Przegląd katalogu
- 51 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 51 wyników
Przeglądaj uniwersytet w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 51 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 2,007 opinii i ocen.
“Bardzo fajne miejsce, dobrze wyposażone, sprzęty w miarę nowe. Polecam”
“Jestem w trakcie nauki na kierunku Technik Sterylizacji Medycznej. Fajna atmosfera na zajęciach. Gorąco polecam tą szkołę!! Przemiła Pani Dyrektor i Panie w sekretariacie. Wpadajcie się zapisać!”
“Skończyłem na tej uczelni dwa kierunki - pielęgniarstwo pomostowe (jedna z nielicznych placówek oferująca jeszcze ten kierunek) oraz pierwszy nabór magisterki, na którą zostałem zaproszony przez Panią Dziewiątkowską. Materiał dostosowany do praktycznego wykonywania zawodu. Uczelnia kameralna, co pozwala na lepszy kontakt z wykładowcami. Panie w dziekanacie pomocne (serdecznie pozdrawiam Panią Karolinę). A opłaty za studia bardzo konkurencyjne do innych regionów w kraju. Serdecznie polecam a Władzom Uczelni życzę utrzymania poziomu oraz dalszego rozwoju.”
“Biorąc pod uwagę opinię znajomego 1. Filologa 2. Artysty 3. Pedagoga, w tym mnie, uczelnia jak najbardziej przyjazna dla studentów z dobrą kadrą, ktora potrafi ciekawie i umiejetnie przekazać wiedzę. Uczelnia liczy się z opinią studentow I stara się dopracowywać niedogodnienia ankietami. Panie w dziekanacie zawsze uprzejmie poprowadzą studentów. W tym wypadku polska uczelnia ma wykladowcow którzy sa dla studentów, nie na odwrót;) Jak najbardziej warto. :)”
“Colegium Medicum jest znane ze swojej rodzinnej atmosfery, co czyni je dobrym wyborem dla studentów medycyny i nauk o zdrowiu. Wykładowcy są pomocni, co ułatwia zdobywanie praktycznej wiedzy. Połączenie tego z nowoczesnymi metodami nauczania tworzy skuteczne i przyjazne środowisko edukacyjne.”
“Polecam szkołę jako szkołę medyczną. Nauczyciele bardzo mili. Wielki plus za świetne przygotowanie do egzaminów. Z każdym idzie się dogadać, Panie w sekretariacie również bardzo miłe.”
“Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pani Sandra dopilnowała abym dowiedziała się wszystkich istotnych informacji i wszystko bardzo obszernie wytłumaczyła :)”
“Przemiła profesjonalna obsługa. Polecam”
“Ukończyłam studia mgr na tej uczelni. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem z dziekanatem czy też z wykładowcami. Zostałam bardzo indywidualnie potraktowana ze względu na fakt bycia w ciąży i dojazdów na zajęcia. Polecam.”
“Nauczyciele są przemili, świetnie przekazują wiedzę, zawsze służą pomocą i widać ich zaangażowanie w dobre relacje z uczniami :) Szkoła sama w sobie bardzo nowoczesna, a społeczność tolerancyjna. Polecam ”
“Uczelnia przez ostatni okres przeszła wiele pozytywnych zmian i szykują się kolejne. Nowy Rektor dokłada wszelkich starań, żeby uczelnia świadczyła jak najwyższy poziom dydaktyczny. Część negatywnych opinii nie polega na prawdzie i pochodzi od osób, które opuściły uczelnie ze swojej winy. Zachęcam do weryfikowania wiarygodności opinii w szerszym zakresie, a Akademii życzę dalszych sukcesów.”
“Bardzo dobra uczelnia. Pozdrawiam "Wielki K"”