Przegląd katalogu
- 205 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 205 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 205 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 151,037 opinii i ocen.
“Bardzo polecam ten hotel! miła i pomocna obsługa. Wygodne i czyste pokoje.”
“Świetna lokalizacja, czyste i przestrzenne pokoje.”
“Dla mnie SUPER. Obsługa cudowna naprawdę nie jeden Hotel mógłby się od nich uczyć, a już trochę miałem okazję odwiedzić. Przepyszne śniadania. Polecam”
“Hotel zrobił na nas świetne wrażenie – wszystko było na najwyższym poziomie. Czystość, śniadania i obsługa zasługują na ocenę 5/5, a dodatkowym atutem jest bliskość do centrum. Hotel oferuje płatny parking w pobliżu, jednak bezpośrednio pod hotelem znajduje się o wiele tańszy parking miejski, na którym bez problemu znaleźliśmy miejsce. Bardzo nam się podobało i z przyjemnością wrócimy przy okazji pobytu w Krakowie!”
“Jestem zachwycona i zadowolona.Pokoj bardzo czysty,pościel czysta, łazienka też...Sprawność komunikacji z recepcja na 6(bardzo miła Pani)...do Rynku blisko spacerkiem 15 min ale warto się przejść...”
“Klimatyczny pokój i cały hotel. Mocno niedoceniony bar z przemiłym barmanem. Smaczne śniadania i spore porcje. Obsługa przemiła i pomocna. Do Rynku 300 metrów, w najbliższej okolicy sklepy i restauracje. Pokój (deluxe) bardzo duży, nadaje się na dłuższy pobyt. My niestety nie mogliśmy wykorzystać jego całego potencjału, z powodu zbyt krótkiego pobytu. Aż się chciało dłużej tam zostać...”
“Bardzo dziękujemy Hotelowi Kazimierz 1 za organizację wesela, jak i również pomoc w organizacji błogosłąwieństwa w Hotelu i zapewnienie miejsc noclegowych dla naszych gości. Pan Mateusz od początku do końca pozostawał z nami w kontakcie i odpowiadał sprawnie na wszystkie maile. Dodatkowo udostępniono nam możliwość poćwiczenia pierwszego tańca na sali weselnej dwa dni przed ślubem. Goście bardzo chwalili obfitość jedzenia oraz różnorodność, suflet czekoladowy był wybitny, słodki stół bardzo dobry! Serwis obsługi kelnerskiej był bardzo sprawny. Z całego serca polecamy Hotel Kazimierz na organizację wesela!”
“Ponieważ od wielu miesięcy co tydzień mieszkam służbowo w różnych hotelach Krakowa uważam że śniadania w Galaxy są jednymi z najlepszych w hotelach tej klasy. To co również ważne to duża ilość miejsc siedzących oraz swobodny dostęp do posiłków. Wieczorem długie oczekiwanie (30 min) na befsztyk tatarski ale ostatecznie było warto ponieważ był wart swojej ceny. Negatywy - irytujące oczekiwanie na windy przy dużym obłożeniu hotelu. W pokoju z widokiem na Wisłę bardzo hałasują tramwaje. Brak smart TV. Inne pozytywy - lodówki w pokojach oraz kostkarki do lodu w korytarzach. Wygodne łóżka, bardzo zaangażowana i miła obsługa. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie chociaż cena za pokój powinna być odrobinę niższa.”
“Bardzo przyjemny hotel w samym centrum, pokoje przestronne idealnie posprzątane. Dodatkowy plus śniadania w cenie pokoju. Wszędzie blisko, z mojego okna widok na park. Bardzo profesjonalna obsługa, chętna do pomocy i bardzo miła.”
“Pokoje i hotel są bardzo ładne. Obsługa bardzo miła. Śniadania smaczne. Miejsce warte polecenia. Lokalizacja również jest dużym plusem oraz piękne otoczenie hotelu.”
