Syn byl na jednych zajeciach organizacyjnych i po 15-20 minutach prowadzący stwierdził, że syn nie nadaje się na zajęcia grupowe bo nie postępuje wg. zasad, ktorych mu na początku nie przedstawiono. Rozmowe mial tylko z nami w domu. Prowadzący zajęcia praaktycznie nie zwracał uwagi na syna i zasugerowano nam zajecia indywidualne, których ta szkoła nie prowadzi. Przekazano mi, że dostaniemy namiary na instruktorów, ale pomimo przypomnienia do dnia dzisiejszego nic nie otrzymałem. Coś co syn uwielbia, czyli pływanie skończyło sie płaczem w domu i obietnicami, że na następny raz będzie słuchał juz na zajęciach ale drugiej szansy nie dostał, tylko od razu nam podziekowano. Próby rozmowy z prowadzącymi nic nie dały bo malo który argument do nich docierał bo decyzje już podjeli przed rozmową z Przez taki obrót sprawy mamy problem zapisać juz syna gdziekolwiek bo wszedzie sa już zapełnione miejsca. Po dłuższym czasie udało sie nam znalezc inne zajecia grupowe i nikt nie robitam problemu, żeby syn chodzil.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojtek Porada ★☆☆☆☆
-
Grzegorz ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do nauki pływania, podział na kilka grup o różnych umiejętnościach. Świetna kadra trenerska. Wygodne płatności internetowe. Gorąco polecam.
-
JoART Joanna Guzera ★★★☆☆
Ogromny plus za podejście instruktorów, niezwykle umiejętne zachęcanie dzieci do udziału w zajęciach. Dziecko bardzo chętnie w nich uczestniczy i jest bardzo zadowolone. Z radością przychodzi na kolejne. Z perspektywy rodzica ogromnym minusem jest ilość kursantów w jednym czasie. Na basenie z którego korzystamy są 3 tory, na których w tym samym czasie pływa kilka grup. Powoduje to bardzo duży dyskomfort. Dostanie się do szatni i przebranie dziecka jest ogromnym wyczynem. Uważam, że za tą cenę za godzinę zajęć, wyższą niż w innych konkurencyjnych szkołach, warunki powinny być inne. Jeśli będzie tylko taka możliwość, będę szukać innego miejsca.
-
dorota sorn ★★★★★
Polecam tą szkołę. Mój syn chodzi na naukę pływania i jest mega zadowolony. Instruktorzy pierwsza klasa, zawsze uśmiechnięci i życzliwi, super podejście do każdego dziecka.A ja po każdych zajęciach man pytanie: a kiedy znowu przyjedziemy. Polecam Mama Oliwiera
-
Mag Kie ★★★★★
Polecam ;) córka bardzo zadowolona z lekcji ;) zajęcia na bardzo dobrym poziomie, połączone z zabawą ;)
-
Agata Karbownik ★★★★★
Polecam tę szkółkę pływania. Dziecko zachwycone prowadzącymi, chodzi chętnie nawet na dwie godziny. Ja jako rodzic doceniam pasujące nam godziny oraz możliwość odrabiania zajęć według własnych możliwości.
-
Agnieszka Kad ★★★★★
Córka (5 lat) bardzo zadowolona z pierwszych lekcji. Świetne podejście instruktorów do dzieci, nic na siłę, zawsze z uśmiechem i cierpliwością. Z czystym sumieniem polecamy gdyż od 3 lat pływamy z Wani ze starszym synem, który mimo zdobytych już umiejętności nie chce zrezygnować z zajęć.
-
Adrian Basta ★★★★★
Jest to profesjonalna pod każdym względem szkółka pływacka. Dużo grup zaawansowania, indywidualne podejście trenerów, prowadzenie zajęć z dużym zaangażowaniem. Dobór trenerów dla każdego stopnia (a przeszlismy wszystkie) jest na najwyższym poziomie. Możliwość odrobienia zajęć w wielu lokalizacja i w różnych terminach (to ważne bo czasem wypadają zajecia). Profesjonalne podejście do klienta, szybka i konkretna odpowiedź na każde pytanie. Trenerzy i właściciel zawsze służy pomocą. Polecam każdemu. Jeśli szukasz szkółki w Gliwicach to nie kombinuj tylko wybierz sprawdzoną. Same pozytywne komentarze nie biorą się z nikąd.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Pływania PRO-SPORT?
Szkoła Pływania PRO-SPORT znajduje się przy Fryderyka Chopina 11, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Pływania PRO-SPORT?
Można skontaktować się z Szkoła Pływania PRO-SPORT pod numerem +48 502 893 791
Jak można dotrzeć do Szkoła Pływania PRO-SPORT?
Do Szkoła Pływania PRO-SPORT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku