Świetne miejsce na pyszną pizzę. Doskonały smak, solidne porcje i bardzo miła obsługa. Idealne miejsce na szybki obiad lub spotkanie ze znajomymi.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek Zając ★★★★★
-
Tomek78 ★★★★★
Byłem z rodziną na obiedzie w niedzielę bardzo dobry rosołek fajny klimat w środku miła obsługa dzieciakom pizza smakowała. Myślę że będę tu wracał. Polecam
-
Marek Skalski ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizze z podwójnym serem przyszła jak zwykle bez tego ,zamówienie 51 zł nie dostarczone na czas zimne , po telefonie do pizzeri problemy z komunikacją i udawanie ze nie słychać także pizzeria dno , zeszli na psy i nie polecam , i jeszcze w dodatku tle bylo słychać obgadywanie klienta czy li mnie, nie polecam wogule po zmianie wlecieli kucharzy totalne dno
-
Iza Madeja ★★★★★
Super pizzeria, pizza zawsze smaczna Ostatnim razem zamowilismy pierogi, golabki i placki ziemniaczane, dania byly przepyszne, na deser wzielismy domowy sernik ktory rozplywal sie w buzi Obsluga mila, w lokalu czysto, dosc szybki czas realizacji zamowienia Polecam wszystkim
-
Łukasz Kula ★☆☆☆☆
Tragedia! Przy składaniu zamówienia zapytałem ile trzeba będzie czekać usłyszałem że "nie długo". Po godzinie i ponownym telefonie, pani zaczęła kłamać że mówiła że mają dużo zamówień i nowego kierowcę który sobie nie radzi. Powiedziałem że jak przywiezie zimna to zapłacę tylko połowę ceny, odmówiła dostawy. Nie polecam nikomu.
-
Joanna Woźniak ★☆☆☆☆
Zamówienie przyjechało prawie zimne, chickenburger i frytki smakowały jakby były odgrzewane kilka razy kiedyś mieliście dobre jedzenie ale teraz niestety nie da się tego zjeść NIE POLECAM!!!
-
Klaudia Kwiecień ★☆☆☆☆
Pajęczyny na ścianach i wlos w pizzy okropne miejsce nie polecam
-
Kasia Sobczyk ★★★★★
Jest to pizzeria która pamiętam z dziecinstwa. Kocham pizze amore Panie prze kochane smak się nie zmienia Polecam serdecznie to miejsce
-
Piotr Sobieski ★★☆☆☆
Kiedyś byłem mega zadowolony, niestety przeszedł wkoncu czas smutku i zażenowania. Pizza zrobiona byle jak, ciasto po bokach suche ze az dziąsła bolą, tuńczyk tylko walnięty w centrum pizzy. Jest mi przykro, ze spotkała mnie i bliskich taka sytuacja
-
Mateusz Gajda ★★★★★
Świetna pizza. Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na wyśmienite ciasto. Kto nie jadł ten nie wie co traci!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Wenecka - Kinga?
Pizzeria Wenecka - Kinga znajduje się przy Królewska 47, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Wenecka - Kinga?
Można skontaktować się z Pizzeria Wenecka - Kinga pod numerem +48 123 868 230
Jak można dotrzeć do Pizzeria Wenecka - Kinga?
Do Pizzeria Wenecka - Kinga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku