości. Mam nadzieję, że zobaczę się z Panią ponownie. Pani Aleksandro, jest Pani cudowna.”
“Super atmosfera, fachowe doradztwo i szybka realizacja zakupów online”
“Kawiarnia odkryta przypadkiem gdy przechodziliśmy :) bardzo ładny widok, fajny klimat! Polecam lemoniadę pigwowa i herbatę zieloną!”
“Smak dzieciństwa, świetna obsługa bez zmian odkąd pamiętam. Kiełbaski zawsze tak samo świetne. Jedyna mała niedogodność której nie rozumiem czemu występuje to brak możliwości płacenia karta czy blik. Tylko gotówka - szanuje ale nie rozumiem.”
“Klimatyczne z cudowną muzyka i klimatycznym wystrojem miejsce. Każdy musi tu zajrzeć. Od 21:30 muzyka na żywo. Można rezerwacje stolików robić (:”