Przegląd katalogu
- 994 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 994 wyników
Przeglądaj pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 994 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 54,958 opinii i ocen.
“Pani Gosia świetnie zajęła się moimi włosami, jestem bardzo zadowolona z cięcia i poleconych kosmetyków. Na pewno tu wrócę!”
“Chodzę do Pani Beaty od kilku lat - jedyna i niezastąpiona! Widać, że kocha to co robi! Słucha klienta, zawsze wychodzę zadowolona :)”
“Miła pani fryzjer, zawsze doradzi jeśli mamy wątpliwości. Ceny w porządku, a usługi w pełni profesjonalne. Z czystym sercem mogę polecić.”
“Jestem mega zadowolona z usług w tym salonie.Pani Noemi ma genialne podejście do pracy którą wykonuje,jest w pełni profesjonalna i bardzo pomocna we wszelakiego rodzaju poradach. Jej wskazówki bardzo mi pomogły i ułatwiły codzienną pielęgnację. Mani i pedi wykonane super.Polecam z całego serca ,ja zawsze tam wracam z największą przyjemnością ,czuję się tam naprawdę zaopiekowana.”
“Jestem bardzo zadowolona z usług w Beauty Free. Pani Ewelina pracuje z ogromnym profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze. Gorąco polecam każdemu kto szuka fachowej obsługi i przyjaznego miejsca”
“Z czystym sumieniem ten salon jest godny polecenia .Jestem bardzo zadowolona z zabiegów które oferuja.Godnie polecam Panią Monikę i Panią Wiktorie są to kobiety profesjonalne ,bardzo dokładne. Przede wszystkim są bardzo miłe i umieją zadbać o klienta.Bardzo polecam jestem mega zadowolona i napewno nie jeden raz odwiedzę ten salon .”
“Bardzo polecam to miejsce, usługa na najwyższym poziomie, paznokcie przepiękne!”
“Kilka razy korzystałam już z usług manicure u Pani Dominiki. Nigdy nie byłam aż tak zadowolona z wykonanej hybrydy - wszystko było na najwyższym poziomie, zwłaszcza higiena. Będę wracać❤️”
“W imieniu żony mogę powiedzieć, że jest to miejsce godne polecenia. Żona zawsze wraca odprężona, zadowolona z masażu. Fajnie, że w tej okolicy powstało takie miejsce o tak dobrej jakości.”
“Świetnie wykonany makijaż okolicznościowy! Trzymał się całą noc :) dodatkowo bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm Pani Emi. Gorąco polecam:)”
“Jestem zachwycona efektem zabiegu! Pani Krysia jest ekspertem w swoim fachu.”
“Profesjonalizm i doświadczenie na najwyższym poziomie. Bardzo polecam”
“Bardzo kompetentna, konkretna, profesjonalna obsługa. Salon bardzo zadbany. Przed wykonaniem zabiegu, został przeprowadzony dokładny wywiad na temat oczekiwań, skóry, alergii, leków, chorób etc. Przed wyjście z salonu zostałam pinformowana o zaleceniach oraz dalszym postępowaniu. Byla to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Polecam wszystkim oddanie się w ręce Pani Kasi :)”
“Pierwszy raz w życiu wyszłam od fryzjera naprawdę zadowolona. Pani Alina ma świetny fach w ręku i potrafi rewelacyjnie wymodelować włosy - nawet tak uparte jak moje niesforne fale. Cięcie dobrane w sam raz do moich wymagań. Efekt dużo powyżej oczekiwań.”
“Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoleniowca na moje pierwsze szkolenie z makijażu i padło na wybór trzydniowego szkolenia u Oli Szczepanek i już wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Już od samego początku czułam się przy niej bardzo komfortowo. Ola jest nie tylko profesjonalna, ale też niesamowicie ciepła i życzliwa, co sprawia, że nauka przy niej jest po prostu przyjemna. Tłumaczyła wszystko jasno, dzieliła się swoimi tipami i doświadczeniem. Dzięki niej poczułam, że naprawdę nadaję się do makijażu i że mogę iść w tym kierunku. Wiem też, że po tym szkoleniu nie tylko poziom usług, które oferuję, będzie dużo wyższy, ale ja sama czuję się pewniejsza swojej wiedzy i ogromnie zmotywowana do dalszego rozwoju. Atmosfera była super, praktyki było mnóstwo na wielu różnych modelkach, a ja każdego dnia wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha oraz z jeszcze większą motywacją. Z całego serca polecam, a Oli dziękuję za wiedzę, wsparcie i za to, jaką jest osobą ❤️”
“Jestem niesamowicie zadowolona z jakości usługi, zwłaszcza po poprzedniej "stylistce". Pani Klaudia manicure wykonała ze szczególną dbałością o każdy detal! Była to pierwsza ale nie ostatnia wizyta w salonie u p. Klaudii. Dziękuje.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Pani Ania to prawdziwa profesjonalistka - miła, uprzejma, a do tego posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Efekty zabiegu przerosły moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam !”
“Ukończyłam kurs “w końcu wszystko się trzyma” i pędzę z recenzją :) Kurs “w końcu wszystko się trzyma”pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystko zostało wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, przygotowałam sobie mnóstwo notatek do których będę wracać :) pomimo że nie do końca kurs dotyczył “budowania” paznokci to również zaczęłam je robić cieńsze i estetyczniejsze. Podoba mi się, że w trakcie nie ma zbędnego gadania, tylko podana jest konkretna i praktyczna wiedza, którą można od razu wykorzystywać. Jedynym minusem dla mnie jest to, że dostęp jest tylko na trzy miesiące. Ale też z drugiej strony zmotywowało mnie to szybszej realizacji.”
“Długo dojrzewałam do decyzji o zrobieniu brwi. Kasię mam okazję obserwować od kilku lat, wiedziałam że jeżeli się zdecyduję na zabieg, to tylko u niej. I tak zrobiłam to i jestem zachwycona :) Dziękuję Kasiu i oczywiście polecam z całego serca ❤️.”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Byłam na masażu twarzy mio-liftingowym i jestem zachwycona efektami! Skóra od razu stała się bardziej napięta, promienna i gładka. Masaż wykonany bardzo profesjonalnie, w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Czuć, że Pani Yana ma dużą wiedzę i doświadczenie. Zdecydowanie wrócę na kolejne sesje – polecam każdemu, kto chce zadbać o swoją skórę w naturalny sposób!”
“Może zacznę od początku - makijażu próbnego i ślubnego razem z fryzurą. Ja - lubiącą mocny makijaż, Tatiana- lubiąca je robić. Z tego mogło wyniknąć tylko coś cudnego. Makijaż był piękny, do białego rana idealny, włosy- ukochane fale pięknie prezentowały się na parkiecie. Makijaże okolicznościowe- tu wystarczył kolor sukienki i słowa „ wiesz jak lubię”. Efekt ? Boski ! Dodatkowo chodzę na rzęsy, tu też rozumiemy się bez słów. Ja mówię co lubię - Tatiana idealnie dobiera do mnie. Teraz już jest tylko: chce z różowym, reszta jak uważasz. Jest to dziewczyna, której można powierzyć wszystko bo wie co robi. Polecam w 100% ❤️”
“Swoją opinię zacznę od tego, że co do zasady jestem raczej bardziej wymagającą osobą aniżeli mniej. W związku z tym, poszukując pomocy do utrzymania porządku w domu, przed wszystkim zależało mi na jakości sprzątania, szczegółach, a mi i mojemu mężowi nade wszystko na zaufaniu. Już pierwsze spotkanie z p. Moniką pokazało mi, że mam do czynienia z osobą doświadczoną, rozumiejącą pewne kwestie i bardzo ludzką. Pani Monika dokładnie wybadała nasze potrzeby, przy każdym kolejnym kontakcie była bardzo elastyczna i wsłuchująca się uwagi. Pani Monika wraz ze wspólnikiem pokazują, jak powinna działać profesjonalna firma - z szacunkiem wobec swoich pracowników, ze zrozumieniem i otwartością wobec klienta oraz sprawną organizacją własną. Wszystko jest zawsze zrobione na błysk, cała drużyna wraz z właścicielami widać, że znają się na tym, co robią, a dodatkowo z dbałością zajrzą w każdy kącik. U nas zakamarków jest naprawdę niemało, mamy m.in. sporo elementów tekstylnych i sztukaterie. Wszystko lśni, kurze nigdzie nie zostają, nawet nawiasy drzwi są przecierane. Jeśli komuś zależy na dbałości o detale, zrozumie doskonale, o czym tutaj piszę. Do tego wszystkiego widać, że Pani Monika wraz z ekipą rozumieją, że każdy z nas jest inny, może mieć inne preferencje czy uwagi. Rozumieją to w pełni, a gdy widzą potrzebę zasugerują pewne rzeczy od siebie. To buduje zaufanie oraz poczucie zaoopiekowania, co jest dla nas niezwykle odciążające i satysfakcjonujące. Niezwykle cieszymy się, że znaleźliśmy Shine Studio i polecamy każdemu, kto poszukuje profesjonalistów z ludzkim podejściem oraz zależy mu na dbałości o detale. Pozdrawiamy wraz z mężem i synem całą ekipę! :)”
“Zdecydowanie polecam strzyżenie męskie w tym miejscu! Pan Salam to prawdziwy profesjonalista, który zna się na swoim fachu. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczne cięcie, czy nowoczesny styl barberski, możesz być pewien, że Twoja fryzura będzie dopracowan. Zawsze wychodzę stąd zadowolony – świetna jakość usług, precyzja i dbałość o detale. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Gorąco polecam!”
“Z całego serca polecam salon! Już od momentu wejścia widać, że priorytetem jest tutaj dbałość o każdy detal – wnętrze jest nowoczesne, stylowo urządzone i przede wszystkim nieskazitelnie czyste. Panuje tu przyjemna, relaksująca atmosfera, która sprawia, że wizyta staje się chwilą prawdziwego odprężenia. Profesjonalizm pani Kamili zasługuje na najwyższe uznanie, każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.”
“Byłam na oxybrazji i infuzji tlenowej. Pani Anna na każdym etapie informowała na czym polegają kolejne zabiegi. Wszytsko przebiegło bardzo przyjemnie :)”
“MK21 to miejsce, gdzie piękno staje się sztuką. To nie jest zwykły salon, lecz przestrzeń, w której każdy detal został dopracowany tak, abyś poczuła się częścią świata luksusu i harmonii. Zespół utalentowanych stylistek tworzy tu wygląd, który podkreśla twoją indywidualność, a nie narzuca się modnymi schematami. Szczególne miejsce w tej historii zajmuje Margo ❤️Jej praca z brwiami i rzęsami to nie chwilowy trend, ale precyzyjna sztuka wydobywania tego, co naprawdę czyni cię wyjątkową. W MK21 nie tylko zmieniasz wygląd. Odkrywasz najlepszą wersję siebie.”
“Jestem prawie 2 tygodnie po mojej pierwszej laminacji rzęs w życiu. Po długim researchu zdecydowałam się zabieg w salonie p. Karoliny. Mam rzęsy bardzo proste i niepodatne na skręt, dlatego bardzo się bałam, że nie będzie u mnie żadnego efektu albo rzęsy rozprostują się lada moment. Jednak spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie - rzęsy wyglądają PRZEPIĘKNIE i cały czas są idealnie podkręcone! Sam zabieg upłynał w przemiłej atmosferze, Pani była niezwykle serdeczna i delikatna. Panią Karolinę mogę polecić każdemu, kto ma jakiekolwiek obawy, że laminacja się nie uda :) Ja na pewno będę wracać!”
“Serdecznie polecam ten salon! :) Córka (8 l.) miała tu przebijane uszy i nic jej nie bolało. Pani kosmetyczka, przeprowadzająca zabieg, wszystko dokładnie wytłumaczyła córce, a dzięki miłej atmosferze i empatycznemu podejściu, wszystko poszło gładko. Córka jest zachwycona. Jeszcze raz bardzo polecamy ❤️”
“Witam. Dziś po raz kolejny byłam na masażu Kobido u Pani Ewy. Masaż wykonany z dużą dokładnością i wyczuciem bez pośpiechu. Widać że Pani Ewa zna się na tym. Cały rytuał łącznie z wyciszeniem skóry po masażu świetnie. Na pewno jeszcze wrócę. Polecam serdecznie.”
“Bardzo profesjonalnie! Widać że to co robi jest wykonywane z pasją oraz ogromną starannością, podczas czynności Pani dopytuje o komfort osoby na której wykonywany jest zabieg. Efekt finalny jest przepiękny, jestem bardzo zadowolona. Salon bardzo czysty i ładny. Polecam!”