Kwiaciarnia godna polecenia – piękne kwiaty, miła obsługa, wszystko na czas. Jestem bardzo zadowolona!
Opinie
-
Kamila Dworak ★★★★★
-
Karolina Niziołek ★★★★★
Bardzo polecam :) Zostałam poratowana od ręki kiedy ktoś inny zawiódł. Wykonanie piękn i eleganckie.
-
S M ★☆☆☆☆
Nie polecam. 1.Zakupiłam bukiet pogrzebowy który się rozlatywal. Myślałam że nie dotrwa na cmentarz. 2. Drogo- Za bukiet tej wielkość nigdy nie dałabym tej kwoty za którą zamówiłam. (Inne kwiaciarnie robią na ten moment tylko sztuczne). 3. Pierwsze słyszę żeby dodatkowo płacić za szarfę 10 zł. ( W innych jest w cenie) NIGDY NIE WROCE DO TEJ KWIACIARNI
-
Łukasz Błaszczyk ★★★★★
Polecam, kwiaty piękne,żona zadowolona. Zamówienie,realizacja wszystko przebiegło bezproblemowo. Dostawa na umówiony czas. Napewno skorzystam jeszcze nie raz! Pozdrawiam
-
Kasia Kowalska ★★★★★
Polecam super kwiaciarnia ! Bardzo ładne kompozycje , zawsze do dogadania najmniejszy szczegół z panią kwiaciarką , kwiaty długo się trzymają i zawsze gdy przychodzę pani ma je świeże i piękne ! Polecam z całego serca
-
Doktordktr ★☆☆☆☆
Sobota Google Maps podaje otwarcie do 14:00 byłem o 13:20 zamknięte, nikt nie odpowiada na dzwonek
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Florystyczne Kinga?
Studio Florystyczne Kinga znajduje się przy 1 Maja 30, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Florystyczne Kinga?
Można skontaktować się z Studio Florystyczne Kinga pod numerem +48 796 961 503
Jak można dotrzeć do Studio Florystyczne Kinga?
Do Studio Florystyczne Kinga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku