Przegląd katalogu
- 316 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 316 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 316 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 267,626 opinii i ocen.
“Pizza jest tak świetna, że pod długim szukaniu idealnej wreszcie ją znalazłam. Czuć jakość składników, która jest fenomenalna. Uwielbiam to, że pizza zawsze przyjeżdża szybko i zawsze jest gorąca. Uwielbiam i z całego serca polecam. Ceny na ogromny plus (nie jest mega drogo) :) ”
“Niezmiennie bardzo dobra, od dawna zamawiam i zawsze jest pysznie. Szybki i sprawny dowóz na miejsce, bardzo grzeczna obsluga. Naprawdę warto zaufać chłopakom bo robią super robotę. Co do komentarzy ze ciasto jest gumowate i nie zrobione to nie ma sensu zwracać na to zwracać uwagi, widać od razu ze tacy ludzie nie znają sie na smaku pizzy.”
“Generalnie genialny pomysl na restauracje. Jedzenie 5/5 smaczne, cena standardowa jak na krakow. Klimat super. Mamy tutaj papugarnie(mozna karmic papugi, wstep dla dzieci do 6 lat z opiekunem) plus akwaria z rybkami krokodylami i zolwiami. Motywy dinozaurow. Dla dzieci jak i doroslych mega frajda. Napewno wrocimy i polecimy innym znajomym!”
“Zawsze jak jesteśmy na Borowinowej odwiedzamy Pizza Chata - super pizza i zapiekanki - POLECAMY - Obsługa Pierwsza Klasa - Widać że lokal prowadzony z pasją”
“Jedna z moich ulubionych pizzerii w Krakowie :) pyszne ciasto, szybka dostawa. Zamawiam od was od kilku miesięcy :) największym plusem dla mnie jest prawdziwy kurczak i sos czosnkowy. Co najmniej połowa pizzerii w Krakowie ma sztucznego gumowego kurczaka i jakiś chemiczny , śmierdzący, nie dobry sos”
“Bardzo dobre jedzenie, możliwość wyboru dań od pizzy przez przeróżne makarony i risotta po dania mięsne i rybne. Dobra lokalizacja (mateczny, koło McDonalda), w weekend dość spory ruch. Możliwość użycia Groupona, więc można zjeść naprawdę dobre jedzenie w jeszcze lepszej cenie. Bardzo miła i sprawna obsługa. Polecam każdemu kto lubi włoszczyzne lub po prostu dobre jedzenie.”
“Pizze brałem na wynos, była na tyle gorąca, że spokojnie można z nią dojść nad Wisłę i zjeść jeszcze ciepłą. W niedzielny wieczór czekałem na nią około 15 minut, więc całkiem niezły czas. Pizza fajna, polecam grube ciasto jeśli ktoś lubi, opcja pół na pół przełamuję nudę. Na minus ilość/intensywność sosu - praktycznie nie czuć sosu na pizzy, ale pizza nadrabia ilością aromatycznych dodatków. Polecam”
“Krótki pobyt w Krakowie rozpocząłem od zameldowania w hotelu po czym bezzwłocznie przystąpiłem do szukania smacznego jedzenia w okolicy. W niedużej odległości Google znalazł nieźle ocenianą pizzerię. Po dotarciu do celu okazało się, że zamiast jednego są aż trzy lokale z pizzą w odstępie 40 metrów. Mając taki wybór wybrałem to miejsce gdzie było najwięcej gości. Mimo sporego ruchu moja pizza była gotowa po 12 minutach. Okazało się że to jedna z najlepszych pizz jakie jadłem w ostatnim roku. Bogactwo świeżych dodatków, doskonale upieczone ciasto. Fenomenalny smak i konsystencja. Do tego za namową obsługi zamówiłem sos czosnkowy, który smakował wybitnie - jak się okazało przyrządzany jest z polskiego czosnku co gwarantuje najwyższą jakość. Na tę chwilę zdecydowanie polecam odwiedzenie pizzeri Felicita. Wybór bardzo duży, jakość na najwyższym poziomie. BTW. Postuluję zmianę nazwy ulicy na Aleja Pizzy.”
“Świetne miejsce z prawdziwie włoskim klimatem – nastrojowa włoska muzyka w tle dodaje uroku. Pyszne lody, jak we Włoszech, i bardzo miła obsługa. Szczególne podziękowania dla kelnera Szczepana za profesjonalizm i uśmiech – super atmosfera!”
“Bardzo fajna, przytulna pizzeria. Świetna, smaczna pizza robiona w najlepszym włoskim wydaniu. Cienkie ciasto wyrabiane na miejscu, dobry ser, prawdziwy włoski sos pomidorowy. Włoskie mięsko na pizzy. Polecam.”
“Odwiedzam to miejsce od 20 lat. Czasem jestem bardziej zadowolony a czasem mniej. Normalne. Pizza moje ulubiona to Pepez. Kiedys inna z pikantnymi papryczkami ale nowa wersja tez zapada w pamiec. Zdazylo mi sie tez byc u nich na zorganizowanym obiedzie i tez bylo super jedzenie. Lubie odwidzac to miejsce wieczorami. Jest spokojnie i milo. Dla mnie sa dwie pizzerie w krakowie- Cyklop i Pepez. Choc kazda z nich ma swoj inny charkater inne ciasto inne dodatki sa najlepsze. Takze Pepez'a bezapelacyjnie polecam. Obowiazkowy punkt na mapie grodu Kraka.”
“Najlepsza pizza neapolitańska, jaką jedliśmy w życiu! Odwiedziliśmy już Emilię-Romanię, Kampanię i Wenecję Euganejską, ale żadna włoska pizza nie umywała się do tej serwowanej w Rialto. To po prostu niebo w gębie! Od pierwszego kęsa czuć, że wszystko tutaj jest oryginalne – od mąki po mozzarellę, od pomidorów po oliwę – sprowadzane prosto z Włoch. I to się czuje w każdym detalu! Każdy kęs to prawdziwa podróż do słonecznej Italii. Rialto udowadnia, że pizza neapolitańska to sztuka, a nie tylko danie. Po prostu mistrzostwo świata – ochy, achy i zero przesady!”
“Super obsługa, nieporozumienia przy zamówieniu zostały szybko wyjaśnione, rolki sushi i zupa miso bardzo dobre”
“Dania były przepyszne w szczególności desery. Miso ( nie ma zdjęcia) było słonawe i posiadało głęboki posmak warzywnego bulionu. Znajdowało się również tofu które było tak delikatne że rozpływało się od lekkiego nacisku. Sushi lekkie, syte, świeże wraz z porządnym wasabi, które nie tylko paliło w nos ale również lekko w język i imbir marynowany. Niestety kiecki jakie zamówiłem miało nieprzyjemny posmak i przez to zaburzało całokształt składników w daniu. Zupa z kimchi przez to smakowała jak kapuśniak z wołowiną. Wystrój był klimatyczny a obsługa bardzo miła i zaangażowana.”
“Super miejsce , super piwko , pizza mega . Obsługa na najwyższym poziomie czujesz się mega swobodnie i milo !”
“Bardzo smaczna pizza ,obsługa też cudowna i Bardzo ładne wnętrze polecam”
“Witam. Super sklep ale chciałem chwalić Pania ktora jest w tej chwili. Wlasciwa osoba na właściwym miejscu. Jedzenie jak zawsze pierwsza klasa”
“Najlepsza restauracja i kuchnia na Ruczaju. Bardzo smaczne dania, zarówno dania obiadowe jak i pizza.”
“Największym atutem tego miejsca jest pani kelnerka – zawsze miła, uśmiechnięta i widać, że naprawdę lubi swoją pracę, mimo że trafiają się trudni klienci. Pizza jest całkiem dobra – może nie najwyższej jakości i na pewno nie w stylu włoskiej Neapolitany z wieloletnią tradycją, ale za tę cenę wypada świetnie. Cienkie, chrupiące ciasto i szybka obsługa sprawiają, że to idealne miejsce, aby wieczorem usiąść przy piwie i zjeść smaczną pizzę.”
“Fantastyczna mala lokalna pizzeria. Bardzo szybki dowoz. Jedzenie smaczne I cieple . Ogromny plus za mozliwosc dodatek krewetki. Przesymatyczna obsluga.”
“Świetna pizza :) Polecam, jadam od 2 lat. Trzeba tylko pamiętać, że to pizzeria raczej na wynos. Nie lubią obcować z klientami (nie każdy musi lubieć), ale za to świetny stosunek ceny do jakości :) Najlepiej zamawiać do domu lub z odbiorem osobistym i cieszyć się smacznym jedzeniem :)”
“Smaczne jedzenie, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Nie jest to lokal w stylu wielkomiejskiego przepychu, a raczej w stylu smacznej knajpki w sąsiedztwie, do której chętnie wpada się w wolne popołudnie czy podczas weekendowego spaceru. W sezonie letnim bonusem jest bardzo przyjemny ogródek obok lokalu.”
“Super pizza, super energia. Mimo zbliżającej się godziny zamknięcia zostaliśmy obsłużeni z uśmiechem. Pyszne jedzonko, warto wrócić!”
“Na dany moment moja ulubiona pizzeria na południu Krakowa. Ciasto cienkie a jednak chrupiące, środek nie cieknie jak w niektórych pizzeriach. Regularnie kupuje na "dzień grubasa" i cała rodzina jemy aż uszy się trzęsą”
“Pizza hawajska świetna ciasto cienkie sos czostkowy też bardzo dobry nie ma się do czego doczepić pizza jest po prostu świetna. Pizza 50 cm jest tak duża że jedząc we 2 został jeszcze ostatni kawałek. Fajne promocje mają w weekend Polecam.”
“Bardzo miła obsługa, pizza wyśmienita bardzo cieniutkie ciasto co u mnie na duży plus świeże składnik”
“Bardzo fajne miejsce! Pizza pyszna, składniki świeże, a ciasto idealnie wypieczone. Obsługa miła i szybka, atmosfera przyjemna. Na pewno jeszcze tu wrócę i polecam każdemu, kto lubi dobrą pizzę!”
“Jedzenie było naprawdę przepyszne, atmosfera bardzo przyjemna i serdeczna. Chciałabym też szczególnie podziękować kelnerowi Rafałowi za jego wyjątkowo miłą i uważną obsługę dzięki niemu to miejsce naprawdę zostawia po sobie świetne wrażenie.”
“Pizza bardzo dobra, chyba najlepsza jaką jadłam z tej sieciówki (a w paru miejscach byłam). Czas oczekiwania dość krótki, mimo pełnego lokalu. Obsługa również bez zarzutów. Ogólnie lokal dość obszerny, jest też dostępny ogródek w zimę (ogrzewany). Jedyne co, to jakby ktoś chciał wybrać się większą grupą, warto zrobić rezerwacje (o ile jest taka możliwość), bo większość stolików jest 2-4 osobowa.”