Opinie

  1. Piotrek Bartkowski ★★★★☆

    Miejsce momentami jakby z innej epoki - patent na kluczyk w ścianie do włączania prądu w pokoju zdumił - nie powiem. Jednak czystość jest nienaganna. W telewizorze masz kanał do podglądu kamer na parkingu - wpadłbyś na to. Spoko opcja

  2. Dagmara T-H ★★★★★

    Przyjemnie, spokojnie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Obiekt przestronny, parking bezpłatny. Pokoje czyste. Śniadania urozmaicone, smaczne. Właściciel kontaktowy, szukający rozwiązań dla potrzeb klientów. Miejsce godne polecenia.

  3. Krystyna Tobias-Lancmańska ★★★★★

    Piękny kameralny hotelik, wysoki standard pokoi, czyściutko, można poczuć się jak w domu. Przemiła obsługa i pyszne jedzenie. Kuchnia przygotowana nawet dla osób z nietolerancją pokarmową. Posiłki są smaczne i pięknie podane. Polecam ❤️

  1. Danuta Hewelt ★★★★★

    Nawet 7 gwiazdek można dać. Byliśmy jako 30 osobowa grupa. Hotel kameralny, chyba tylko my sami byliśmy. Obsluga- super. pokoje wyposażone nie tylko w niezbędne rzeczy.Są też szczoteczki do zębów, grzebienie, zestaw do czyszczenia butów, a nawet kapcie jednorazowki. Jedzenie nie tylko pyszne ale też pięknie podane.Diety uwzględnione, spełniające najwyższe kryteria jakości. Polecam z czystym sercem

  2. Mirek Pedziwiatr ★★★★★

    Bardzo czysto. Obsługa bardzo miła. Polecam jako szybki nocleg. Śniadania bardzo duże z ciekawym wyborem produktów. Cena przystępna. Na pewno kolejnym razem skorzystam z ich usług. Polecam.

  3. Natalia Marzec ★★★★☆

    Na podróż służbową idealne miejsce. Czyste pokoje, bardzo miła obsługa. Przystojny pan na recepcji. Jeśli ktoś się zastanawia gdzie pójść coś zjeść, to 10 min spacerkiem jest Crazy Chef, mają burgery, ale również żeberka, dania mięsne, sałatki - polecam, bo było naprawdę naprawdę pyszne. Spory parking. Śniadanie w porządku. Wrócę:)

  1. Paweł Gizeweter ★★★☆☆

    Zastanawiam dlaczego obiekt w ogóle nazywa się hotelem.. 3 gwiazdki to mocna przesada. Brak restauracji, śniadania w miarę ok.

  2. Grzegorz Bogucki ★★★★★

    Miła obsługa. Czysto w pokojach. Wygodne łóżka. Polecam.

  3. Marta Krzesińska ★★★★★

    Świetne miejsce, pokoje ładne, czyste, z aneksem. Jedzonko pyszne i świeże, obsługa bardzo miła. W dobrym miejscu, wszędzie blisko. Polecam bardzo, jak tylko będzie okazja wrócimy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice?

Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice znajduje się przy Szkolna 2, 32-400 Myślenice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice?

Można skontaktować się z Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice pod numerem +48 123 731 313

Jak można dotrzeć do Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice?

Do Hotel KRAK | noclegi | SPA | Myślenice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements