Opinie

  1. Tadeusz Wolf ★☆☆☆☆

    Wczorajsze zdarzenia, naliczono mi samowolnie na kasie Praliny w Czekoladzie za 34,90 zl , ale nie było ich w ogóle wyłożonych na taśmie. Bo ich poprostu nie kupowałem. Zaraz po spakowaniu i sprawdzeniu paragonu zainterweniowałem u kasjerki. I po długim czasie przyszła bardzo pyskata kierowniczka. Pieniądze bezprawnie pobrane z karty zwróciła. Była bardzo niemiła i nawet mnie nie przeprosiła i jeszcze zabrali mi jeden z zapłaconych produktów. Jestem w plecy 30 minut i 6,19 za dziubniety ser. Teraz szerokim łukiem będę omijał ten sklep.

  2. 555 Zbigniew ★☆☆☆☆

    Słaba obsługa. Notorycznie mylą się na kasie. Mnie zliczyli ostatnio dodatkowo 47zl, ale zorientowałem się dopiero na drugi dzień.

  3. Urszula Urszula ★☆☆☆☆

    Pani sprzedawczyni nabila dziś Serek maskarpone i tak układa towar po skasowaniu żeby go klient nie zabrał, nie pierwszy raz, bardzo nie ładnie

  1. Jerzy Galas ★★★★☆

    Muzeum wsi to budynki z poprzedniego wieku, z wyposażeniem. Starsi pamiętają domy kryte strzechą, piece opalane drewnem i proste narzędzia, ale dla młodego pokolenia to często ciekawostka. Budynki rozmieszczone są na dużym terenie, do każdego można zaglądnąć. Duże wrażenie robi dwór i młyn wiatrowy.

  2. Michal Grzyb ★★★★☆

    Super miejsce! Wzorcowa Biedronka! Palety w przejściu, kartony porozwalane po sklepie, podłoga brudna, nie za długi czas oczekiwania na kasjera na kasie samoobsługowej! (Chyba że robisz zakupy 6-7), kolejki jak przed sylwestrem. O taką Biedronkę walczymy!!

  3. Konrad Górak ★★★★★

    Zaglądam do tej Biedronki co jakiś czas rano po drodze do pracy aby kupić sobie śniadanie. W porównaniu do innych tego typu dyskontów o tej porze jeszcze jest "bajzel". Tutaj schludnie i czysto o tej porze. Na plus. Niestety nie wiem co się dzieje w godzinach szczytu. Dostępny parking z parkometrem i miejscem dla niepełnosprawnych blisko sklepu. Nie miałem problemu aby zrobić zakupy.

  1. Kubenz Sauer ★★★★★

    Uważam że wszystko w porządku, towar na półkach z reguły jest , nie ma jakiegoś wielkiego tłoku bo nie jest w środku osiedla , ogólnie w porządku

  2. Krzysiek ★★☆☆☆

    Trzeba uważać na ceny i promocje bardzo często są nie prawdziwe lub wprowadzają w błąd. Przy małych zakupach da się to zauważyć przy dużych ciężko i płacimy dużo więcej niż cena na półce

  3. Quickfoto Michał Dziadoń ★★★★★

    Biedronka jak wszystkie inne na dobrym poziomie. Zrobimy tutaj zakupy szybko i sprawnie. To tego sklepu raczej większość przybywa samochodem i występuje tutaj problem z parkowaniem. W godzinach szczytu proponuję jechać w inne miejsce.

  1. Karmazyn ★☆☆☆☆

    Po wczorajszej wizycie juz tam więcej nie pójdę. Chodź jestem raz na dzień, stały klient najbliższy sklep. Ale niestety kiedy proszę Pania z obsługi o pomoc i dostaje się odmowę i foch, złość, to naprawdę słabe, też miałem ciężki dzień ale mimo to uprzejmie prosiłem. Nie wiem co może być tak frustrujące w układaniu zabawek na prezenty dla dzieci. 14 grudnia był to ostatni dzień kiedy robiłem tam zakupy wolę jechać dalej na zakupy, aby nikt nie wyzywał na mnie swoich frustracji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Tadeusza Połomskiego 14, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-609 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements