Przegląd katalogu
- 165 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 165 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 165 wyników w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 6,539 opinii i ocen.
“Świetne miejsce, profesjonalne podejście, miła atmosfera i realna poprawa już po kilku wizytach. Polecam zarówno na fizjoterapię, jak i masaż!”
“Wspaniała opieka, wspaniałe położone i lekarze. Na oddział trafiłam przed planowanym terminem, a cały pobyt trwał ponad tydzień. Mimo konieczności indukcji przed terminem, zakończonej ostatecznie CC, bede ten czas wspominać wyjątkowo. Poziom opieki i podejścia położnych do pacjentek jest tak niesamowity, empatyczny, a jednocześnie tak ciepły i rodzinny, że mimo ogromu stresu kompletnie nie czulam się jak w szpitalu. Sam zabieg przebiegł bardzo szybko, byłam informowana o każdym jednym kroku personelu przez cudownego pana anestezjologa, wszystko było tłumaczone na bieżąco. Opieka poporodowa również na najwyższym poziomie, szybki kontakt z maluszkiem po cięciu (tylko na czas zszywania rany i przewiezienia na oddział mała była z tatą), duże wsparcie przy dziecku i wariującej laktacji, z drugiej strony duża dbałość o samopoczucie mamy po zabiegu. Jedzenie kolorowe i bardzo smaczne, w porcjach wystarczających kobiecie w ciąży i po porodzie. Poprawy wymaga zdecydowanie sam oddział, który z pewnością dawno nie był remontowany, mogłoby być rownież wiecej toalet. Są to jednak czynniki niezależne od personelu, a i dla mnie w sytuacji stresujących narodzin dziecka drugoplanowe. Będę polecać każdej przyszłej mamie, a jeśli będzie okazja to również sama tam wrócę. Dziękuję za wszystko ❤️”
“Pływam z Kozak Team czwarty miesiąc i serdecznie polecam. Polecam tym, którzy chcą się nauczyć pływać, i tym, którym wydaje się, że potrafią pływać, i tym, którzy chcą pływać lepiej i efektywniej. Trening dopasowany do możliwości i umiejętności, różnorodność ćwiczeń pozwalających skoncentrować się na konkretnych elementach stylu, ale przede wszystkim wsparcie, motywacja, fachowość i serdeczne podejście sprawiają, że chce się chodzić na basen, pływanie sprawia przyjemność, a postępy dają dużo satysfakcji i poczucie, że warto. Jak nie jesteście pewni czy to dla Was i czy jesteście gotowi na regularne treningi, zapytajcie Dominikę o lekcję próbną ;)”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi szpitala leczenia oparzeń za profesjonalną i troskliwą opiekę. Od momentu przyjęcia na oddział spotkałem się z pełnym zrozumieniem, życzliwością i ogromnym zaangażowaniem personelu medycznego. Lekarze wykazali się nie tylko wysokimi kompetencjami i doświadczeniem, ale również empatią i cierpliwością, co miało ogromne znaczenie w trudnym czasie leczenia. Pielęgniarki i pielęgniarze byli niezwykle pomocni, uważni i zawsze gotowi do wsparcia – zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Warunki szpitalne są bardzo dobre – czysto, nowocześnie, z dbałością o komfort pacjenta. Proces leczenia był dobrze zaplanowany i na każdym etapie wyjaśniano mi, co się dzieje i dlaczego. Dzięki fachowej opiece mogę dziś wracać do zdrowia z poczuciem bezpieczeństwa i wdzięczności. Polecam ten szpital każdemu, kto potrzebuje leczenia oparzeń – to miejsce, gdzie naprawdę dba się o pacjenta. Dziękuję bardzo!!! Bartosz H.”
“Świetny klub z fantastyczną atmosferą, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zadowoleni z zajęć”
“Z całego serca polecam Panią Beatę. Człowiek o dużym sercu, zrozumieniu oraz pełna chęci pomocy.”
“Pełen profesjonalizm! Byłam wczoraj z tatą na rezonansie magnetycznym kolana po operacji wszczepienia endoprotezy. Zarówno Pani pracująca w recepcji, jak i Pan elektrokardiolog Jakub Tobak wykazali się pełnym profesjonalizmem i empatią. Szczególne podziękowania dla Pana Jakuba za zaangażowanie w znalezienie innej możliwości diagnostyki, gdy badanie rezonansem okazało się niediagnostyczne. Polecam placówkę!”
“W tym wspaniałym szpitalu miałam zabieg usunięcia prawego płata tarczycy.jestemosobą na wózku z M PD potrzebowałam opieki całodobowej.bezproblemu pozwolono mojej mamie zostać w szpitalu celem opieki co w innych szpitalach jest niemożliwe,warunki wspaniałe dostałyśmy pokój 1-osobowy z łazienką ,obsługa lekarze ,pielęgniarki oraz pozostały personel niezwykle przyjazny. Zabieg przebiegł pomyślnie, jestem bardzo zadowolona z pobytu i chciałabym żeby wszystkie szpitale w Polsce tak funkcjonowały . Bardzo dziękujęza opiekę i polecam ten szpital i wspaniałych ludzi tam pracujących . jeszcze raz dziękuję i pozdrawiamy”
“Bardzo miła obsługa zawsze wszystko dostępne”
“W tym wspaniałym szpitalu miałam zabieg usunięcia prawego płata tarczycy.jestemosobą na wózku z M PD potrzebowałam opieki całodobowej.bezproblemu pozwolono mojej mamie zostać w szpitalu celem opieki co w innych szpitalach jest niemożliwe,warunki wspaniałe dostałyśmy pokój 1-osobowy z łazienką ,obsługa lekarze ,pielęgniarki oraz pozostały personel niezwykle przyjazny. Zabieg przebiegł pomyślnie, jestem bardzo zadowolona z pobytu i chciałabym żeby wszystkie szpitale w Polsce tak funkcjonowały . Bardzo dziękujęza opiekę i polecam ten szpital i wspaniałych ludzi tam pracujących . jeszcze raz dziękuję i pozdrawiamy”
“Polecam salon kosmetyczny w Siemianowicach Sląskich.Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Kosmetyczka p.Monika fachowo i starannie wykonuje wszystkie zabiegi, z rzetelnością i indywidualnym podejściem do klientki. Skupiona na pracy sprawnie wykonuje wykonuje zabiegi bez zbędnego przedłużenia ,a czas w trakcie zabiegu mija miło i przyjemnie.”
“Przychodnie oceniam b.dobrze, panie w rejestracji sympatyczne i pomocne, pani doktor Marcinkiewicz okazala sie byc empatyczna osoba, wsluchujaca sie w pacjenta, odnioslam wrazenie, ze naprawde probuje znalezc zrodlo problemu, a nie tylko przepisuje tabletki.”
“Serdecznie polecam Panią Doktor. To niezwykle kompetentna, empatyczna i dokładna specjalistka. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła i dobrze dobrała leczenie. Czuć,że pacjent jest w dobrych rękach. Polecam!”
“Bardzo polecam miejsce, a zwłaszcza zajęcia z Kubą, otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek i szczegółowy program ćwiczeń dostosowany do moich możliwości i problemu. Właściwie po pierwszej wizycie odczułam ulgę zarówno fizyczna i psychiczna. Kuba pracuje z ogromnym zaangażowaniem i tłumaczy każdy etap fizjoterapii analizując problem od możliwych przyczyn do rozwiązań :)”
“Grzegorz Rybak to wyjątkowy fizjoterapeuta, którego profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom moja rehabilitacja przebiegła sprawnie i skutecznie. Grzegorz potrafi doskonale dostosować terapie do indywidualnych potrzeb pacjenta, co przekłada się na szybkie osiąganie pozytywnych rezultatów. Jego empatyczne podejście sprawia, że każda wizyta to nie tylko leczenie, ale także wsparcie i zrozumienie. Polecam Grzegorza wszystkim szukającym profesjonalnej i skutecznej opieki rehabilitacyjnej.”
“Syn zaczął uczęszczać 2 miesiące temu, wszyscy są bardzo pomocni, nie ma problemu z odrabianiem zajęć. Aplikacja jasno pokazuje kiedy można zapisać się na odrabianie zajęć, wpłaty miesięczne. Sms dostaje się z wyprzedzeniem gdy zajecia są odwołane z powodu świąt.”
“Profesjonalna obsługa, uzyskałam odpowiedź na każde moje pytanie :) Ubezpieczenie samochodu załatwione szybko i w dobrej cenie :) Polecam.”
“Polecam Adę bardzo mocno. Korzystam z jej usług od kilku lat. Zawsze jestem zadowolona.”
“Rewelacyjne podejście do nauki dzieci, syn zadowolony, będziemy się intensywnie szkolić.”
“Fajna atmosfera, bardzo konkurencyjne ceny i świetne zajęcia dla dzieci. Polecam sam korzystając z zajęć Aikido i akrobatyki”
“Witam , Pan Grzegorz jest wspaniałym człowiekiem który kocha swoją pracę. Jest pomocny , mama była u kilku specjalistów i każdy rozkładał ręce mówił tylko że potrzebne wkładki i operacja . Pan Grzegorz poprzez rehabilitację i tłumaczeniu jak ćwiczyć w domu pomógł bardzo . Stopy są w coraz lepszej kondycji . Polecam bardzo .”
“Po szyciu łąkotki bałem się, że długo nie wrócę do normalnego chodzenia. Trafiłem z polecenia i to była bardzo dobra decyzja. Kolano z każdym tygodniem było coraz mocniejsze”
“Pan Piotr, najlepszy specjalista, do którego trafiłem.”
“Bardzo polecam ten salon, paznokcie wykonywane z dużą dokładnością i starannością. Dodatkowo właścicielka jest bardzo miła i ciepłą osobą ☺️”
“Jeśli jakaś osoba szuka kompetentnego podologa to koniecznie musi trafić do pani Pauliny. Z każdą wizytą jestem bardziej dumna z siebie że trafiłam właśnie do niej. Jest to osoba z dużą wiedzą, właściwym sposobem leczenia. Polecam”
“Polecam, córka chodzi na zajęcia od kilku lat. Klub bardzo energicznie rozwija skrzydła. Zajęcia są ciekawe, dostępny jest różnego rodzaju specjalistyczny sprzęt do trenowania zarówno małych dzieci jak również tych starszych oraz dorosłych. Organizowane są turnieje międzyklubowe, obozy sportowe, treningi personalne.”