Przegląd katalogu
- 112 Łączna liczba firm
- 4.9 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 112 wyników
Przeglądaj salon piercingu w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 112 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.9/5 na podstawie 22,941 opinii i ocen.
“Świetny klimat panuje w tym miejscu co jest zasługą zgranej ekipy artystów - ludzi którzy pracują z uśmiechem cały dzień. Zawsze przy dobrej kawie i muzyce. Uważać trzeba na pieska Judaszka - bez litości i bez ostrzeżenia wskakuje na kolana :) Jedną dziarkę mam od Demiurg, kilka od Hated. Polecam”
“Fajna atmosfera, bezbolesne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam ❤️”
“Utalentowani, przyjaźni oraz profesjonalni ludzie! Zrobiłem dzisiaj kolejne dwa tatuaże i na pewno wrócę po więcej. Polecam Henitai! Świetna i stabilna ręka!”
“Mój pierwszy tatuaż, wykonany został przez Pawła. Profesjonalne podejście, dobry kontakt.Szybko uzgodniliśmy projekt, zgodnie z moim życzeniem. Dodatkowe sugestie Pawła bardzo trafne. Jestem zadowolony z wykonania. Skóra zagoiła się bardzo szybko i bez żadnych przygód.”
“Miałam przyjemność korzystać z usług Pana Sebastiana,co prawda jeszcze w Makowie;-) i jestem bardzo zadowolona, tatuaż super wykonany,polecam z całego serducha:-)”
“Bardzo polecam! To były moje pierwsze kolczyki i cieszę się, że wybrałam Patrycję. Na miejscu urocza antystresowa piłeczka, wszystko sterylne. Dbałość o równe przekłucie i spokój piercerki to inny wymiar. Wszystko ładnie się zagoiło ❤️”
“Baaaaaaardzo polecam! Natalia ( Tatuażystka) zaskoczyła mnie swoim profesjonalnym podejściem do urzeczywistnienia moich pomysłów, zadbaniem o szczegóły, cierpliwością, wytrwałością (przedłużyła godziny pracy ażeby dokończyć projekt). Uwielbiam spotykać ludzi dla których wykonywanie pracy jest pasją. Czułam się bardzo komfortowo, bardzo zaopiekowaną i przekonaną od samego początku spotkania że będę niezmiernie zadowoloną z efektu końcowego! Cieszę się że w końcu udało mi się znaleźć Mistrza w swoim fachu :) Dziękuję raz jeszcze Natalko:) Do zobaczenia wkrótce:)”
“Pełna profesja, komunikatywny :)”
“Prawdziwy artysta. Efekt przewyższa oczekiwania. Miła rozmowa w trakcie i jakość wykonania. Czego chcieć więcej ?”
“Bardzo sympatycznie, wesoło i szybko, polecamy wszystkim serdecznie, a my wpadniemy znowu!”
“Daleko szukacie,polecam studio tatuażu w Szczurowej profesjonalna obsługa i kunszt wykonania”
“Tatuaż wykonany z ogromną precyzją i dbałością o detale. Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera. Gorąco polecam!”
“Przekłucie mega sprawne, szybkie i praktycznie bezbolesne, ilość informacji dotyczących pielęgnacji niemal przytłaczająca, ale dzięki temu czułam się we właściwych rękach :) Na każde pytanie otrzymałam odpowiedź. Atmosfera mega przyjazna, no i studio też urokliwe.”
“Mega polecam miejscówę, współpracuję z Piotrkiem już 3 rok, zawsze jestem mega zadowolony z efektu, szczególnie że w końcu znalazłem gościa, który ma zajawę na tatuaże japońskie, czyli to co chce wrzucać na swoje ciało. Poza tym kozak, luźny klimat, który tworzą wszystkie osoby tam pracujące.”
“Dziś miałem swój pierwszy tatuaż i Od samych drzwi czuć było profesjonalizm ze strony studia a niejaka artystka Sara od samego początku świetnie przeprowadziła mnie od podstaw krok po kroku co będziemy robić tak bym czuł się pewnie i bezpiecznie. Otoczka, która zbudowała już od pierwszych chwil naszej sesji sprawiła, że mogłem jej zaufać i oddać się w 100%. Świetne podejście i fachowa robota. Polecam wszystkim iść w sprawdzone a nie szukać pseudoartystów ;)”
“Z całego serca polecam One Line Tattoo! Wczoraj wykonałam u Diany swój pierwszy tatuaż - zabieg został przeprowadzony z największym profesjonalizmem, zgodnie z moimi oczekiwaniami i zupełnie bezboleśnie. Diana wykonała wzór zgodnie z moją estetyką i wymarzonym projektem, dbałością o szczegóły, a także cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Na pewno tutaj wrócę ”
“Bezbolesne przekłucie i bardzo profesjonalne podejście. Dagna zniosła dzielnie moje paplanie. Już sprawdzam daty na kolejną wizytę.”
“Piercerka bardzo profesjonalna i przyjemna . Piercing został wykonany szybko, delikatnie. Dostałam polecenia jak dbać o piercing. Polecam ☺️”
“Klaudia to absolutna mistrzyni realizmu. Jej talent i dbałość o każdy detal robią ogromne wrażenie. Tatuaż moich psów jest perfekcyjny. Do tego pełen profesjonalizm i super atmosfera w studiu. Z całego serca polecam wszystkim którzy marzą o realistycznym tatuażu swojego zwierzaka.”
