Przegląd katalogu
- 252 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 252 wyników
Przeglądaj instytut w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 252 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 8,540 opinii i ocen.
“Gorąco polecam każdemu, jedzenie jest pyszne”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Instytucie Witaminowym. Pani, która zakładała mi kroplówkę jest bardzo miła, profesjonalna i widać, że praca jest jej pasją. Aż miło na to patrzeć :) Polecam to miejsce. Nic nie bolało, od razu udało się wkłuć bez problemu.”
“Miła i profesjonalna obsługa. Miałem zabieg na twarz i masaż relaksacyjny. Wyszedłem z gabinetu 10 lat młodszy :) Polecam każdemu to miejsce. Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny.”
“Korzystałam z zabiegów przeprowadzanych przez Panią Katarzynę Czyżowicz i Panią Doktor Katarzynę Podolec i polecam - uprzejme i profesjonalne podejście, jestem bardzo zadowolona z efektów. Poza tym panuje tam dobra atmosfera, panie w rejestracji również są bardzo miłe i pomocne. Na pewno będę wracać.”
“Bardzo dobrze zorganizowany wydział, miła atmosfera oraz wyjątkowe możliwości rozwoju w kierunku algebry”
“Uczyłam się w Instytucje już na drugim kursie i poziom zawsze jest bardzo wysoki. Obejmuje nie tylko naukę języka, ale też kultury i geografii Francji. Zajęcia na każdym poziomie, a dla uczniów dostępna jest obszerna biblioteka pełną książek, podręczników i filmów. Bez wahania polecam każdemu!”
“Bardzo przyjemna ankieta z przemiła Panią. Każda praca ma swoją specyfikę - ja bardzo się cieszę, że dzięki udziałowi w niej mogłam wpłynąć na to, jakie piosenki będą odtwarzane w stacjach radiowych. Warto było poświęcić te kilka minut!”
“Mili i pomocni specjaliści, zarówno optometrystki jak i Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczą i odpowiadają na wszystkie pytania wyczerpująco i przystępnie.”
“W Neuromedica miałem wykonywane EEG. Badanie przebiegło bardzo sprawnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani przeprowadzająca badanie tłumaczyła poszczególne jego etapy (np. za chwilę zacznie mrugać lampa do fotostymulacji i ile to będzie trwać). Szczerze polecam :)”
“Wizyta na najwyższym poziomie. Syn bardzo lubi wizyty w Instytucie u p. Doktor :-) Sama wizyta jest bardzo dobrze prowadzona, żadnych wątpliwości co do stanu zdrowia dziecka, p. Dr wszystko z cierpliwością i dokładnością tłumaczy. Polecam na 150% :-)”
“Leczyłam się w KIP'ie przez ponad 6 lat i bardzo chwalę sobie współpracę. Psychoterapeuta pomógł mi w najtrudniejszym momencie i dał narzędzia do rozumienia i pracy z samą sobą :)”
“...a dla mnie studiowanie w Instytucie Historii Sztuki UJ to był zaszczyt. Zdobywaną tu i na naukowych wyjściach, wyjazdach i objazdach wiedzę o sztuce i pięknie traktuję jak klejnot. Nadto, w tejże uczelni udało mi się poszerzyć artystyczne horyzonty.”
“Bardzo dobrzy ludzie - każda firma tak powinna podchodzić do klienta .”
“Z pełnym przekonaniem mogę polecić panią Natalię – to profesjonalistka w każdym calu, a jednocześnie niezwykle ciepła i serdeczna osoba, która potrafi stworzyć atmosferę pełną zaufania i komfortu. Już od pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Korzystałam z kilku zabiegów wykonywanych przez panią Natalię i każdy z nich spełnił moje oczekiwania w 100%. Szczególnie polecam radiofrekwencję mikroigłową – zarówno na twarz, jak i ciało. Zabieg jest przeprowadzany bardzo precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół, a efekty są naprawdę imponujące. Skóra jest wyraźnie jędrniejsza, wygładzona, a zmarszczki i niedoskonałości stają się mniej widoczne. To naprawdę jedna z najlepszych terapii odmładzających, z jakich miałam okazję korzystać! Mezoterapia mikroigłowa to kolejny zabieg, który bardzo sobie chwalę – po serii zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry: stała się bardziej napięta, promienna i lepiej nawilżona. Pani Natalia zawsze dobiera preparaty idealnie dopasowane do potrzeb mojej skóry, co widać po rezultatach. Peelingi wykonywane przez panią Natalię to prawdziwe rytuały piękna – nie tylko działają na głębsze warstwy skóry, ale też cudownie relaksują. Skóra po nich jest oczyszczona, rozświetlona i wygląda na znacznie młodszą. Na koniec – laminacja rzęs. Efekt przerósł moje oczekiwania! Rzęsy są podkręcone, uniesione i wyglądają na dłuższe i gęstsze, a jednocześnie bardzo naturalne. To idealna opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas rano, a jednocześnie mieć piękne spojrzenie bez codziennego tuszowania rzęs. Podsumowując – pani Natalia to kosmetolog z pasją, ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zabiegi wykonywane są w higienicznych warunkach, z najwyższej jakości preparatami i przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego specjalisty i chce zadbać o swoją skórę na najwyższym poziomie.”
“Doskonałe Warsztaty Poprawy Kompetencji Rodzicielskich. Prowadzące Pani Gosia i Pani Kasia wykazują się ogromną empatią, wyczuciem i taktem. Zajęcia są w pelni profesjonalne, do tego ponadstandardowe, wybiegające ponad poziom terapeuta-pacjent. Relacje są partnerskie, otwarte i pełne zaufania. Można być pewnym, że każdy uczestnik warsztatów wyniesie coś pozytywnego dla siebie.”
“Profesjonalni, mili nauczyciele. Wspaniała atmosfera i naprawdę wysoki poziom. Idę już trzeci rok do tej szkoły i polecam wszystkim, którzy faktycznie chcą się nauczyć solidnie języka, w urozmaicony, ciekawy sposób.”
“Wspomnienia związane z tym miejscem oraz wieloma ludźmi pozostaną ze mną na zawsze. Ehh... młodość.”
“5* się należy ludziom którzy tam pracują. Od samego początku Pani w rejestracji uprzejma miła,pomaga jak może. Mimo że byłem koło 14 w poradni. Lekarz przyszedł specjalnie z oddziału dla mnie. Ludzi wszędzie dużo ale wszystko działa na wysokim poziomie. Najlepiej nie trafiać do szpitala ale jak trzeba to trzeba.”
“Bardzo pyszna kawa po turecku UwU”