Przegląd katalogu
- 157 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 157 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Piekary Śląskiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 157 wyników w Piekary Śląskiu, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 6,137 opinii i ocen.
“Pan Kamil to świetny specjalista i na tym mogłabym poprzestać, jednak nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać o słowo więcej, gdyż ulga którą odczuwam jest niewiarygodna. Trafiłam do niego ze straszliwym bólem mięśnia grzbietowego, co gorsza ból zaczął postępować i wspinał się w górę do karku i szyi. Każdy ruch sprawił ból, nie mówiąc o skręceniu głowy w prawo lub lewo, gdyż było to po prostu niemożliwe, byłam przykurczona i zgarbiona, żadne ułożenie ciała nie było w stanie uśmierzyć bólu choćby na chwilę. Pan Kamil dokładnie wiedział jak rozprawić się z bólem, a później wszystko mi wyjaśnił. Na następny dzień czułam się lepiej niż zanim ból w ogóle się pojawił, poprawiła się jakość snu i samopoczucie. Naprawdę z czystym sumieniem polecam !!”
“Mnie odpowiada to miejsce. Lubię tam przychodzić. Znalazłam odpowiednie dla siebie zajęcia i trenerkę. Bywam raczej w godzinach przedpołudniowych.Jestem zadowolona.”
“Bardzo polecam Panów doktorów ! Ja i mój pies czuliśmy się bardzo zaopiekowani, Panowie w jasny sposób wyjaśnili co dzieje się z pieskiem, dlaczego choruje i jakie są tego konsekwencje. A co najważniejsze diagnoza była trafna, a leczenie przynosi skutki ! Empatia, uśmiech i ogrom wiedzy - to chyba najlepiej opisuje Panów Ścigała !”
“Polecam z całego serca! Pani Doktor Ewa zleciła badania, które były bardzo potrzebne.”
“Z całego serca mogę polecić pracownię endoskopową. Miałam przeprowadzone badanie gastroskopii w znieczuleniu ogólnym. Świetne Panie pielęgniarki i lekarz. Super podejście do pacjenta , ekspresowe badanie :)”
“Pani Doktor Kajdas to najlepszy lekarz psychiatra dla dzieci byłam z synem u Pani Doktor bardzo dobre podejście do dzieci i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Czekamy z synem na wizytę jak będzie taka możliwość bo każdy może zachorować.”
“Witam. Ja i moja cztero pokoleniowa rodzina począwszy od pradziadków do prawnuczki, jesteśmy od ponad 10 lat objęci troskliwą opieką i wsparciem całego personelu medycznego. Przez te wszystkie lata zawsze mogłam liczyć na pomoc począwszy od sympatycznych pań w rejestracji, pielęgniarek a szczególnie pielęgniarki i kierownika d/s administracji Pani Joli , która zawsze służy opieką,pomocą , radą i wsparciem nawet po godzinach pracy. Po kompetentne , empatyczne, fantastyczne lekarki, wszystkie które opiekowały i nadal opiekują się moją rodziną Panie dr Siatkowska, Tynior, Wiechowska. Dziekuję za wszystko , wszystkim i każdemu z osobna. Życzę powodzenia i wytrwałości w Waszej trudnej i nie zawsze docenianej pracy.”
“Bardzo polecam HugCare – świetne podejście, zrozumienie i zero pośpiechu. Widać, że tu liczy się pacjent.”
“Witam.Chciałabym się podzielić z moimi wnioskami po wizycie w tutejszej placówce 28.11 gdzie się udałam po złamaniu palca.Bylam bardzo mile zaskoczona,gdyż mieszkam 30 km od Piekar,jednak nie odesłano mnie z kwitkiem,wprost przeciwnie bardzo miła,konkretna i szybka obsługa.Badanie wstępne,prześwietlenie,diagnoza i założenie szyny -cala akcja trwała 43 min. Podziękowania dla pana dr Mielnika. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu zadowolonych pacjentów.”
“Bardzo wartościowe jedzenie, wszystko czego człowiek potrzebuje w tym sklepie znajdzie w ekologicznych produktach. Obsługa bardzo pomocna na każde pytanie związane z produktem odpowie. Bardzo polecam”
“Po każdej wizycie w salonie wychodzę zadowolona - wszystkie usługi są zawsze wykonane profesjonalnie, sprawnie, w miłej atmosferze i przystępnej cenie. Pani Patrycja to odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu :)”
“Bardzo dobra przychodnia. Świetna obsługa. Pobieranie krwi i zastrzyki prawie bezbolesne. Wysoki poziom wiedzy lekarzy i pielęgniarek. Polecam”
“Dziękuję za szybką pomoc i rozmowę z Panem doktorem trafiłem najlepiej jak mogę oraz podziękowania dla Pań pilęgniarek noga zacerowana pomoc 100% i z uśmiechem na twarzy:) Poptostu dziękuję”
“Polecam w szczególności chirurga dziecięcego . Prawdziwy fachowiec.”
