Przegląd katalogu
- 488 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 488 wyników
Przeglądaj pizza w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 488 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 408,873 opinii i ocen.
“Najlepsze bistro na Kampusie UJ. Bije wszystkie 4Maty i inne wynalazki na łeb. Zawsze dobre i różnorodne dania, szybka obsługa i dużo miejsc do siedzenia również na zewnątrz. Mały minus to cena, 30 zł za danie na uczelni to jednak solidnie, nawet biorąc pod uwagę inflację. Ale i tak warto!”
“Wszystko nam smakowało. Wzięliśmy ramen z marynowaną polędwicą, ostrą tajską zupę bazyliową, czerwone curry z krewetkami i pierożki gyoza z wołowiną i truflami. Miejsce przyjemne, jedzenie smaczne, obsługa miła. Na pewno wrócimy. Marzec 2022 No i powróciliśmy na kolejne potrawy - świetny kurczak w panierce z menu dziecięcego, bardzo dobra tajska zupa kokosowa, bardzo dobre pierożki gyoza z kaczką i imbirem, jak również smaczne rolki sushi z krewetką w tempurze oraz z tatarem z łososia. 2024 - z kolejnych nowych potraw spróbowaliśmy bardzo dobrego pad thaia z kurczakiem oraz smaczne żółte wegetriańskie curry. Dobry poziom cały czas utrzymany.”
“Super obsługa, nieporozumienia przy zamówieniu zostały szybko wyjaśnione, rolki sushi i zupa miso bardzo dobre”
“Sushi bardzo dobre jak w całej sieci yana , lokal usytuowany w nowym budynku dość charakterystycznym w okolicy placu bohaterów Getta. Lokal urządzony ciekawie , częściowo w stanie surowym ale akcenty, kolorystyka i całość współgra. Bardzo miła obsługa. Bardzo duży lokal jak na sushi.”
“Odwiedziłam dziś Edo Sushi i zamówiłem futomaki z tatarem z łososia — absolutnie przepyszne! Świeże składniki, idealnie zbalansowany smak i piękne podanie. Całość dopełniła przemiła obsługa — szczególnie pani Julia, która była uśmiechnięta, pomocna i bardzo profesjonalna. Na pewno wrócę!”
“Bardzo dobre sushi, polecamy w tamago rolki. Pyszne zupy. Warto mieć kartę stałego klienta”
“Co tu dużo pisać, jak zawsze przepyszne. Wszystko bardzo świeże i doskonałej jakości, skomponowane ze smakiem. Zamówiliśmy zmodyfikowany zestaw Tempur. Brawo Panowie!!!!”
“Bardzo polecam to miejsce. Wzięłam z koleżanką dwa zestawy lunchowe – w każdym była zupa, 2x rolka i sałatka z alg. Cena za zestaw lunchowy 35zł/osoba Za wszystko (dwa lunche, fasolka edaname i dodatkowa rolka z łososiem, awokado i serkiem philadelphia ) zapłaciłyśmy ok. 120 zł, więc naprawdę super cena, a wyszłyśmy najedzone i zadowolone. Bardzo miła obsługa. Na pewno tu wrócę. (na zdjęciu: nasze dwa lunche i dodatkowa rolka oraz fasolki)”
“Lubię tu wracać po klasyka- pad thai z kurczakiem bardzo polecam”
“Dania były przepyszne w szczególności desery. Miso ( nie ma zdjęcia) było słonawe i posiadało głęboki posmak warzywnego bulionu. Znajdowało się również tofu które było tak delikatne że rozpływało się od lekkiego nacisku. Sushi lekkie, syte, świeże wraz z porządnym wasabi, które nie tylko paliło w nos ale również lekko w język i imbir marynowany. Niestety kiecki jakie zamówiłem miało nieprzyjemny posmak i przez to zaburzało całokształt składników w daniu. Zupa z kimchi przez to smakowała jak kapuśniak z wołowiną. Wystrój był klimatyczny a obsługa bardzo miła i zaangażowana.”
“Absolutnie przepyszne! Świeże składniki, perfekcyjnie przygotowane, wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa wyjątkowo miła i profesjonalna. Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Super miejsce , super piwko , pizza mega . Obsługa na najwyższym poziomie czujesz się mega swobodnie i milo !”
“Super lokal, klimat, obsluga, pelna profeska”
“Może niecodzienne ocenić resteurację w galerii handlowej ale jednak. Uznałem, że warto wspomnieć gdyż nie codziennym jest spalać godziny w galerii i jednocześnie mieć możliwość na quality jedzenie i odpoczynek. Zarówno pizze, zupy jak I sałatki są bardzo dobrej jakości i cieszą podniebienie. W spokojnym klimacie i przy miłej obsłudze... Czego chcieć więcej?”
“Pysznę! Dobry service. Polecam. Kapustnik pycha, schabowy też.”
“Bardzo dobra pizza, super ciasto, duża pizza 50 cm w 10 minut od zamówienia, oczywiście odbierałem osobiście. Rewelacja, polecam.”
“Piady pyszne i świeże. Oceniam szpinakową i wegetariańską. Bonbony to bardzo dobry deser zwłaszcza z nutellą. Polecam bo widać że bardzo się starają i trzymają poziom.”
“Odwiedziliśmy to miejsce już wiele razy i nigdy sie nie zawiedliśmy. Pizza przepyszna. Próbowaliśmy kilka pozycji. Moja ulubiona to oczywiście Diavola a dzieci Margaritta. Samo ciasto jest bardzo smaczne z idealnie przypieczonymi rantami. Pozycje z makaronem również bardzo smaczne a porcje wystarczające. Lokal jest dosyć spory. Czasami bywa trochę ciasno przez blisko poukładane stoliki ale jedzenie wynagradza. Jeżeli chodzi o obsługę, to zawsze trafialiśmy na miłych i sympatycznych kelnerów i kelnerki. Polecam serdecznie”
“Bardzo polecam!! Najsmaczniejsze jedzonko w Krakowie! Obsługa bardzo serdeczna, porcje duże! Naprawdę wszystko mega! A deserki to już wogole bajka!”
“Doskonały włoski street food. Kto by pomyślał, że w małej budce przy Lubiczu można zjeść świetną pizzę na kawałki lub zjeść cannolo przygotowane zgodnie z oryginalną recepturą - ricotta z cukrem. Pizzę polecam salami piccante. Pani zapyta czy polać oliwą czy dołożyć rukoli. Wysokiej jakości opcja na szybki posiłek. Polecam.”
“Świetne miejsce na każdą porę dnia.”
“Kolejne już zamówienie i po raz kolejny 100% satysfakcji. Pyszne sushi w tempurze, szybka realizacja. Na pewno wrócę po dokładkę:)”
“Witam. Super sklep ale chciałem chwalić Pania ktora jest w tej chwili. Wlasciwa osoba na właściwym miejscu. Jedzenie jak zawsze pierwsza klasa”
“Bardzo miła obsługa. Przystępne ceny. Parking przy samym wejściu. Mule są w środę po południu, wtedy maja świeżą dostawę, we wtorek niestety nie było. Dobra pizza, przepyszny deser, dobre wino. Pozytywne wrażenie , polecam.”
“Najlepsza restauracja i kuchnia na Ruczaju. Bardzo smaczne dania, zarówno dania obiadowe jak i pizza.”
“Świetna, włoska restauracja w Krakowie? To właśnie tu. Wizyta w tym miejscu przeniesie cię do włoskiego, klimatycznego miasteczka. Pizza nam bardzo smakowała, do tego przepyszna lemoniada. W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam serdecznie.”
“Długo nie czekaliśmy, pyszne koktaile, świetny serwis od dwóch osób, znaleźli nam stolik na zewnątrz i sami przypilnowali i dali nam znać że rabat co przynieśliśmy z ulotki został dodany dla nas jak płaciliśmy. Pyszne jedzenie i dobre menu, dużo do wyboru. Szkoda tylko że nie ma sashimi.”
“Fantastyczna mala lokalna pizzeria. Bardzo szybki dowoz. Jedzenie smaczne I cieple . Ogromny plus za mozliwosc dodatek krewetki. Przesymatyczna obsluga.”
“Świetna pizza :) Polecam, jadam od 2 lat. Trzeba tylko pamiętać, że to pizzeria raczej na wynos. Nie lubią obcować z klientami (nie każdy musi lubieć), ale za to świetny stosunek ceny do jakości :) Najlepiej zamawiać do domu lub z odbiorem osobistym i cieszyć się smacznym jedzeniem :)”