Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią chińską w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 78,436 opinii i ocen.
“Razem z siostrą odwiedziłyśmy restauracje dziś (środa) po południu. Zamówiłyśmy zupę pho, wegańską i z wołowiną, herbatę i kawę. Zupy były super, najlepsze jakie dotychczas jadłam. Herbatą i kawa też bardzo smaczne. Czas oczekiwania byl bardzo krótki. Ogólnie fajny vibe restauracji”
“Jest to jedna z lepszych restauracji w których byłam w Krakowie. Pho było pełne smaku ale nie mętne, serwowane z dużą ilością kiełków i innych dodatków, a porcja była ogromna. Obsługa była miła a cały klimat restauracji był bardzo przytulny i ciekawy. Ceny także adekwatne do jakości i wielkości więc podsumowując uważam tą restauracje za jedną z lepszych jeśli chodzi o wietnamską kuchnię.”
“Super miejsce na smaczny i szybki posiłek. Bibimbap zawsze pyszny, nie zawiódł mnie nigdy od lat. Warto też spróbować innych opcji dostępnych w menu. Polecam szczególnie Yaki Udon i Rabboki. Na pewno wrócę jeszcze nie raz!”
“Najlepszy Chińczyk w Krakowie. Duże porcje w przystępnej cenie. Wracam tu bardzo często, zwykle na wynos, czas oczekiwania również zaskakująco niski. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo polecam to miejsce! Pozytywna i przyjazna obsługa , a przede wszystkim świetne jedzenie. Menu naprawdę ciekawe i godne przetestowania każdej pozycji. Śmiało mogę stwierdzić, że jadłam tam najlepsze tteokbokki i bardzo chętnie będę tam wracać.”
“Fajne klimatyczne miejsce z dość obszernym menu. Dla dań pikantnych podana skala ostrości. Byliśmy całą rodziną i bez problemów dobrałem dania dla każdego członka rodziny. O tej restauracji dowiedziałem się z aplikacji @getfinebite. Polecam do pobrania”
“Pyszne jedzenie. Naprawdę warto. Wszystko widać że świeże, świetnie doprawione oraz ceny bardzo fajne. Dania 25 zł, napoje w cenach sklepowych. Polecam”
“Troche mało dań stricte kantońskich/hong końskich, ale klimat petarda, obsługa bardzo spoko i zarówno wontony jak i żeberka były klasa światowa. Mały minus za brak możliwości zmniejszenia słodkości bubble tea. Z potencjalnych upgradeow chętnie bym zobaczył tosty hong-kongskie z mlekiem skondensowanym w ramach przystawki/deseru.”
“Jedna z Lepiej zrobionych "azjatyckich" kaczek jakie jadłem. Mięso miękkie i soczyste dobrze dopirwaione i co ważne nie przesuszone. Do tego bardzo smaczna i chrupiąca panierka danie ładnie podane. Ceny jak na Kraków moim zdaniem świtene. Serdecznie polacam to miejsce. Naprawdę warto. To skromny LokaL ale ma swój urok. Zupka także była bardzo smaczna.”
“Mały lokal niedaleko ul. Królewskiej który powinien ucieszyć każdego studenta i fana chińszczyzny ogólno pojętej. Duże menu, nieduże ceny, a jedzenie naprawdę smaczne. Jedyny minus to wielkość lokalu, gdzie w tym wypadku lepiej brać na wynos i zjeść gdzieś obok na ławce”
“Zdecydowanie jeden z najlepszych barów orientalnych w Krakowie. Smak dań na bardzo wysokim poziomie - dania dobrze, intensywnie doprawione, a porcje ogromne. Przychodzimy od lat i nigdy się nie zawiedliśmy. Na zdjęciu udko po kantońsku, polecam także kurczaka po wietnamsku czy kurczaka Hanoi obtoczonego chrupiącym makaronem. Dodatkowy atut to przemiła Pani z obsługi, która świetnie mówi po polsku i zawsze wita nas uśmiechem. Ceny jedne z wyższych, ale rekompensuje je wielkość porcji. Polecam odwiedzić!”
“Miła obsługa. Pyszne jedzenie. Duże porcje ze sporą ilością mięsa i warzyw.”
“Fantastyczna chińska restauracja. Aromatyczny dorsz i smażone pierogi z kurczakiem to rewelacja! Kelnerki są bardzo miłe, pomocne i uśmiechnięte, mają wiedzę na temat kuchni chińskiej. Polecam również wziąć sake na ciepło w takie zimne dni”
“Przepyszne jedzenie w bardzo dobrej cenie. Obsługa bardzo sympatyczna. Kaczka po kantońsku jedna z najlepszych w Krakowie”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Jedzenie przepyszne - porcje sa naprawde wielkie. Zamowilam owoce morza na goracym pólmisku. Danie bardzo duze w atrakcyjnej cenie. Mozna naprawde sie najesc. Mila obsluga. Istnieje takze mozliwosc dowozu. Duzy wybór menu.”
“Witam dzisiaj tutaj odwiedziliśmy lokal... Jedzenie bardzo dobre, mięsko było mięciutkie i sosy z tym mięskiem były bardzo dobre w smaku...!!! Oby dwoje pojedliśmy... Polecam tam odwiedzić lokal... Aaaa i ubikacja faktycznie jest malutka... Ale dla jedzenia warto przyjść...!!!”
“Lubię tu wracać po klasyka- pad thai z kurczakiem bardzo polecam”
“Dania były przepyszne w szczególności desery. Miso ( nie ma zdjęcia) było słonawe i posiadało głęboki posmak warzywnego bulionu. Znajdowało się również tofu które było tak delikatne że rozpływało się od lekkiego nacisku. Sushi lekkie, syte, świeże wraz z porządnym wasabi, które nie tylko paliło w nos ale również lekko w język i imbir marynowany. Niestety kiecki jakie zamówiłem miało nieprzyjemny posmak i przez to zaburzało całokształt składników w daniu. Zupa z kimchi przez to smakowała jak kapuśniak z wołowiną. Wystrój był klimatyczny a obsługa bardzo miła i zaangażowana.”
“Wołowina z czosnkiem na gorącym półmisku przepyszna, wołowina po tajsku również. Ogromną porcja.”
“Mała knajpka w centrum z koreańskimi kurczakami w różnych smakach sosu jak również bowle z ryżem i makaronem. Zamówiony ryż z tofu ( jedna opcja wege) przepyszna, plus za wybór ostrości dania. Kurczaki również bardzo dobre, miła obsługa i szybkie podanie.”
“Udko z kurczaka bardzo dobre, o godz 13 w srodku tygodnia bylo duzo lokalnych osob wiec chyba trzymaja jakosc. Lokal czysty.”
“Gorąco polecam to miejsce! Przepyszne, świeże jedzenie i bardzo miła obsługa ! Porcje duże, ceny niskie. Można wybrać zestaw z zupką. Naprawdę smacznie i miło :) kurczak w chrupiącej panierce był niesamowity, jeszcze nigdy nie jadłam aż tak chrupiącej panierki! :) na pochwałę również zasługuje kurczak gong bao, zamawiam go zawsze jak idę do chińczyka I tutaj jest naprawdę dobry, ma dużo dodatków warzywnych i orzeszków. Ostatnio jadłam na osiedlu teatralnym to bez porównania, tam zwykły kurczak bez ciasta, do tego nieświeży, twardy że starą surówką, tutaj naprawdę pyszny świeżutki z dużą ilością dodatków! Na zdjęciach porcje są już częściowo zjedzone, bo nie zdążyłam zrobić zdjęć zanim wszyscy rzucili się na jedzenie :p”
“Bar Orientalny Lam Kieu to zdecydowanie jedno z ważniejszych odkryć kulinarnych. Zamawialiśmy stąd dania co najmniej kilkanaście razy, próbując niemal wszystkiego, dlatego ciężko mi podpisać zdjęcia odpowiednimi nazwami. Zazwyczaj składaliśmy zamówienia telefonicznie i odbieraliśmy je osobiście. Często wybieraliśmy 5-6 porcji, które były gotowe do odbioru maksymalnie po 30 minutach. Obsługa jest miła, komunikatywna i zawsze uśmiechnięta. Dodatkowo, przy takich zamówieniach, zawsze otrzymywaliśmy gratis kilka napojów. Sam lokal może nie wygląda najnowocześniej i intensywnie pachnie, ale to nie przeszkadza w delektowaniu się przysmakami. Mamy nadzieję, że właściciele wprowadzą kartę stałych klientów, bo z pewnością już na nią zasługujemy! Gorąco polecam”
“Miejsce bardzo fajne, duże, miła obsługa i menu bardzo obszerne. Pewnie wrócę tam na jakieś inne danie tajskie albo sushi. Ramen był dobry ale nie był to najlepszy jaki jadłem, porcja bardzo duża ale na minus dodatki i rodzaje ramenu który nie jest raczej główną dziedziną tej restauracji. (Ramen wołowy 6/10)”
“Bardzo dobre jedzenie, super obsługa i szybka realizacja zamówień , polecam”
“Czuć świeżość każdego składnika, krewetki są dosłownie cudowne ♥️ Wieprzowina po seczuańsku mega smaczna. Ryż świeży, kapusta świeżutka, idealna. Polecam i wrócę”
“przepyszne jedzenie,w lokalu czysto,bardzo mila obsluga,jedyne czego mi brakowalo to ostrego sosu.serdecznie polecam to miejsce”
“Przepyszna chińska kuchnia. Obsługa na najwyższym poziomie. Kaczka w sosie teriyaki to jakiś obłęd. Sajgonki pycha. Zupą pho można się najeść do syta. Warto przyjść i udać się w podróż z Krakowa do Pekinu. Gorąco polecam, niemalże tak jak gorący był półmisek na kaczkę.”
“Bardzo smaczne jedzenie, przygotowywane na świeżo po złożeniu zamówienia. Można też zamówić wcześniej i przyjść na gotowe. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam to miejsce z całego serca!”