“Bardzo profesjonalne studio piercingu, które polecam, zwłaszcza jeśli ktoś ma wątpliwości! Pomimo tego, że ostatecznie nie zdecydowałam się na przekłucie z powodu nadchodzącego wyjazdu i obaw związanych z procesem gojenia, Adrian poświęcił mi dużo czasu, aby szczegółowo wyjaśnić cały proces oraz odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Jego profesjonalizm i cierpliwość były naprawdę imponujące, a na szczególną uwagę zasługuje to, że nie naciskał, aby podjąć decyzję o przekłuciu. Na pewno wrócę właśnie do niego, aby wykonać przekłucie, gdy tylko będę miała odpowiedni czas na spokojne gojenie. Dzięki ! :)”
“Miałam dzisiaj bardzo przyjemne doświadczenie przebijać uszy w Black Cat. Luźna i komfortowa atmosfera pozwala klientowi na komunikowanie wszelkich wątpliwości i pytań. Przekłucie poszło sprawnie i wygodnie, a do tego wszystkiego ceny są wyjątkowo niskie w porównaniu do innych lokalizacji. Napewno tam wrócę. Polecam każdemu!”
“Robiłam tutaj mój pierwszy piercing i mimo stresu było naprawdę cudownie. W salonie jest ciepła i miła atmosfera, a Pani Ania to przecudowna kobieta z profesjonalnym podejściem. Przy kolejnych kolczykach napewno tu wrócę❤️”
“Byłem dzisiaj pierwszy raz w studiu na tatuażu u Grega i jestem niesamowicie zadowolony! Atmosfera w studiu jest świetna, Greg to prawdziwy profesjonalista, dokładnie słucha pomysłów i doradza, żeby efekt końcowy był jeszcze lepszy. Tatuaż wyszedł świetnie i zdecydowanie przerósł moje oczekiwania- a to dopiero początek ponieważ w planie mam kontynuację projektu. Polecam zdecydowanie!!!”
“Pierwszy raz odwiedziłam studio miesiąc temu miejsce stworzone przez osoby pełne pasji i zaangażowania czułam się w nim jak u siebie w domu po wejściu każdy miły i przyjacielski co od razu sprawiło że napięcie i stres opadły , a co do tatuażysty jestem mega mega zadowolona że wybrałam i zaufałam Emanueli ( Niedelikatność ) stworzyła piękny projekt a wykonanie było bezbolesne i robione z troską o klienta wszystko z pełnym zaangażowaniem i dzieło wyszło mega jestem bardzo zadowolona i ciągle pod wrażeniem nie mogę oderwać oczu od swojej pieknej bogini jaką dla mnie stworzyła ps. Emi jest tak miła i sympatyczna że naprawdę warto do niej wbijać a przy tworzeniu projektu doradzi i chce jak najlepiej dla klienta. Studio zadbało o profesjonalizm , komfort i bezpieczeństwo, a nawet po 4 tyg od zrobieniu tatuażu dostałam od nich wiadomość co bardzo na plus i się ceni bo tzn że dbają o klienta ,naprawdę polecam z całego serca to miejsce ! Na pewno wrócę .”
“Najlepszy salon tatuażu i piercingu, w którym byłam. Profesjonalizm w podejściu do klienta, bardzo sterylne warunki i przesympatyczna atmosfera. Salon zdecydowanie godny polecenia!”
“bardzo polecam ten salon , piękny tatuaż i bardzo super zrobiony kolczyk w nosie , do tego prze fajna atmosfera i skład ❤️”
“Piękne miejsce z super atmosferą i mega utalentowanymi ludźmi. Trzy tygodnie temu robiłam tam swój pierwszy tatuaż u Oksany, bardzo szybko się zagoił i jest naprawdę piękny. Wizyta w tym studiu to jak wyjście na kawę z przyjaciółmi, dzięki atmosferze która tam panuję. Dodatkowo jest bardzo czysto, dobre wrażenie zrobiła też na mnie ankieta do wypełnienia dotycząca mojego zdrowia, potencjalnych uczuleń itd. Gdy zdecyduje się na kolejny tatuaż na pewno tam wrócę! Bardzo często zdarza mi się że ktoś zaczepia mnie na ulicy by zapytać o tatuaż, każdy zawszę pyta czy i ja bardzo bolało - więc dla wszystkich tych którzy przeglądają opinie zastanawiając się czy warto i czy przeżyją ból (tak jak ja to robiłam jeszcze nie tak dawno;) WARTO! i wizyta u dentysty boli bardziej:))”
“Prezent urodzinowy dla mojej partnerki, pomysł, wykonanie, wszystko na najwyższym poziomie, widać że to prawdziwy artysta, no i Rakis też pomagał ;) 2 dni pracy,efekt zwala z nóg.”
“Gorąco polecam! Mam kilka tatuaży od Basi, zarówno wykonanych metodą handpoke, jak i maszynką. Jestem zachwycona zarówno projektami, jak i samym wykonaniem – Basia czasami lepiej wiedziała, czego chcę, niż ja sama! Cały proces przebiegł w niesamowicie komfortowej atmosferze, czułam się zaopiekowana na każdym etapie. A do tego ta pyszna kawa – dziękuję!”
“Zbierałam się na tatuaż bardzo długo. Motyw od lat miałam w głowie, ale brakowało odwagi i artysty. Szukając odpowiedniego, natknełam się na prace Aleksandra. To był strzał w dziesiatkę. Na dzień dobry uderza niesamowity klimat studia. Czułam się zaopiekowania jakbym wpadła do starych znajomych. Aleksandr stworzył mi projekt który był wyjęty jak z mojej głowy. Sterylność i czystość na najwyższym poziomie. Jeśli nadal się wahacie gdzie zrobić tatuaż, to polecam z całego serca to studio.”