Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj men clothing store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 42,334 opinii i ocen.
“10/10 tylko tutaj kupuje bubble tea bo jest poprostu najlepsze. Również bardzo miła obsługa.”
“Bardzo miła obsługa. Kierownik sklepu dba o dobro klientów. Panie kasjerki bardzo sympatyczne. Mega duży asortyment za świetne ceny. Polecam”
“Byłem w tym sklepie we wtorek (16.09) i w końcu dostałem konkretne informacje gdzie dostanę swój model, za ile i, że jest na stanie mój rozmiar. Dziewczyny bardzo miłe, uśmiechnięte i rzeczowe. Doceniam takie podejście do klienta i szef również powinien. Pozdrawiam panią Gabrysie i koleżankę. Zadowolony klient”
“Miła obsługa, profesjonala pomoc i dobra atmosfera. Uważam, że personalne obrażanie w internecie jest nie na miejscu. Nawet jeśli ktoś nie został profesjonalnie obsłużony powinien zwrócić uwagę pracownikowi a nie używać obraźliwych sformułowań w internecie. Ja z zakupów zawsze wychodzę zadowolona, niezależnie od składu osobowego na sklepie.”
“Polecam. Bardzo miły i kompetentny personel.”
“Miła obsługa, fajne przymierzalnie.”
“Polecam wszytskim! Ceny bardzo rozsądne w porównaniu do cen w galeriach bądź innych sklepach Zawsze czysto i poukładane Uśmiechnięta i miła obsługa zawsze chętna pomóc”
“Pomocna Pani z ciemnymi prostymi włosami pomogła wybrać odpowiednie rękawiczki. Pozdrawiam”
“niezwykle pomocna Pani Manager która pomogła przy nietypowym zwrocie. Bardzo polecam.”
“Ruda, szczupła ubrana na czarno Pani bardzo pomocna i miła. Dobrze zorientowana w asortymencie sklepu, potrafi doradzić. Zasługuję na premię!!!!!!”
“Zabawki przepiękne oraz ciekawe ubranka”
“Fajny sklep i bardzo miła obsługa. Z aplikacją jest 15% rabatu w salonie.”
“Najlepszy sklep Bytomia w jakim kiedykolwiek byłem. Fantastyczna obsługa Urocza Pani Ela Małgosia i Zosia. Od dzisiaj tylko tam kupuje koszule i garnitury. I jeszcze prasowanie na miejscu”
“Duży wybór ciuchów raczej najlepsze koszule dla chłopca w galerii Bronowice ceny średnie warto coś tam wybrać polecam przyjść do tego sklepu”
“bardzo miła i pomocna obsługa, serdecznie dziękuję pani Beacie i paniom zza kas za to, że nie musiały i tak poszły klientowi na rękę:) dziękuję!”
“Iza była niesamowicie pomocna przy wyborze butów, dzięki niej znalazłam świetną parę, którą mogę nosić na co dzień. To nie do końca ten model, którego pierwotnie szukałam, i wciąż potrzebuję znaleźć idealne adidasy, ale z tego zakupu jestem naprawdę bardzo zadowolona. Profesjonalna, cierpliwa i z super podejściem do klienta. Polecam!”
“dużo ciuchów. kasowanie produktów czasami w żółwim tempie. Nie rozumiem czemu niektóre metki mają tylko cenę w euro. Myślałam ze bluzka jest za 17 zł przy kasie okazało się że to euro i kosztuje około 70 zł. Każdy rozmiar. są tez ubrania dla dzieci. polecam ten sklep”
“Super ciuchy po przystępnej cenie. Dodatkowo bardzo miła obsługa :) Zdecydowanie warte polecenia!”
“Duży wybór dżinsów, damskich męskich i młodzieżowych. Jak dotychczas obsługa jest ok. Zakupy robimy rodzinnie. Osobiście polecam.”
“Magdalena pomogła mi znaleźć dokładnie taką muszkę ślubną, jakiej szukałam. Początkowo był wszędzie wyprzedany, ale po kilku dniach udało jej się znaleźć taki w innym sklepie Pierre Cardin. Wielkie dzięki!”
“Salon ogromny , wielki wybór . Panie zawsze pomocne , widać ze maja dużo pracy zawsze biegają ale chętnie pomogą . Uwielbiam tam wracać .”
“Świetny sklep i zawsze profesjonalna obsługa. Wszystkie biustonosze i stroje jakie dobierałam - służyły latami. Bardzo polecam !”
“Byłem z bratem w zeszłą sobotę - ruch w salonie niewielki a mimo to Pan w okularach przysypiał na tyłach salonu. Sytuację uratował jednak Pan z obsługi który wypił chyba 10 kaw przed pracą - taka energia jakby za chwilę miało coś eksplodować, zagadał brata na śmierć - finalnie bardzo zadowoleni. Słyszeliśmy obsługę pani obok - również bez zarzutu. Sumarycznie salon na plus. Dobre ceny dobra jakość - przy czym niektóre marynarki mają dosyć dziwny skład jak na taką Markę. Czy to zapowiedź zmian?”
“Dzisiaj kupowalem buty .Bardzo mila obsluga .Pozdrawiam pania w blad wloskach :)”
“Ten sklep to jakaś poezja ! Wspaniały klimat, asortyment idealnie poukładany, nie mówiąc już o obsłudze, która jest na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli tylko mógłbym, dałbym 10 gwiazdek.”