Opinie

  1. Kamila Dworak ★★★★★

    Kwiaciarnia godna polecenia – piękne kwiaty, miła obsługa, wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolona!

  2. Karolina Niziołek ★★★★★

    Bardzo polecam :) Zostałam poratowana od ręki kiedy ktoś inny zawiódł. Wykonanie piękn i eleganckie.

  3. S M ★☆☆☆☆

    Nie polecam. 1.Zakupiłam bukiet pogrzebowy który się rozlatywal. Myślałam że nie dotrwa na cmentarz. 2. Drogo- Za bukiet tej wielkość nigdy nie dałabym tej kwoty za którą zamówiłam. (Inne kwiaciarnie robią na ten moment tylko sztuczne). 3. Pierwsze słyszę żeby dodatkowo płacić za szarfę 10 zł. ( W innych jest w cenie) NIGDY NIE WROCE DO TEJ KWIACIARNI

  1. Łukasz Błaszczyk ★★★★★

    Polecam, kwiaty piękne,żona zadowolona. Zamówienie,realizacja wszystko przebiegło bezproblemowo. Dostawa na umówiony czas. Napewno skorzystam jeszcze nie raz! Pozdrawiam

  2. Kasia Kowalska ★★★★★

    Polecam super kwiaciarnia ! Bardzo ładne kompozycje , zawsze do dogadania najmniejszy szczegół z panią kwiaciarką , kwiaty długo się trzymają i zawsze gdy przychodzę pani ma je świeże i piękne ! Polecam z całego serca

  3. Doktordktr ★☆☆☆☆

    Sobota Google Maps podaje otwarcie do 14:00 byłem o 13:20 zamknięte, nikt nie odpowiada na dzwonek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Florystyczne Kinga?

Studio Florystyczne Kinga znajduje się przy 1 Maja 30, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Florystyczne Kinga?

Można skontaktować się z Studio Florystyczne Kinga pod numerem +48 796 961 503

Jak można dotrzeć do Studio Florystyczne Kinga?

Do Studio Florystyczne Kinga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements