Opinie

  1. Bartek Zając ★★★★★

    Świetne miejsce na pyszną pizzę. Doskonały smak, solidne porcje i bardzo miła obsługa. Idealne miejsce na szybki obiad lub spotkanie ze znajomymi.

  2. Tomek78 ★★★★★

    Byłem z rodziną na obiedzie w niedzielę bardzo dobry rosołek fajny klimat w środku miła obsługa dzieciakom pizza smakowała. Myślę że będę tu wracał. Polecam

  3. Marek Skalski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pizze z podwójnym serem przyszła jak zwykle bez tego ,zamówienie 51 zł nie dostarczone na czas zimne , po telefonie do pizzeri problemy z komunikacją i udawanie ze nie słychać także pizzeria dno , zeszli na psy i nie polecam , i jeszcze w dodatku tle bylo słychać obgadywanie klienta czy li mnie, nie polecam wogule po zmianie wlecieli kucharzy totalne dno

  1. Iza Madeja ★★★★★

    Super pizzeria, pizza zawsze smaczna Ostatnim razem zamowilismy pierogi, golabki i placki ziemniaczane, dania byly przepyszne, na deser wzielismy domowy sernik ktory rozplywal sie w buzi Obsluga mila, w lokalu czysto, dosc szybki czas realizacji zamowienia Polecam wszystkim

  2. Łukasz Kula ★☆☆☆☆

    Tragedia! Przy składaniu zamówienia zapytałem ile trzeba będzie czekać usłyszałem że "nie długo". Po godzinie i ponownym telefonie, pani zaczęła kłamać że mówiła że mają dużo zamówień i nowego kierowcę który sobie nie radzi. Powiedziałem że jak przywiezie zimna to zapłacę tylko połowę ceny, odmówiła dostawy. Nie polecam nikomu.

  3. Joanna Woźniak ★☆☆☆☆

    Zamówienie przyjechało prawie zimne, chickenburger i frytki smakowały jakby były odgrzewane kilka razy kiedyś mieliście dobre jedzenie ale teraz niestety nie da się tego zjeść NIE POLECAM!!!

  1. Klaudia Kwiecień ★☆☆☆☆

    Pajęczyny na ścianach i wlos w pizzy okropne miejsce nie polecam

  2. Kasia Sobczyk ★★★★★

    Jest to pizzeria która pamiętam z dziecinstwa. Kocham pizze amore Panie prze kochane smak się nie zmienia Polecam serdecznie to miejsce

  3. Piotr Sobieski ★★☆☆☆

    Kiedyś byłem mega zadowolony, niestety przeszedł wkoncu czas smutku i zażenowania. Pizza zrobiona byle jak, ciasto po bokach suche ze az dziąsła bolą, tuńczyk tylko walnięty w centrum pizzy. Jest mi przykro, ze spotkała mnie i bliskich taka sytuacja

  1. Mateusz Gajda ★★★★★

    Świetna pizza. Przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na wyśmienite ciasto. Kto nie jadł ten nie wie co traci!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Wenecka - Kinga?

Pizzeria Wenecka - Kinga znajduje się przy Królewska 47, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Wenecka - Kinga?

Można skontaktować się z Pizzeria Wenecka - Kinga pod numerem +48 123 868 230

Jak można dotrzeć do Pizzeria Wenecka - Kinga?

Do Pizzeria Wenecka - Kinga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements