Pizzeria Mateo
“Przepyszna pizza, a do tego szczególne podziękowania dla kierowcy – mega uprzejmy i uśmiechnięty. Jeśli to czytasz – dzięki za fajną energię! Polecam”
Znaleziono 3 wyników
“Przepyszna pizza, a do tego szczególne podziękowania dla kierowcy – mega uprzejmy i uśmiechnięty. Jeśli to czytasz – dzięki za fajną energię! Polecam”
“Byłem z rodziną na obiedzie w niedzielę bardzo dobry rosołek fajny klimat w środku miła obsługa dzieciakom pizza smakowała. Myślę że będę tu wracał. Polecam”
“Wczoraj w Mikołajki byliśmy z Synkiem na pizzy. Jak zwykle bardzo zadowolony, pizza pyszna, gorąca i szybko podana. Największy komplement od Dziecka "Tato frytki lepsze niż w McDonald's". Świeży olej robi robotę. Do zobaczenia następnym razem.”