Przegląd katalogu
- 15 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 13% Ze zdjęciami
Znaleziono 15 wyników
Przeglądaj urząd państwowy w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 15 wyników w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 951 opinii i ocen.
“Chciałabym wyrazić uznanie dla Pracownika urzędu skarbowego - Pani Katarzyny Jędroszczyk za profesjonalne podejście do sprawy oraz życzliwość wobec klientów. Pomoc została udzielona rzeczowo, konkretnie i z pełnym zaangażowaniem. Dziękuję za profesjonalną obsługę!”
“Skladanie wniosku o dowod max 4 minuty. Super :)”
“Sprawy zalatwiane sa bezproblemo, szybko i do tego Panie sa bardzo mile. Pani kierowniczka bardzo nam pomogla, Dziekujemy.”
“Urząd Miasta mieszczący się na ul.Michalkowickiej w Siemianowicach Śląskich jest bardzo ładnie odnowiony wewnątrz jaki i na zewnątrz. Wszędzie czysto i panuje w nim miła atmosfera. Pracownicy są bardzo mili, uprzejmi i chętni do pomocy. Telefony są odbierane szybko i nie trzeba długo czekać,żeby połączyć się z odpowiednim wydziałem. Mialam okazję załatwiać sprawy w tut.urzedzie w kilku wydziałach i z niczym nie było problemu. Serdeczne podziękowania dla przemiłych Pań z Wydziału Infrastruktury Technicznej Pani Małgorzaty L i Pani Naczelnik Jolanty P. Pani Naczelnik z ogromną cierpliwością i dużym zaangażowaniem pomogła załatwić mi sprawy urzędowe. Życzę wszystkim,aby trafiali na osoby takie jak mnie się udało trafić. Szczerze mówiąc nigdy nie myślałam, że wizyta w urzędzie może być taka przyjemna. Inne urzędy powinny brać przykład z UM w Siemianowice Śląskie.”
“Szybko i konkretnie, tak jak lubię w urzędzie. Dodam jeszcze, że 10 gwiazdek należy się pani, która przy wejściu wita wchodzących pytając z jaką sprawą przyszli, wszystko dokładnie wyjaśnia i kieruje do właściwej kolejki.”
“Super miłe, profesjonalne podejście. Dziękuję!”
“Witam Jestem w PZU już długi czas czyli można powiedzieć stały klient Raczej nigdy nie miałem żadnych problemów wszystko Ok Pisze bo od dłuższego czasu korzystam z placówki na ul Śląskiej i chciałem naprawdę pochwalić personel a w szczególności Panią Aleksandrę Zawsze miła uśmiechnięta bardzo uprzejma a przede wszystkim kiedy nie zadzwonię z jakąś sprawą jak tylko możliwe zaraz sprawdzi doradzi oddzwoni lub jak nie może odpisze Wzór pracownika Poza tym jak na swój młody wiek posiada już olbrzymią wiedzę według Mnie oczywiście Więcej takich pracowników Panowie kierownicy i menadżerowie a firma PZU zasłużona i znana od lat w Polsce będzie przodować w rankingach Pozdrawiam serdecznie klient Mirosław”
“Super pani w okienku pomocna,miła doradzi zawsze uprzejma i uśmiechnięta”
“Nie mam pojęcia skąd te wszystkie złe opinie. Kolejki jak na każdej poczcie nadal dziwią ludzi, polecam iść na pocztę główna i postać w kolejce 4h bo tylko jedno okienko jest czynne. Tutaj zawsze załatwiam to z czym przyszedłem i nigdy nie było problemu. Pani uprzejma więc nie ma się co czepiać.”
“Najlepsza poczta w okolicy, bardzo polecam !”
“Nie wiem skąd takie opinie. Panie w okienku zawsze mile i pomocne. Placówka długo otwarta czasem Jet kolejka ale to chyba zdarza się nie tylko na poczcie.”