“Pobyt w Hotelu Zakliki był naprawdę udany! Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Pokoje czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja również świetna – spokojna okolica, a jednocześnie blisko do centrum Krakowa i lotniska. Zdecydowanie polecam to miejsce zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższy pobyt. Na pewno wrócę!”
“Hotel kameralny , czysty i bardzo dobrą obsługą. Śniadania smaczne. Pokój na poddaszu przestronny i gustownie urządzony. Materac idealny. Mialem problem z dwoma pikotami do tv. Mały minusik . Polecam”
“Hotel ibis Kraków Centrum zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zameldowałem się późno w nocy, a obsługa przyjęła mnie z uśmiechem i profesjonalizmem. Otrzymałem świetny, czysty pokój – dokładnie taki, jakiego potrzebowałem po podróży. Dużym plusem była pomoc ze strony recepcji, która bez problemu udostępniła mi ładowarkę do telefonu, dzięki czemu mogłem spokojnie odpocząć i przygotować się na kolejny dzień. Lokalizacja hotelu jest rewelacyjna – blisko centrum, wygodny dojazd do wszystkich atrakcji. Zdecydowanie polecam ten hotel każdemu, kto ceni sobie komfort i miłą obsługę”
“Świetny hotel o ciekawym dekorze, w którym wszystko było na wysokim poziomie. Pokój był bardzo czysty, przestronny i estetycznie urządzony. Wygodne łóżko. Czysta, duża i funkcjonalna łazienka. Do tego bardzo smaczne śniadanie, spory wybór zarówno wytrawnych jak i słodkich pozycji. Dobra kawa. Do śniadania było nawet Prosecco. Dobra lokalizacja hotelu. Wracając do Krakowa bez zastanowienia wybrałabym ponownie ten hotel.”
“Świetnie położony, czysty, cichy, nieduży hotel z bezpłatnym parkingiem. Bogate urozmaicone śniadania w przepięknej jadalni z miłą obsługą. Z pewnością jeszcze się tutaj zatrzymamy.”
“Witam. Co roku przyjeżdżam do Krakowa z córką na badania i zawsze zatrzymuję się w hotelu Atrium. Ten hotel to nie tylko budynek, to miejsce w którym osoby które tam pracują oddają się całym sercem gościom . Wchodząc do hotelu od wejścia czuć niesamowitą energię. Uśmiech osób witających z recepcji, pań które sprzątają i dbają o czystość pokoi. A także restauracja , obsluga serwisowa również fantastyczna. Był tam rownież jeden młody kelner, chyba Kuba miał na imię bardzo uprzejmy , pomocny i zdyscyplinowany. Lecz mam zastrzeżenie co do śniadań i powiem wprost . Zawsze śniadania były fantastyczne i różnorodne , ale ku mojemu zaskoczeniu w tym roku nie było wyboru i nie było co zjeść. Te słowa kieruję do właścicieli hotelu. Co się stało że restauracja już nie serwuje dla swoich gości śniadań jak było zawsze smacznie i duży wybór potraw. Proszę państwa ten hotel jest fantastyczny tylko dzięki ludziom którzy tam pracują, bo oni dbają o to żeby goście czuli się jak w domu. Na ten moment moim jedynym zastrzeżeniem jest śniadanie, które i to powiem szczerze jest niedobre. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak przyjadę do hotelu Atrium to restauracja będzie na takim poziomie jak rok temu. Czyli smacznie i różnorodnie. Pozdrawiam całą obsługę hotelową. Jolanta Ciesielska”
“Bardzo dobre warunki, świetny kontakt z administratorem, nawet w późnych godzinach wieczornych, standard w pokojach jak w hotelu ✨. Polecam to miejsce w Krakowie!”
“Dla moich potrzeb lokalizacja była idealna, choć jest na uboczu. Dobre warunki w pokoju rodzinnym. Bardzo miły właściciel, który zawsze wszystkiego dogląda. Hotel przyjazny psom (bez dodatkowych opłat). Uwaga: w hotelu nie ma windy.”
