Przegląd katalogu
- 20 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 20 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Bytomiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 20 wyników w Bytomiu, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,320 opinii i ocen.
“Super obsługa, lekarze także mili. POD”
“Przekazuje komentarz mojej Mamy na temat pobytu w szpitalu. "Po wielu staraniach i poszukiwaniach znalazłam się na oddziale hematologii szpitala nr 1 w Bytomiu. Byłam zaskoczona niewielką liczbą łóżek co stwarzało kameralną atmosferę. Jednocześnie przeprowadzano wiele badań i zabiegów na pacjentach. Pragnę bardzo serdecznie podziękować: Pani prof. Ziółko oraz lekarzom: Grzegorzowi Jakubiakowi Jerzemu Pruszyńskiemu Dziękuję wszystkim pielęgniarkom, kucharkom i personelowi sprzątającemu. Po pięciodniowym pobycie na Waszym oddziale jestem Państwu winna ogromne słowa uznania za poziom opieki i leczenia. Bardzo dziękuję. Maria Murawska."”
“Mój tata trafił w stanie krytycznym na Oddział Kardiologiczny, leżał na Sali Intensywnej Opieki Kardiologicznej, spotkałam się tam z niesamowitą empatią ze strony pielęgniarek oraz lekarzy a w szczególności pana dr Piotra Szczeponka - ordynatora. Opieka i ciepło jakim obdarzyli mojego tatę w ostatnich dniach jego życia oraz mnie i mojego syna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Pytając lekarzy o stan zdrowia taty nie spotkałam się z jakimkolwiek grymasem, zawsze to był przekaz jasny i rzetelny powiedziany z ogromnym wyczuciem. Panie pielęgniarki niesamowicie zaangażowane w pracę, każdego dnia z uśmiechem i troską dbały o pacjenta, nas również traktowały z niesamowitą serdecznością. Jestem ogromnie wdzięczna, za to że pozwolono nam godzinami siedzieć przy łóżku taty. Z wyrazami wdzięczności i szacunku Justyna Cieniawska”
“Polecam, bardzo dobre produkty i bardzo dobre ceny”
“Perfekcyjne nie tylko z nazwy! Czym byłaby cudowna atmosfera, gdyby nie najpiękniejsze paznokcie jakie robi dla mnie Pani Agnieszka! Polecam z całego serca!”
“Super apteka, panie które tam pracują nie dość że bardzo miłe i uśmiechnięte to bardzo pomocne i 100% profesjonalne. Polecam.”
“Utytułowani zawodnicy,profesjonalni trenerzy i miła atmosfera.”
“Personel zawsze uśmiechnięty i pomocny. Pomimo tego, że blisko siebie mam wiele aptek, wolimy podjechać do tej konkretnie. Że względu na chorobę bliskiej nam osoby, tylko ta apteka podjęła się zrobienia leków recepturowych. W innych byliśmy traktowani jak intruzi.”
“Bardzo mila obsługa, profesjonalne podejście do klienta, więcej takich miłych i rzetelnych farmaceutów, Maks”
“Zawsze tu wracam. Apteke cechuje bardzo miły personel. Jest spory asortyment.”
“Super, bardzo pomocne farmaceutki.POLECAM!Duża dostępność leków.”
“W tej aptece pracują kompetentni farmaceuci. Przekonałem się o tym teraz w sobotę wieczorem pytając o powiem lek dla dziecka. Pani dyżurującą bardzo konkretnie o wyczerpująco przedstawiła mi sprawę, sprawdziła aptekę w Katowicach na Mickiewicza, stwierdziła że jest ten lek na stanie ale w Katowicach stwierdziła pani że leki niby są zaklepane przez internet 6 opakowań. Z tego co się dowiedziałem to w takim razie nie powinny być widoczne w systemie. Na szczęście kupiłem na wojewódzkiej w Katowicach. Usłyszałem o pani z Bytomia, gdybym była w stanie przywiozła bym do Katowic ten lek. Było mi bardzo miło i usłyszałem przeprosiny za takie zachowanie że strony pracownicy apteki w Katowicach. Nie każdy ma powołanie do tej pracy. Pozdrawiam serdecznie panią farmaceutkę z Bytomia na dworcowej.”
“Odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu. Profesjonalne podejście do kazdej sprawy. Zawsze znajdą odpowiednio dopasowane ubezpieczenie do potrzeb klienta. Polecam”
“Pani, która mnie obsługiwała bardzo miła i rzetelne doradziła mi przy wyborze leków. Raczej nie mam się do czego doczepić”
“Bardzo miła obsługa. Jezeli czegoś nie ma,to personel zamówi produkty. Zawsze doradzą fachowo. Ceny mogłyby być niższe.”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam”
“Fantastyczna obsługa, jeżeli jest problem z lekarstwem to zawsze dzwonią aby o tym fakcie poinformować i poszukać w innych aptekach. Bardzo polecam.”
“Mała apteka, często drożej niż w innych”