“Pani Magda czyni cuda. 4 dni przed wyjazdem na narty i kilkunastogodziną podróżą coś przeskoczyło mi w plecach. Wiedza, doświadczenie, umiejętności, zaangażowanie - po prostu profesjonalizm Pani Magdy pozwolił mi w pełni cieszyć się jazdą na nartach. Zero bólu i ograniczeń. Polecam!”
“Cudowna przestrzeń do praktyki, zajęcia prowadzone z wyczuciem i pełną profeską, w miłej atmosferze z dbałością o szczegóły takie jak nastrojowe światła, świece zapachowe, dźwięki, muzyka. Duża różnorodność, każdy się odnajdzie w praktyce. Z przyjemnością chodzę na zajęcia do Asi, która jest cudowną i bardzo ciepłą osobą. Serdecznie polecam!”
“Polecam Kacpra, bardzo dobry fizjoterapeuta, duża wiedza o tym co robi”
“Pani Magda pomogła mojej mamie już na pierwszej wizycie. Celnie postawiła diagnozę i opracowała miejsce bólu.”
“Byłam u Moniki na Access Bars i to było niesamowite doświadczenie! Cudowna energia, przemiła atmosfera w gabinecie, pełen komfort. Zabieg bardzo przyjemny, odprężający i uwalniający – poczułam lekkość i przypływ pozytywnej energii. Taka cudowa błogość zastąpiła cały stres nagromadzony w ciele. Zdecydowanie polecam z całego serca, ja na pewno wrócę!”
“Bardzo polecam! Trafiłam tutaj z polecenia i naprawdę nie żałuję. Super podejście do pacjenta, widać ogromne zaanagażowanie i zainteresowanie, a Pan Marcin wszystko tłumaczył na bieżąco. Szybko udało się zdiagnozować problem, który leżał w bólu barku i już po pierwszej wizycie czułam różnicę, dzięki czemu mogłam szybko wrócić do aktywności fizycznej. Dziękuję!”
“Nie ma do czego się przyczepić! Ja chodzę do Werki ale tak samo mogę polecić Wike, obie dziewczyny robią cuda na dłoniach. Nie jestem w stanie wskazać salonu czy stylistki która robi piękniejsze pazy. Atmosfera naprawdę komfortowa, można na spokojnie o wszystkim pogadać a dziewczyny doradzą pocieszą czy wyrażą swoją opinię. A więc w największym skrócie nie dość że paznokcie wykonane są idealnie i sterylnie to atmosfera jest jak u przyjaciółek.”
“Jestem zadowolona z usług pani Karoliny, która bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Rozmawia i słucha oraz udziela fachowych porad dotyczących pielęgnacji i nie tylko. Najbardziej jestem zadowolona z laserowego usuwania włókniaków, brodawek i łojotokowych zmian, które zniknęły bez śladu”
“Po 10 latach nastała jasność :) z północy na południe mąż w końcu trafił do specjalistki. Dziękujemy Pani Lilianie za pełen profesjonalizm, pod względem teoretycznym i praktycznym. Polecam”
“Z czystym sumieniem polecam Panią Weronikę. Oprócz profesjonalizmu, cechuje ją bardzo duża doza empatii, co jest niezwykle ważne w procesie zdrowienia. Pani Weronika jest szczególna osobą, która patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko skupia się na konkretnym problemie który wymaga rehabilitacji. Jej ogromna wiedza i dociekliwość pomogły mi nie tylko poradzić sobie w problemem bólu pleców, który dokuczał mi przez wiele lat, ale również uratowały moje kolano przed inwazyjnym zabiegiem chirurgicznym. Jeszcze raz dziękuję Pani Weronice z całego serca za okazaną pomoc.”
“Po pierwsze fachowe podejście do sprawy bez pośpiechu ciężki przypadek a zdziałał cuda z całego serca polecam bardzo przyjazny i miły podchodzi jak do znajomego Każdy przypadek inwidualnie podchodzi do sprawy sza po ba dla niego człowiek który ma wiedzę ogromną i podeście złamania skręcenia itp tylko do niego .”
“Po operacji kolana trafiłem do tego fizjoterapeuty i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to specjalista z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i świetnym podejściem do pacjenta. Każda wizyta jest dobrze zaplanowana, a ćwiczenia i zabiegi dokładnie tłumaczone i dostosowane do mojego etapu rehabilitacji. Czuję realną poprawę z tygodnia na tydzień, a atmosfera podczas terapii sprawia, że łatwiej zmotywować się do pracy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej i życzliwej opieki po urazach i operacjach.”
“Panie Łukaszu, Dziękuję za podejście, wrażliwość i zrozumienie. Przede wszystkim liczy się efekt, a to jest najważniejsze, problem Wykryty i jest duuuuuuuzo lepiej. Dziękuję”