Przegląd katalogu
- 1,647 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 1647 wyników
Przeglądaj hotel & motel & hostel w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,647 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 651,465 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel & motel & hostel z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia i innych.
“Cudowny hotel w Krakowie. Personel jak i obsługa na najwyższym poziomie. Pokoje czyste i zadbane byliśmy akurat świeżo po remoncie. Śniadania - każdy znajdzie coś dla siebie. Mieliśmy zarezerwowany apartament z widokiem na Wawel bardzo polecam widoki zapierają szczególnie nocą. Blisko hotelu parking podziemny z możliwością wcześniejszej rezerwacji miejsca. Napewno wrócimy przy najbliższej okazji :)”
“Absolutnie cudowny hotel. Wyjątkowy klimat, widok na Rynek, przepięknie urządzony pokój i ta marmurowa łazienka! Wielkie łóżko i bardzo wygodny materac. Nespresso i głośnik w pokoju na duży plus. Bardzo miła obsługa.”
“Świetny kontakt z recepcją, panowie pracujący na recepcji to osoby wykwalifikowane i mega kompetentne. Rezerwowałam dla klienta, który wrócił z pobytu w Państwa hotelu bardzo zadowolony;)”
“Przyjemny hotel w świetnej lokalizacji, blisko rynku, blisko do barów, restauracji i popularnych atrakcji w Krakowie. W hotelu miła i pomocna obsługa, pokoje czyste, przytulne i ciepłe. Co do śniadań nie wypowiem się, bo nie zamawialiśmy, jednakże dookoła jest bardzo dużo barów i restauracji z ofertą śniadaniową od wczesnych godzin. Cenowo hotel też fajnie wychodzi. Jedyny minus to tylko dwa miejsca parkingowe pod hotelem płatne 150 za dzien. Polecam na weekendowe wyjazdy.”
“Polecam, pokój mega czysty , bardzo smaczne śniadania. Szkoda że światło led nie gaśnie na noc - światło przy listwie w łazience:) ale można podłożyć ręcznik w otwór w drzwiach i jest ciemno :) polecam i wrócę”
“Przytulne hotel z fantastycznym personelem. 1.5 km od rynku. Bardzo polecam”
“Lokalizacja super. W miarę spokojnie jak na centrum, mimo obecności szpitala. Czysto, codziennie nowe ręczniki i sprzątanie. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Polecam”
“Klimatyczny hotel z wyjątkowo miłą i pomocną obsługą. Pokoje urządzone są w starym stylu – nie do końca w moim guście, ale z pewnością znajdą swoich zwolenników. Wszędzie było czysto i zadbanie. Jedynym drobnym minusem jest bardzo mała sauna sucha, ale całościowo pobyt oceniam pozytywnie i mogę polecić ten hotel.”
“Miałam przyjemność organizować w hotelu chrzciny córeczki. Zarówno Pani Monika - menadżerka, jak i cała obsługa spisali się na 5-tkę! Piękny wystrój sali, sprawny kontakt, rewelacyjna obsługa i przepyszne jedzenie. Serdecznie polecam :)”
“Jedzenie bardzo dobre! Pierożki z mięsem oraz sosem kurkowym, klasa! Mięsko z puree ziemniaczano truflowym, okej, mięso super brokuł też ale puree nie było to moimi smakami dla każdego cos innego:) ale obsługa fatalna. Pani w brązowych włosach uprzejma serdeczna dla wszystkich, a mam wrażenie, że dla Mnie i Mojego Partnera nie była zbyt chętna żeby podchodzić do naszego stolika.”
“Super miejsce ze smacznym jedzeniem (szczególnie polecam żeberko), bardzo przyjazna atmosfera ze strony obsługi :) Bardzo lubię siedzieć przy stolikach na zewnątrz pod parasolkami w ciszy i spokoju- to dodatkowy atut. Pokoje czyste i przyjemne. Polecam!”
“Mieliśmy przyjemność zorganizować nasze wesele w Gospodzie nad Rabą i z całego serca możemy polecić to miejsce! Od samego początku współpraca przebiegała bezproblemowo i z ogromnym zaangażowaniem. Kontakt z Panią Menedżer był wzorowy – zawsze dostępna, pomocna, cierpliwa i otwarta na nasze pomysły. Dzięki jej sugestiom cały dzień przebiegł wspaniale. Obsługa wesela spisała się na medal – uśmiechnięci, życzliwi i zawsze w gotowości, by pomóc gościom. Jedzenie było przepyszne, porcje obfite, a sala przygotowana z wielką dbałością o szczegóły. Na szczególne uznanie zasługuje też personel restauracji i hotelu, który przez cały weekend był niezwykle uprzejmy i życzliwy – zarówno wobec nas, jak i naszych gości. To miejsce tworzą ludzie z pasją i sercem – Gospoda nad Rabą to gwarancja wspaniałej atmosfery i profesjonalizmu.”
“Przepiękna i elegancka restauracja z bardzo dobrym jedzeniem oraz miłą obsługą. Pierwszy raz jadłam tak ciekawie przyrządzony makaron”
“Świetne miejsce. Pokoje nowoczesne, czyste, przytulne . Urządzone z gustem.Bardzo miła i pomocna obsługa . Śniadania pyszne. Poprosiliśmy o przygotowanie śniadania poł godziny wcześniej i nie bylo żadnego problemu. Pani z uśmiechem na twarzy podala śniadanie Miejsce do którego chce się wracać z klimatem, który tworzą ludzie tam pracujacy. Polecam”
“Miejsce super na wypadek 3 dniowy. Basen nie przepełniony. Polecam camping i namiotowe. Możliwość grillowania. Blisko na tamę. Polecam.”
“Fantastyczne miejsce! Obsługa hotelu jest po prostu niepowtarzalna. Byłem "zmuszony" wynająć tutaj pokój z miejscem dla autokaru, Panie z recepcji stawały na głowie, żeby tylko zorganizować takie miejsce i się udało! Takie zaangażowanie rzadko kiedy się spotyka. Restauracja... co tutaj można dużo pisać, jedzonko po prostu wyśmienite wraz z przyjemną atmosferą o którą dbają Panie z obsługi restauracji. Pokój bez żadnych zastrzeżeń, wszystko czyściutkie i wygodne. Korty tenisowe, strefa spa, basen, siłownia... znajdziecie tutaj wszystko czego potrzeba.”
“Wielokrotnie odwiedziłem Karczmę pod Kogutkiem, na przestrzeni wielu pobytów spróbowałem wiele pozycji z menu. Zdecydowanie polecam to miejsce, nigdy się nie rozczarowałem. Jeśli chodzi o zupy polecam żur hultajski i barszcz z uszkami, pozycje treściwe i jedyne w swoim rodzaju. Jeśli chodzi o drugie dania to warto pochylić się nad plackami z gulaszem, sznyclem wiedeńskim, dobre również polędwiczki w sosie kurkowym. Serdecznie polecam każdemu również szpinak z dodatków - zawsze zrobiony po mistrzowsku. Pozycje duże, na tyle że każdy się naje. Warto zamówić również ich własnych wyrobów. Pamiętam że kilka lat temu podawali smalec własnej roboty, bardzo dobry albo i kompot, czuć że robiony porządnie z dużej ilości owoców. Obsługa miła, w sytuacjach dużego obłożenia trzeba trochę poczekać na obsługę, lecz jest to normalne i zrozumiałe. Zdecydowanie polecam to miejsce.”
“Dogodne położenie hotelu. Czysty zadbany pokój z wygodnym łóżkiem, dodatkowym łóżeczkiem dla dziecka oraz dobrze wyposażoną łazienką. Personel profesjonalny, miły i pomocny. Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone. Restauracja z bogatym menu. Bardzo smacznie i przystępne ceny. Na terenie obiektu siłownia i plac zabaw. Przyjemna, relaksująca atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Chętnie tu wrócimy!”
“Weekend z mężem w tym miejscu to był doskonały wybór! W pobliżu sporo atrakcji, z pokoju widok na jezioro, zieleń, spokój i cisza... Pokój i łazieka, jak i cały obiekt czyściutki, materace wygodne, pokoje wyposażone w to co niezbędne, obsługa bardzo miła i pomocna... Pyszne śniadania... Dostępny parking... Hotel godny polecenia, a my sami też jeszcze tu się zatrzymamy...”
“Przyjemnie, spokojnie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Obiekt przestronny, parking bezpłatny. Pokoje czyste. Śniadania urozmaicone, smaczne. Właściciel kontaktowy, szukający rozwiązań dla potrzeb klientów. Miejsce godne polecenia.”
“Zdecydowaliśmy się na organizację wesela w Kasztelu i jesteśmy zachwyceni ”
“Super Polecam - apartamenty 4 piętro. Sniadania palce lizać. Obsługa duża 6.”
“Hotel jest wart polecenia. Bardzo miła obsługa. Przygarnęli nas w dniu, kiedy anulowano nam nocleg w innym miejscu. Dziękujemy bardzo za pomoc Pani Magdalenie!!!”
“Mieliśmy przyjemność organizować wydarzenie w Grand Hotelu i wszystko było przepyszne – świetna pasta i piękne przystawki! Wino znakomite, a sam lokal ma wyjątkowo klimatyczną, przytulną atmosferę. Idealne miejsce na wydarzenia lub po prostu na miły, spokojny wieczór!”
“Organizowałem w tym miejscu kameralne wydarzenie dla mojej grupy motoryzacyjnej. Na temat samych poki nie mogę się wypowiedzieć, jednak na temat obsługi, lokalizacji czy jedzenia już tak :) Lokalizacja świetna. Bardzo blisko centrum Krakowa, ale sama okolica sprawia, że przebywa się w zupełnie innym miejscu. Cisza i spokój. Podane jedzenie było bardzo smaczne. Obsługa była mega pomocna. Będąc szczerym to jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, aby hotel/restauracja wydelegowała specjalnie osobę do przywitania nas na parkingu i odprowadzeniu do miejsca, gdzie mieliśmy siedzieć. Było to mega miłe i profesjonalne! Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny, z którą kilka miesięcy planowaliśmy moje wydarzenie.”
“Świetna lokalizacja z parkingiem ,miła i pomocna obsługa, pyszne i urozmaicone śniadanie .”
“Świetna lokalizacja, czyste i przestrzenne pokoje.”
“Hotel bardzo dobrze położony ,spacerkiem można dojść na stare miasto. Widok z pokoju super,na Wisłę. Hotel czysty , obsługa bardzo miła. Jedzonko pyszne, na śniadaniach duża różnorodność potraw. Skorzystałam ze spa a konkretnie z masażu i byłam bardzo zadowolona. Pełen relaks”
“Dla mnie SUPER. Obsługa cudowna naprawdę nie jeden Hotel mógłby się od nich uczyć, a już trochę miałem okazję odwiedzić. Przepyszne śniadania. Polecam”
“Hotel zrobił na nas świetne wrażenie – wszystko było na najwyższym poziomie. Czystość, śniadania i obsługa zasługują na ocenę 5/5, a dodatkowym atutem jest bliskość do centrum. Hotel oferuje płatny parking w pobliżu, jednak bezpośrednio pod hotelem znajduje się o wiele tańszy parking miejski, na którym bez problemu znaleźliśmy miejsce. Bardzo nam się podobało i z przyjemnością wrócimy przy okazji pobytu w Krakowie!”