Przegląd katalogu
- 28 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 28 wyników
Przeglądaj salon piercingu w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 28 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 2,850 opinii i ocen.
“Bardzo cieplutko polecam widać że wszystko że jest robione bezpiecznie i sterylnie, robiłam już dwa tatuaże i jestem bardzo zadowolona”
“Karolina świetnie wstrzeliła się w moje wyobrażenie tatuażu, który chciałam zrobić (wyszedł taki jak w moim śnie). Atmosfera w salonie bardzo komfortowa, dziewczyny dodają otuchy osobom, które pierwszy raz robią sobie tatuaż. Wszystko jest na spokojnie tłumaczone. Samo miejsce jest czyste i komfortowe. Gorąco polecam.”
“Bardzo duży wybór i bardzo miła obsługa.”
“Serdecznie polecam studio tatuażu, robiłam tam pierwszy raz i jestem mega zadowolona, młode uzdolnione dziewczyny które wykonują przepiękne dziarki, prze miła atmosfera, osoby na odpowiednim miejscu polecam”
“Polecam.Robiłam sobie dzisiaj mój pierwszy tatuaż I jestem bardzo zadowolona.Już myślę o następnym tatuażu.”
“Bardzo polecam Marceline, przekłucie nosa nostril bardzo pięknie zrobiony w bardzo dobrych warunkach i wszystko sterylnie wykonane. Po kilku miesiącach wymiana na kółeczko pasujące idealnie ❤️❤️”
“Bardzo miło, fajny koleś co widać że się nieźle zna na tym, polecam na pewno”
“Daliśće by rade wytatuować realistycznom glowe tygrysa bo mam zdjencie jak by co to prosze o email”
“Miałem ogromną przyjemność być w studio ck tattoo już po raz drugi Andrzej ratuje nie udany tatuaż, potrafi zmienić katastrofę w dzieło sztuki jestem mu ogromnie wdzięczny za pracę którą wykonał. Świetne podejście do klienta bardzo otwarta i empatyczna postawa która sprawia że czujesz się zrozumiały. Szczerze polecam”
“Świetne miejsce godne polecenia dla wszystkich żądnych profesjonalnie wykonanych tatuaży. Moje ciało trafiło akurat pod fachową dłoń Patryka który to poświęcił czas na wywiad ze mną, oraz wytłumaczenie mi całego procesu, dbając tym samym o mój komfort. Jednakże widząc dookoła prace innych artystów oraz zadowolenie z którym klienci opuszczali pracownie myślę, że równie fachową usługę oferują inni artyści w tym miejscu.”
“Daliśće by rade wytatuować realistycznom glowe tygrysa bo mam zdjencie jak by co to prosze o email”
“pełen profesjonalizm ,pomoc w dobraniu odpowiedniego wzoru, dbałość o każdy szczegół , przystępna cena Polecam”
“Witam. Pierwszy moj tatu w wieku 47 lat. Mega klimat, mega atmosfera, dogadanie się co do wzoru mimo pierwszwszego przez Pana wykonania super. Jest tak jak powinno być w każdym profesjonalnym studiu. Wyszłam oszołomiona wrażeniami jak na swój wiek hehehe, ale szczęśliwa i zadowolona że mimo pierwszego tego typu wzoru Pan niezrobił mi buraka. Polecam serdecznie. I co lepsze , za niedługo znowu tam zagodzcze po następny tatu.”
“Polecam , pani bardzo miła. Przekłucie uszu u mojej przestraszonej 8 latki poszło szybko i sprawnie . Pani ma super podejście i wszystko tłumaczy na bieżąco.”
“Pierwszy raz robiłam tatuaż bałam się strasznie (nie ma czego) bardzo profesjonalna obsługa czyściutko sterylnie naprawdę znają się na rzeczy doradzą zaprojektują PIĘKNIE JESTEM ZACHWYCONA BARDZO SERDECZNIE POLECAM TEN SALON”
“Bardzo polecam to miejsce. Umawiamy się na konkretny termin, dostajemy link do ankiety, przypomnienia o wizycie i do tego jeszcze telefon, żeby nie zapomnieć. Bardzo fachową i szczegółowa konsultacja przed zabiegiem, a Pani perfekcjonistka. Mimo, że anatomia mojego ucha nie pozwoliła na wykonanie przekłucia, które chciałam, Pani nie chciała na siłę go wykonać - wytłumaczyła jak dziecku, że nie chce mi zrobić krzywdy i musi odmówić wykonania akurat tego przekłucia - Jej profesjonalizm przekonał mnie do tego, żeby wykonać inne, w zamian”
“Tatuuje się u Kamila już ładnych pare lat. Z każdej pracy jestem zadowolony. Samo podejście Kamila jest super, zawsze doradzi, podsunie pomysł, pomoże z projektem itd. Z całym sercem mogę polecić Dunkel. Życzę każdemu takiego tatuatora”
“Robiłam sobie kolczyk w innym studio i atmosfera i to jakie miał podejście do mnie gościu … szkoda gadać. Trafiłam tutaj z polecenia i nie żałuje ponieważ atmosfera i klimat z p.Ewa chodź pozwoliła mówić po imieniu, jestem tak zadowolona i zaopiekowana!!! To jest sztos i z całego serca polecam to studio! Napewno wrócę i zrobię nie jedno przekłucie!♥️ Polecam z całego serce”
“Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i naprawdę przystępne ceny. Sam mam stworzone przez Pana Tomka 2 tatuaże (3 w planach), do tego kolczyki. Zero problemów z wygojeniem kolczyków czy wylewania tatuaży. Wszystko szybko sprawnie, jasno objaśnione zasady dotyczące zachowania higieny danego miejsca po zabiegu. Brak naciągania na drogie kremy, maście czy inne wynalazki.”
“Z żoną wybraliśmy to miejsce na przekłucie uszu naszej córce. Jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani wizytą, mimo iż córka nie należała do najłatwiejszych klientów! Spokój, opanowanie i profesjonalizm Pani Pauliny jest godny podziwu i zrobił na nas mega wrażenie! Higiena i czystość miejsca idealna, naprawdę bez żadnego zarzutu! Naprawdę mega polecamy, my na pewno wrócimy nie raz! Strzał w 10!”
“Polecam z całego serca. Robiłam cały rękaw w kolorze u Bartka. Podejście do klienta bardzo profesjonalne, omówiony każdy projekt w najmniejszym detalu. Nie było problemu ze zmianą projektu jeśli coś nie pasowało. Co do umawiania wizyty- każda wizyta w umówionym terminie się odbyła bez najmniejszych problemów. Atmosfera jaka panuje w studiu również na plus. Każdy uśmiechnięty, chętnie porozmawiają i umilą czas jaki się spędza w studiu. Podsumowując - jestem zadowolona i będę polecam każdemu studio jak i Bartka. ☺️”
“Polecam z całego serca. Szybkie terminy, dobra cena i świetnej jakości tatuaż.”
“Pełna profeska. Bez zbędnego pier......a.Kolejny tatuaż wykonany zajebiscie. Pełny luzik bez stresu. Polecam.”
“Szczerze polecam to studio "pokryci tuszem" i jestem bardzo usatysfakcjonowany z jakości wykonania tatuażu”
“Robiłam tam industriala,kolczyk super atmosfera w studio również❤”