“jeden minus za grube mało higieniczne dywany w pokoju a tak to nie ma do czego się przyczepić . Miła obsługa i świetna lokalizacja”
“Super miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Zorganizowałem tam 18tkę Syna. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie i serwowane drinki, przytulna sala do tańczenia. Pani Ania Manager bardzo pomocna, dostosowała menu do naszych potrzeb. Ceny jak na Kraków bardzo przystępne. Łatwy dojazd MPK. Młody szczęśliwy. Bardzo polecam.”
“Pokoje wygodne, wystarczająco dużo miejsca. Czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokalizacja idealna. Blisko dzielnica Kazimierz, spacerkiem na Stary Rynek czy pod Wawel idealna trasa. Przy hotelu przystanek tramwajowy, doskonałe połączenie z dworcem pkp. Blisko parking, który można zarezerwować przez hotel. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Lekka uciążliwość to słyszalność przejeżdżających tramwajów ale po modernizacji elewacji może będzie lepiej. Bardzo polecam.”
“Największym atutem tego hotelu jest jego lokalizacja. Znajduje się on bowiem w centrum Krakowa blisko Dworca PKP i dworca autobusowego. Hotel jest doskonałą bazą wypadową dla osób chcących poznać tajemnice Krakowa oraz zwiedzić jego słynne zabytki, ale także poczuć niezapomniany klimat tego miasta. Obiekt mieści się w XIX-wiecznej odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Zarówno z Rynkiem, jak i z Dworcem Głównym dzieli go odległość zaledwie 10 min piechotą. Zatrzymałem się tutaj tylko na jedną noc, ale jeszcze tu wrócę. Za nieduże pieniądze otrzymałem przestronny, ładnie urządzony pokój. Spora, komfortowa łazienka. Dobrze działające WiFi. Bardzo miła obsługa w recepcji 24 godziny na dobę. Nie było problemu z pozostawieniem bagażu w przechowalni, a pokój otrzymałem już kilka godzin przed oficjalnym terminem zameldowania. Miejsce parkingowe przed hotelem w rozsądnej cenie.”
“Fajny hotel. Położony na wylocie z Krakowa w stronę autostrady A4 i Zakopanego. Pokoje w dobrym standardzie. Największym atutem jest obsługa, przesympatyczni ludzie - miało być anonimowo więc jest ;) Śniadanie bardzo dobre. Szczerze polecam ten obiekt.”
“Spokój, ciszą i przyjemna atmosfera czułem się jak w domu a nawet lepiej bo personel wie co oznacza słowo gość i tak się czułem. Polecam”
“Duże wygodne pokoje, bardzo wygodne łóżka. Smaczne śniadanie. Świetna lokalizacja, blisko rynku lecz w spokojnej okolicy. Przystępne ceny.”
“Bylismy z mężem w tym hotelu mimo że czytalismy opinie ,które były negatywne ,ale nie pokrywające się z rzeczywistością. Obsluga fantastyczna ,śniadania bardzo dobre ,pokoje czyste ,kawa ,herbata ,woda do picia ,fajny wysrtuj pokoi jak i calego hotelu .Hotel ma super lokalizacje ,polecam z calego serca .”
“Hotel polecił mi znajomy. Zależało mi na lokalizacji blisko Tauron Areny i Starego Miasta. Było świetnie- autobus praktycznie pod hotelem, parking także dostępny. Pokoje czyste, łazienka ładna, wszystko działało. Widać, że hotel czy pokoje nie są pierwszej świetności jednak całość była ok. Nie będę się czepiać o plamy na wykładzinie ;) Jestem bardzo zadowolona i chętnie wrócę :)”
“Dobry hotel, dobra cena, brak uwag. Tyle”
“Piękna lokalizacja hotelu! Cicho i spokojnie. Ceny za pokoje - konkurencyjne. Czysto i świeżo. Posiłki w restauracji: świeże, smaczne i bogate. Personel bardzo przyjazny gościom. Dziękuję za pomoc w organizacji naszego pobytu paniom: Agnieszce i Beacie. Organizator i opiekun grupy turystów z Inowrocławia Urszula.”