Kwiaciarnia "Styl Szyk"
“Bardzo polecam!! Wielokrotnie korzystałam z usług tej kwiaciarni, przygotowane tutaj bukiety są naprawdę piękne, dopracowane, przemyślane pod względem formy i estetyki. Mimo, iż zamawiam kwiaty zazwyczaj zdalnie moje intencje zawsze są zrozumiane, a kwiaty/bukiety są przygotowywane nawet powyżej moich oczekiwań. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę.”