Opinie

  1. Artur ★★★★★

    Niby apteka jak każda inna, ale nie w każdej aptece jest taka miła, pomocna obsługa ;-) Panie zawsze starają się doradzić, wyszukać produkt, którego nie ma na stanie. W tym miejscu chciałbym w szczególności podziekować pani Adzie - jako jedyna osoba w tym mieście pofatygowała się załatwić masło kakaowe(większość aptek po prostu to olało ;-)) i zrobić z niego końcowy produkt, który był potrzebny do dalszej rekonwalescenji - Dziękuje

  2. Mietek Biernat ★★★★★

    Bardzo sympatyczne i kompetentne Panie!!! POLECAM. Po raz pierwszy obsluzyla mnie Pani o wysokim Spektrum wiedzy medycznej.Nastepne zakupy z pewnoscia zrobie w tej Aptece. Pozdrawiam

  3. KaDu ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Jezeli czegoś nie ma,to personel zamówi produkty. Zawsze doradzą fachowo. Ceny mogłyby być niższe.

  1. Beata Paszek-Krasoń ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej apteki , byłam wykupić leki na receptę, kod SMS, Pani mnie poinformowała że jednego leku ma tylko jedne duże opakowanie i może zamówić na jutro, zgodziłam się, dostałam karteczkę z potwierdzeniem żeby odebrać to do 5 dni.Lekarz poinformował mnie że przepisał mi też maść, dlatego zapytałam się o ten lek Pani powiedziała że mam tylko przepisane tabletki.Powiedziałam że wyjeżdżam i po lek podejdzie moja mama Podeszła z kwitkiem z apteki a Pani jeszcze z pretensjami poinformowała że wszystkie leki zostały wydane ale gdy mama nie dała się odesłać zadzwoniła do koleżanki która mnie obsługiwała ale nic nie wyjaśniły. Powiedziała żeby przyszła z tymi kodami sms to wyjaśnią. I moja mama przyszła , trafiła na tą samą Panią która nie było zadowolona z tej sytuacji i sprawdziła, okazało się że nie było więcej tabletek przepisanych a maści o które się pytałam, które mi lekarz przepisał a Panie wmówiły mi że nie wypisał.Takim o to sposobem nie mam leku bo wyjechałam i zacznę go używać jak wrócę a miałam je brać w połączeniu z tabletkami. Jeżeli popełniacie błędy i nie umiecie odczytać recepty to trzeba chyba zmienić zawód, bo dla pacjenta wasza niekompetencja może być naprawdę szkodliwa. Druga rzecz jak już popełniacie błędy to nie miejcie jeszcze pretensji do klienta. Ja nigdy więcej nie skorzystam z Waszych usług i radzę to także innym. Obsługa bezczelna, niekompetentną.

  2. Adrian K ★☆☆☆☆

    Byłem w aptece za 6min 20:00 i Pani nie chciała mnie obsłużyć chciałem kupić jedną rzecz i mającą pod ręką - Pani chyba kierownik bo z jej tonu i zachowania można to było wywnioskować zachowała się bezczelnie mówiąc mi - " że mnie nie obsłuży bo już zamknięte " Jak powiedziałem ,że mamy czas to obsłużył mnie pracownik - cały zespół już był gotowy do wyjścia w ubraniach nie służbowych ,a światła przygaszone - wydano mi towar to słyszałem od prawdopodobnie Pani kierownik " dziś jest Sobota i takie cyrki robię " " Powinnam wcześniej zamknąć tą aptekę" Przed mną był mężczyzna bardzo nie zadowolony bo Pani namieszała mu w lekach z takiego pośpiechu do wyjścia i nie chciał się zgodzić i musiała Pani kierownik odkręcać - Ja jestem w szoku za zachowanie i podejście do klienta po drugie godziny pracy - Odradzam i szerokim łukiem mijajcie tą aptekę z piekła rodem - dodam ,że ta Pani cały czas chodziła i komentowało co mnie bardzo irytowało w jej zachowani oczywiście tematu tak łatwo nie zostawię

  3. Adrian Krolikowski ★☆☆☆☆

    Nie aktualne godziny otwarcia z danymi w necie

  1. Joanna Rembielak ★★★★★

    Bardzo dobra apteka, farmaceutki chętne do pomocy - szczególnie wspaniała pani kierownik, która nie odsyła do innych aptek, tylko próbuje pomóc pacjentowi, jestem pod wrażeniem. Leki recepturowe robione starannie, konkurencyjne ceny szczepionek dla dzieci, a brakujące leki są szybko sprowadzane - polecam!

  2. Be Es ★★★★★

    Pani w ciemnych, długich włosach, która dziś obsługiwała mnie o godzinie 16:10 zasługuje na złoty medal. Choć mam kawałek, to zawsze wracam do tej apteki ze względu na obsługę. Zawsze dostaje poradę oraz propozycje leków które dają efekty. W pozostałych okolicznych aptekach pojęcie obsługi o lekach jest ZEROWE. Dziękuje i pozdrawiam!

  3. Kamil Moskwa ★★★★☆

    Całkiem dobra apteka w samym sercu miasta. Ogromna szkoda, że nie jest już apteką całodobową jak niegdyś.

  1. Elżbieta Wątroba ★☆☆☆☆

    Super obsługa dostępne leki dla cukrzyków w bardzo przyzwoitej cenie, niektóre najniższe niż w innych aptekach. Gdyby nie ta apteka nie mogłabym się leczyć- jestem cukrzykiem. Ponad to funkcjonuje tam punkt szczepien na covit , wszystko zaplanowane funkcjonuje bardzo dobrze. Polecam wszystkim cukrzykom.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Dr.Max?

Apteka Dr.Max znajduje się przy Rynek 6, 41-902 Bytom, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Dr.Max?

Można skontaktować się z Apteka Dr.Max pod numerem +48 323 863 606

Jak można dotrzeć do Apteka Dr.Max?

Do Apteka Dr.Max można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements