Przegląd katalogu
- 161 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 161 wyników
Przeglądaj księgarnia w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 161 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 142,013 opinii i ocen.
“Odkąd otworzyli kilka alejek kas samoobsługowych w kilka minut można zrobić szybkie zakupy w drodze do pracy czy na pociąg. Nie wiem tylko czemu kolejka ludzi ustawia się zazwyczaj do jednej alejki kasowej, a do pozostałych można podejść bez kolejki. Obsługa mogłaby przekierowywać ludzi, żeby oszczędzić im czekania.”
“Kupiłam co planowałam, pomimo, ze byłam w sobotę nie było kolejek.”
“Dobrze że jest troszkę na uboczu,przez to nie jest tak zatłoczona. Póki co jest czysto i przestronnie. Dosyć dużo miejsc parkingowych.”
“niewielka biedronka z super obsluga, zawsze ktos jest przy kasach samoobsługowych”
“Regał z książkami do wymiany- można przynieść swoje przeczytane pozycje i zabrać coś nowego.”
“Wspaniały sklep, asortyment oraz obsługa Polecam 100%”
“Najlepsza Biedronka w Krakowie. Zawsze czysto, miło, bez kolejek. Bardzo lubię robić tu zakupy późnym wieczorem, ponieważ jest cicho, spokojnie i zawsze na nocnej zmianie jest Pani Angela. Niezwykła Kobieta, zawsze służy pomocą w wyborze produktów, pomaga przy kasie samoobsługowej a swoim uśmiechem i życzliwością sprawia, że chce się tutaj zawsze wracać i robić zakupy.”
“Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, niestety tylko nieco drogie porównując tego typu lokale. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od sałatek przez pierogi, makarony i rybne dania do różnego rodzaju dań mięsnych. Brakuje może tylko klasycznych gotowanych ziemniaków i pieczywa do dań typu bigos.”
“Profesjonalizm w najlepszym wykonaniu. Przemiła obsługa, błyskawiczne załatwienie sprawy, pełen szacunek dla klienta. SUPER SKLEP. POLECAM.”
“Najlepsza i najbliższa mi Biedronka. Znajduje się obok Rossmana i siłowni . Ale niestety są tu okropne kolejki. I te kasy samoobsługowe nie dość, że się psują to jeszcze się drą aż uszy bolą . Ale podobno gdy się zmieni język na niemiecki to ciszej się drą. Nie wiem nie próbowałam . Parking duży ale też zatłoczony, jednak miejsce na parkingu zawsze się znajdzie. Chyba że jest niedziela handlowa i msza w kościele obok to lepiej przyjdź z buta. Jednak chyba nikt nie ma na parkingu swojej Biedronki jedynego i niepowtarzalnego kowboja kierującego ruchem. Człowiek, który pokieruje ruchem i nic za to nie chce. Jedynie pogada i się usmiechnie. Jest bardzo przydatny bo czasem naprawdę ciężko wyjechać. W Biedronce jest bankomat, najczęściej czynny i wypełniony banknotami . Biedronka zwykle też dobrze zaopatrzona . Towar jest. Tylko zdarza się, że leży pod inná cenówką, zawsze dziwnym trafem niższą. Ale podobno to klienci tak przekładają - nawet całą paletę. Ekspedientkom nic nie brakuje - znaczy uprzejmości im nie brakuje. Nic tylko przyjeżdżaj i rób zakupy. Miłego.”
“Kupuję rano, wiec brak problemów z miejscami parkingowymi. Brak kolejek do kas. Typowy asortyment biedronkowy.”
“Biedronka jak Biedronka, może być lepiej, ale nie jest najgorzej. Wyróżnia się na pewno Panem, który zajmuje się wsparciem kas samoobsługowych. Jest bardzo sympatyczny, uprzejmy i zaangażowany, nie trzeba czekać na niego godzinami, tylko sam zauważa, że potrzebna jest pomoc i zaraz podchodzi. To niby drobiazgi, ale często tam bywam i bardzo doceniam pracę tego Pana!”
“To jedna z najlepiej wyposażonych biedronek według mnie. Duży sklep, więc i duży wybór. Zwykle jest tu czysto, jest gdzie parkować (pierwsza godzina za darmo), nie ma zamieszania z cenami - tam gdzie jest produkt, jest też jego cena. Miła obsługa, chętnie pomaga. To pierwsza Biedronka w której spotykam stanowisko z serami i wędlinami, które można sobie zamówić w plasterkach. Polecam!”
“…a ja bardzo lubię tą biedronkę :) ludzie tam pracujący są bardzo mili, zawsze odpowiadają na moje pytania jeśli nie mogę czegoś znaleźć. Na dodatkową pochwałę zasługuje Pan ochroniarz, który ostatnio zainteresował się moim synem, który sam chodził po sklepie.”
“Uważam że wszystko w porządku, towar na półkach z reguły jest , nie ma jakiegoś wielkiego tłoku bo nie jest w środku osiedla , ogólnie w porządku”
“Bardzo duży sklep, który w dodatku jest przestronny. Ogromny wybór produktów. Nie zdarzyło mi się, aby kiedykolwiek brakowało towaru. W godzinach szczytu zdażają się długie kolejki jednak przez większość dnia jest tu całkiem spokojnie. Minusem jest to, że jak na tak duży sklep są tylko cztery kasy samoobsługowe.”
“Jedna z moich ulubionych Biedronek. Nieco na uboczu, spory parking - szkoda, że TD system, a nie Apcoa - bo trzeba spacerować do opornie działającego parkometru. Sam sklep dobrze zaopatrzony, zdecydowanie mniej niż inne zastawiony paletami, regały rozsądnie rozmieszczone, spory, wybór a do tego kilka razy trafiłem n,a na prawdę ponadprzeciętnie sympatyczną obsługę sklepu.”
“Mam blisko do tego sklepu i bardzo sobie to cenie. Praktycznie zawsze znajdę to co potrzebuje, plus mięsa i wędliny na wagę, co jest rzadkością w biedronkach. Jak na standardy tych sklepów, to dużo miejsca, nawet porządek i jakoś to ogarnięte”
“Sytuacja z 31.07.2025 Miałem problem z źle naliczonym rachunkiem w kasie samoobsługowej. Kierowniczka pomogła w 30 sekund za co bardzo wielki Plus. A jeszcze większy Plus za to że już byłem lekko poddenerwowany sytuacją i byłem trochę niemiły A mimo wszystko pani kierowniczka załatwiła sprawę profesjonalnie i z uśmiechem.”
“Świetna Biedronka, Pani Aleksandra zawsze uśmiechnięta miła i pomocna, nie widziałem nigdzie bardziej zaangażowanej osoby w pracę niż ona polecam z całego serca”
“Zawsze chętnie wracam… Pozdrawiam Panią Kasię :)”
“Dajcie im medal, biorąc pod uwagę ilość towaru i tłumy klientów, naprawdę pełen profesjonalizm, 10/10. Ten sklep ma trudne położenie, ale obsługa zawsze robi 150% normy, nawet gdy wbijam 5 minut przed zamknięciem, są turbo milli i życzliwi!”
“Jedna z większych Biedronek w okolicy co przekłada się na różnorodność towaru. Jest lada tradycyjna, a więc i wybór mięsa i wędlin mamy większy. Pewną niedogodnością jest fakt, że do sklepu z jednej strony prowadzą schody i z wózkiem trzeba jechać dookoła, a ponadto przy samym sklepie mamy tylko kilka miejsc parkingowych, duży osiedlowy parking jest po drugiej stronie ulicy, więc raczej wycieczki z wózkiem odpadają.”
“Duży asortyment, nie za drogo, obecnie można kupić bardzo fajny sezonowy zestaw herbat o smakach zimowych, takich jak jabłko z cynamonem, imbir z pomarańczą oraz słodka cytryna z miodem, są bardzo smaczne, polecam. Zestaw jest z serii Hot Winter. Ogólnie ceny są bardzo przystępne”
“Duży wybór produktów. Nie bardzo podobają mi się stragany pod sklepem, ponieważ jak chce się pójść koło 20:00 po kolekcję to strach, bo na tych stoiskach już pustych śpią bezdomne osoby.”