Opinie

  1. Artur Kopiec ★★☆☆☆

    Wizyta uzupełnienie zęba bez borowania i przegląd koszt 550zł! 15 min! Dziękuję ale poszukam tańszego miesjca!

  2. Mateusz Sieja ★★★★★

    Bardzo polecam. Odbudowa zęba - pełny profesjonalizm. Ząb wygląda jak nowy. Panie bardzo miłe i pomocne. Myślę żę kolejne zęby będę leczył w tym gabinecie. Ceny przystępne.

  3. Małgorzata Gaslowska ★★★★★

    Bardzo polecam, wizyta z córką bardzo udana❤️, pani doktor bardzo miła z idealnym podejściem do dzieci. Po wcześniejszych niezbyt dobrych doświadczeniach córki z dentystami, ten gabinet odczarował lęk przed wizytami. Bardzo polecam i dziękuję

  1. Kasia Haj ★★★★★

    Bardzo polecam. Pani Doktor Kornelia zmienila moje podejście i strach przed dentystą, to prawdziwy fachowiec. Wszystko jest rzetelnie tłumaczone na każdym etapie, bez jakiś niespodzianek. Wykonuję tutaj takze cyklicznie higienizacje - wszystkie Panie bardzo dbają o komfort pacjenta . A ceny? Takie jak w większości porządnych klinik dentystycznych . Zęby to zdrowie a na zdrowiu nie warto oszczędzać. Tym bardziej jeśli usługa wykonana jest dokładnie i na lata! W tej klinicie leczymy także mojego wujka ,który osobą niepełnosprawną ( wspołpracującą). Panie są za kazdym razem bardzo empatyczne i miłe dzięki czemu, dla Niego wizyty u Pań nie są stresowe a bardzo miłe . Polecam!

  2. jahotter ★★★★★

    Leczenie warte każdej złotówki. Tylko u Państwa jestem pewna, że wszystko będzie zrobione porządnie. Czy wypełnienia, czy leczenie kanałowe (minęło już od niego kilka lat) czy higienizacja - jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo jak dla mnie na ogromny plus, robione są rzeczy "konieczne" i nie ma mowy o "naciąganiu" na dodatkowe usługi bo gdzieś jest mini kropka przebarwienia lub tp. Można oczywiście poprosić o zrobienie wszystkiego co sobie pacjent zażyczy, ale bez potrzeby zęby nie są rozwiercane i to jest super. Polecam wszystkim na lewo i prawo.

  3. M W ★★★★★

    Miło i profesjonalnie, zero stresu i bólu, naprawdę nowoczesny gabinet dentystyczny.

  1. Anna Sensei ★★★★★

    Byłam dzisiaj na higienizacji u p. Anety. Bardzo polecam! Niesamowita dokładność i precyzja, czego brakowało mi w poprzednich miejscach

  2. Piotr Kamiński ★★★★★

    Wizyta i leczenie odbieram jako bardzo pozytywne, same zabiegi bezbolesne, stosują komputerowe znieczulenie. Plan zabiegów i ceny są znane przed rozpoczęciem leczenia. Mimo wielu wątpliwości i strachu przed dentystą bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie tutaj

  3. Pawel Pyra ★★★★★

    Bolał mnie ząb już dłuższy czas ale go ignorowałem biorąc tabletki. W końcu tabletki przestały działać a chronicznie boję się i bólu zębów i dentystów. Po wizycie w Stomatologia Rynek 24 pozbyłem się obu problemów. Co prawda leczenie nadal trwa ale przynajmniej mnie ząb nie boli czyli leczenie trafione. No i mniej się już boję dentystów ponieważ już 2 zabiegi i praktycznie bez bólu za co bardzo dziękuję! Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice?

Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice znajduje się przy Rynek 24, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice?

Można skontaktować się z Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice pod numerem +48 695 011 303

Jak można dotrzeć do Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice?

Do Stomatologia Rynek 24 | Dentysta Niepołomice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements