Opinie

  1. Krzysztof Wawrzyniak ★★★★★

    Hotel oceniam bardzo pozytywnie. Otrzymaliśmy pokój z widokiem na Wisłę. Lokalizacja idealna, bardzo blisko centrum, Rynku, a Wawel praktycznie widać z okna. Łóżko duże i bardzo wygodne, sam pokój również całkiem obszerny. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Śniadanie w formie bufetu serwowane w restauracji na 3. piętrze było bardzo dobre i różnorodne. Hotelowy parking - niewielki, a wyjazd nadwyrężył sprzęgło w samochodzie, ale był i to jest najważniejsze. Dojazd od autostrady A4 bardzo prosty i szybki. Do pokoju zamówiłem dodatek w formie bukietu kwiatów. Obsługa stanęła na wysokości zadania i przygotowała bukiet w pełni zgodnie z moimi instrukcjami. Żona była zachwycona! A kwiaty po tygodniu wciąż wyglądają świeżo. Za to należą się gorące podziękowania dla obsługi! :)

  2. Monika Piórkowska ★★★★★

    Hotel super, pokój czysty, cichy, widok mieliśmy na rzeką także rano można podziwiać piękny wschód słońca. Hotel ulokowany nad sama rzeką, z daleka od drogi takze jest cicho i można tam naprawdę odpocząć, spacerkiem 25 minut mozna dojsc na Wawel. Parking w podziemiach, trzeba dac znac wczesniej aby znalazło sie miejsce. Obsługa bardzo miła i pomocna. Napewno TU wrócimy!!! Polecam

  3. Elzbieta Dzik ★★★★☆

    Mielismy przyjemnosc spedzic w tym hotelu 3 noce! Pani Julia jest bardzo sympatyczna i znajdzie rozwiazanie w kazdej sytuacji! Pokoje byly duze i przestronne z widokiem na wisle! sniadanie bardzo dobre wliczone w cene pokoju. Dziekujemy za goscinnosc!

  1. Ilona ★★★★★

    Hotel bardzo dobrze położony ,spacerkiem można dojść na stare miasto. Widok z pokoju super,na Wisłę. Hotel czysty , obsługa bardzo miła. Jedzonko pyszne, na śniadaniach duża różnorodność potraw. Skorzystałam ze spa a konkretnie z masażu i byłam bardzo zadowolona. Pełen relaks

  2. Grzegorz Duda ★★★★★

    Bardzo ładny i czysty hotel położony kilkanaście minut piechotą od Wawelu, do którego można dojść bulwarem wzdłuż Wisły. Obsługa hotelu miła i pomocna. Bardzo dobre jedzenie zarówno w pizzeri Fresco, jak i w restauracji Vanilla Sky. Z tarasu pokoju i restauracji rozpościera się piękny widok na rzekę. Jeżeli ktoś przyjeżdża swoim samochodem, to warto wykupić miejsce parkingowe w parkingu podziemnym - jeżeli jest dostępne, ponieważ przed hotelem jest mało miejsc. Po wymeldowaniu się z hotelu mogliśmy zostawić samochód w parkingu podziemnym i spokojnie zwiedzać Kraków, za co dziękujemy. Polecamy pobyt w tym hotelu.

  3. Robert Tomaszewski ★☆☆☆☆

    UPADŁY PIĘCIOGWIAZDKOWY 1. Niezwykle monotonne śniadania. Przez 3 kolejne dni praktycznie takie same. Nawet jogurty i dżemy tego samego rodzaju. 2. Pięciogwiazdkowy hotel bez basenu. Kto przyznaje te gwiazdki? 3. Telewizor z kilkoma podstawowymi programami. Nie było Polsatu ani Canal plus. Meczy Igi nie obejrzeliśmy. 4. Widok z tarasu restauracyjnego na Wawel mocno naciągany. Proszę nie dać się nabrać na takie "landszafty" 5. Na koniec wisienka (truskawa) na torcie. Zdajemy kartę-klucz w recepcji. Mija 15 minut i wracam do recepcji po klucze ponieważ zapomnieliśmy zabrać własne (osobiste) 3 paczki kabanosów Tarczyński i torebeczkę z żywnością. Pani w recepcji uaktualnia kartę wejściową nic nie mówiąc, że przez ten kwadrans dokonano (najprawdopodobniej Ona) inspekcji barku. Wchodzę do pokoju i otwieram ów barek. Całe wyposażenie hotelowe barku w komplecie (nie skorzystaliśmy) ale załoga hotelu "pożyczyła" sobie nasze kabanosy i mięsko. Przy zdaniu karty Pani w recepcji dalej nie straciła rezonu. Smacznego, mamy nadzieję że kabanosy były warte grzechu.

  1. Gabriela Krysiak ★★★★★

    Spędziliśmy cudownie majówkę. Pobyt w hotelu był przyjemnością. Pokój czysty, przestronny, wyśmienite jedzonko, polecam risotto. Uśmiechnięta obsługa. Gorąco polecam to miejsce.

  2. Michał Synak ★★★★★

    Bardzo przyjemny i komfortowy hotel. Lokalizacja bardzo atrakcyjna - do Wawelu 10min spacerkiem. Jedynym minusem w kontekście lokalizacji to tramwaj, który niestety jest słyszalny, jednakże jeśli pokój jest od strony Wisły to wtedy przestaje to być problemem. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, bardzo dobre i świeże produkty. Same pokoje są bez zastrzeżeń. Ogólnie polecam ten hotel, dziękuję za profesjonalną, kompetentną i miłą obsługę. Na pewno tu powrócę.

  3. Milena Hanrahan ★★★★★

    Super pobyt. Bardzo sloneczny, przestrzenny z pieknym widokiem na wisle apartament Sun, wspaniala obsluga. Pobyt byl z okazji mamy 70, i caly personel (i to wszyscy, bez wyjatku) dolozyl wszystkich staran, by ten pobyt byl naprawde wyjatkowy. SPA niebianskie. Dziewczyny nie tylko przemile ale znajace sie na fachu i sile w rekach maja taka, az podziw. Mama i ja jestesmy niesamowicie zrelaksowane i odmlodnione. Sniadanko pyszne, jak i obiad w restauracji. Polecamy poledwiczke wolowa i pierozki ze szpinakiem! Uczta dla podniebienia. Jeszcze raz dziekujemy!

  1. Renata ★★★★★

    Mieszkam w Krakowie, w restauracji byliśmy w Wigilię. Wspaniale wszystko przygotowano, pyszne potrawy i duża różnorodność. Bardzo miła obsługa ugościła całą moją rodzinę ( 14 osób ). Poza nami były jeszcze inne rodziny, ale super kameralnie się czuliśmy. Polecam, ja na pewno tam wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Niebieski Art Hotel & Spa?

Niebieski Art Hotel & Spa znajduje się przy Flisacka 3, Zwierzyniec, 30-114 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Niebieski Art Hotel & Spa?

Można skontaktować się z Niebieski Art Hotel & Spa pod numerem +48 122 974 000

Jak można dotrzeć do Niebieski Art Hotel & Spa?

Do Niebieski Art Hotel & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements