Odwiedziłem tę restaurację po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jedzenie było pyszne, starannie podane i przygotowane ze świeżych składników. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie obsługa – kelnerka Gosia, która od samego początku zadbała, abyśmy czuli się swobodnie i komfortowo. Gosia była wyjątkowo uprzejma, uśmiechnięta i profesjonalna. Potrafiła doradzić w wyborze dań, a jej podejście sprawiło, że cała wizyta przebiegła w miłej, przyjaznej atmosferze. Dzięki niej posiłek był nie tylko smaczny, ale też naprawdę przyjemny. Zdecydowanie polecam to miejsce – zarówno za kuchnię, jak i za wzorową obsługę!
Zdjęcia
Opinie
-
szymon surymt ★★★★★
-
Info Widok ★★★★★
Serdecznie polecam! Pyszne jedzenie, dziękuje Pani Gosi za szybką i profesjonalną obsługę
-
Joanna Gronek ★★★★★
Bardzo polecam!! Najsmaczniejsze jedzonko w Krakowie! Obsługa bardzo serdeczna, porcje duże! Naprawdę wszystko mega! A deserki to już wogole bajka!
-
Weronika Dobek ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce na włoską ucztę dla podniebienia. Krewetki w sosie maślano-winnym to rewelacja, podobnie Lasagne. :)
-
Marta Dzieniszewska ★★★★★
Jedzenie pyszne, sosy gęste, bogate w smaku, aksamitne. Sałatka mega chrupiąca ze świeżymi sezonowymi składnikami. Naprawdę się najedliśmy. Na duży plus, że w niedzielę ok. południa nie trzeba było czekać na stolik. Polecam serdecznie!
-
Natalia ★★★★☆
Biorąc pod uwagę, że restauracja znajduje się w bardzo zatłoczonej galerii krakowskiej, gdzie jest ciągły ruch, to jakość wydawanych dań jest całkiem dobra. Podana sałatka była świeża, a kurczak zrobiony w punkt. Fajna wydaje się też opcja lunchu: zupa+ drugie danie, w przystępnej cenie: 31zł
-
Kas Tu ★★★☆☆
Wielki plus za lokalizację. Można się odrobinę odciąć od zgiełku galerii, to bardzo fajnie. Szybka obsługa i szybka wydawała to również spory plus. Jedzenie ok, porcja dość nieduża, ale sycąca, dla mnie trochę za słona (nawet jak na carbonare). Aperol ładnie wyważony, ogólnie było to dobre acz nie wybitne doświadczenie.
-
Adrian Skóra ★★★★☆
Pizza Tartufo bardzo smaczna, świetna kompozycja, do tego szybko podana - zdecydowanie polecam. Drink niestety nie dorównywał posiłkowi.
-
Wiktor B ★★★★★
Lokal 10/10. Miła i szybka obsługa, dobra lokalizacja, a co najważniejsze, pyszne jedzenie. Tanio. Najlepsza pizza jaką jadłem w Krakowie! Nie mam żadnych zastrzeżeń co do La Stazione. Serdecznie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Stazione?
La Stazione znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Stazione?
Można skontaktować się z La Stazione pod numerem +48 124 210 374
Jak można dotrzeć do La Stazione?
Do La Stazione można dotrzeć, korzystając z poniższego linku