Wybór średni, pracownicy bardzo obłożeni. Palety, jedna czynna kasa - dwie od święta.
Zdjęcia
Opinie
-
Johny Rebel ★★☆☆☆
-
aneta Janik ★☆☆☆☆
Towar oznakowany tak że nie wiadomo co się kupuje i za ile. Obsługa niemiła, kierowniczka sklepu na te argumenty odpowiada że trzeba sobie sprawdzać ceny w czytniku. Gratulacje, myślę że ktoś długo nad tym myślał? Klientów cały sklep , kolejki do kas i jeszcze następne do czytnika???? Żenada!!!!!
-
alan Alan ★☆☆☆☆
Masakra!!! Wieczorami Palety tak powykładane że nie ma gdzie przejść. Czasami całe alejki zablokowane.Nie można dojść do produktów. O pracownikach już nie wspominając. Nic nigdy nie wiedzą. Zero pomocy. Jedyne co można usłyszeć z ich ust to narzekanie. Przy dobrych wiatrach jesteś w stanie ich zrozumieć bo od jakiegoś czasu sklep postawił na zatrudnianie pracowników którzy nawet po Polsku nie potrafią mówić.
-
Kacper Plebankiewicz ★☆☆☆☆
Wieczorem koło godziny 22-23 do sklepu należy wchodzić z kaskiem aby spełnić zasady BHP ale to i tak po nieliczne produkty ponieważ praktycznie wszystkie aleje są zablokowane przez stojące tam palety z produktami. Wygląda to jak jakiś żart, palety blokują cały sklep plus produkty z nich spadają i są niebezpieczne. Nie polecam bardzo niebezpiecznie i niewygodnie. Pracownicy koło godziny 23 są niemili i na reakcje o potwierdzeniu zakupów w kasie samoobsługowej przychodzą z wyrzutami. Ps. Palety można wykładać na sklep po jego zamknięciu przedłużając czas pracowników o godzinę, tak robi konkurencja i wszystko działa jak ma działać :))
-
Przemek Seternus ★★☆☆☆
Sklep dobrze zaopatrzony, ale byłem dzisiaj przed 18:00 i w kolejce do kasy stałem godzinę bo ekspedientka na kasie siedziała chyba za karę ( pierwszy raz widziałem jak ekspedientka takie ma ociężałe ruchy).
-
Paweł Janowski ★★★★★
Spora biedra, szeroki asortyment, jak zwykle nie ma ceny tego czego akurat szukam, poza tym bardzo przemiła pomocna Pani na sali sprzedaży udzieliła mi fachowego wsparcia w szukaniu konkretnego produktu, a także wskazała mi ewentualne zamienniki gdybym go nie znalazł. Polecam!
-
Barbara Sz ★★★★☆
Parking pochyły. Trzeba uważać aby wózek nie odjechał albo nie walnął w samochód. Oferta coraz bardziej odchodzi o znanych, sprawdzonych marek.
-
Alexandra Pułanik-Tora ★★★★☆
Lubię tą biedronkę, ale widać że brakuje pracowników. Towar wiecznie na palecie, które zastawiają sklep. Paletą zajmuje się jedna Pani która nie wie w co włożyć ręce. Pracownicy robią co mogą, ale trzy osoby nie ogarną całego sklepu. Daję cztery gwiazdki po znajomości. Po remoncie zrobili na środku parkingu wiatę z wózkami, w końcu jest tam porządek.
-
Marcin Wiśniewski ★★★★★
Szczerze polecam tą biedronkę. Profesjonalna obsługa, elastyczne podejście. Pani Monika trzymała rękę na pulsie do samego zakończenia remontu. Dzięki ciekawym pomysłom i ogromnemu doświadczeniu otrzymaliśmy produkt znacznie lepszy od zakładanego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Balicka 157, Bronowice, 30-149 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku