Przegląd katalogu
- 1,315 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 1315 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,315 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 46,844 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentysta z miast takich jak Kraków, Bochnia, Wieliczka, Olkusz, Skawina i innych.
“Wczoraj byłem u pana doktora i super bez boleśnie usunął mi 8 na dole polecam odrazu widać doświadczenie”
“Polecam w 100% :) bardzo miła atmosfera i zawsze zrobione tak jak ma być”
“Zadzwoniliśmy o 12, a o 14 otrzymaliśmy pomoc lekarza, której pilnie potrzebowaliśmy, bo musieliśmy usunąć ząb, a raczej sam kikut, bo samego zęba nie było, tylko sam korzeń. Dziewczyny z recepcji udzieliły nam profesjonalnej odpowiedzi i od razu umówiły się na wizytę u dentysty. Nie musiałem długo czekać. Ząb usunęliśmy profesjonalnie, zachowując wszelkie standardy medyczne i sanitarne. Polecam tę klinikę!!!”
“Polecam, mile i profesjonalnie.”
“Nie mogłam trafić na lepszy gabinet stomatologiczny! Miałam przyjemność poddać się wielu zabiegom u Pani dr Marty. Jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia do pacjenta, fachowości oraz profesjonalizmu. Pani doktor jest empatyczną oraz ciepłą osobą. W gabinecie panuje miła atmosfera, wszyscy są bardzo życzliwi, czułam się tam komfortowo. Wizyty tam to sama przyjemność dlatego serdecznie i szczerze polecam :)”
“Jak najbardziej polecam Pana doktora. Bardzo dobry stomatolog.”
“Najlepsza Pani dentystka! Bardzo dokładna i precyzyjna. Jakiś czas chodziłam do innych dentystów do których miałam bliżej i po paru wizytach wróciłam do Pani Banaś-Głąb. Serdecznie polecam !”
“Z całego serca polecam!!! Bardzo empatyczni ludzie z ogromną wiedzą, którą potrafią wykorzystać i zawsze bardzo mi pomogą z sercem do pracy i zaangażowaniem. Od lat tutaj przychodzę i jestem bardzo zadowolony! Ceny również na pięć gwiazdek! Tutaj wady nie ma ani jednej w mojej opinii! POLECAM!!!”
“Z całego serca polecam tego dentystę! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i wyjątkowa troska o pacjenta sprawiają, że każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, bez stresu i bólu.”
“Bardzo profesjonalna obsluga. Nigdy nie zdarzylo mi sie wracac ponownie z tym samym zebem do leczenia, a korzystam z uslug stomatologicznych w tym gabinecie od 15 lat.”
“Polecam z całego serca, przemiła i podchodząca do pacjenta po ludzku pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wykonanego wypełnienia.”
“Dziękuję Panu Doktorowi za szybkie i bezbolesne usunięcie zęba. Doktor przyjął mnie od razu po kontakcie telefonicznym.Cenowo też ok. Polecam.”
“Bardzo polecam ! Jestem klientem Pana Tomasza od 15 lat i jestem bardzo zadowolony. Ogromna wiedza i doświadczenie.”
“Byłem pierwszy raz 19 .01.2024 ,jestem bardzo zadowolony , bardzo miła Pani doktor Krystek Izabela i konkretna.”
“Dr House stomatologii. Świetna diagnoza dzięki czemu już po jednej wizycie poczułam ogromną ulgę :)”
“Daje sto gwiazdek. Wspaniała kobieta o wielkim sercu. Pomogła nie jednokrotnie mi, mojemu mężowi a dzisiaj Synowi z bólem. Oby więcej takich specjalistów aświat by był piękniejszy. Polecam z całego serduszka ❤️”
“Polecam z czystym sumieniem, pan lekarz Łukasz podszedł fachowo do sprawy, bez bólu i nerwów podczas leczenia kanałowego. Dokładnie wyjaśniony proces leczenia i dalsze kroki.”
“Bardzo polecam! Mega profesjonalizm zarówno ze strony pana doktora, jak i całego zespołu. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie — miłe, spokojne i pełne zaangażowania. Wszystkie wątpliwości są bez problemu wyjaśniane, co daje duży komfort podczas leczenia. Świetna atmosfera i pełne zaufanie do specjalistów. Dziękuję!”
“Fachowo, konkretnie, bardzo profesjonalnie. Póki co jestem bardzo zadowolony.”
“Serdecznie polecam Panią Annę. Ogromny profesjonalizm, dużo empatii i cierpliwości do pacjenta. Wspaniałe i kompleksowe podejście, Pani Ania patrzy całościowo na problem i potrafi go rozwiązać. Nie znam drugiej takiej protetyczki w okolicy. Bardzo dziękuję i jeszcze raz, polecam gorąco.”
“Z całego serca polecam STOMATOLOGIA RTG lek.stom.Katarzyna Raab- Ptasińska❤️Wizyty u Pani Doktor to czysta przyjemność. Bardzo dokładna diagnoza i leczenie,a co najważniejsze bezbolesne oraz bezstresowe wizyty.”
“Serdecznie polecam Pana Doktora Jakuba Mycka. To bardzo profesjonalny stomatolog i chirurg z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Zabieg został przeprowadzony sprawnie, dokładnie i bez bólu. Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił, odpowiedział na pytania i zadbał o komfort pacjenta na każdym etapie leczenia. W gabinecie panuje miła i spokojna atmosfera, co znacznie zmniejsza stres. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i empatycznego specjalisty z poczuciem humoru :)”
“Polecam z całego serca :) przesympatyczna i profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta. Jestem zadowolona z wizyty.”