Przegląd katalogu
- 276 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 276 wyników
Przeglądaj uniwersytet w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 276 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 8,009 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera uniwersytet z miast takich jak Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Radomsko, Skierniewice i innych.
“najlepsze zajęcia, kadra i miejsce na świecie, polecam!”
“Uwielbiam ta uczelnie i z całego serca ja polecam! Pozdrawiam, Bezpieczeństwo Narodowe.”
“Mili i pomocni ludzie. Wszystko wyjaśnili i pomogli z dokumentami.”
“Świetni ludzie studencki klimat portierni spoko prysznice w piwnicy na piętrach łazienki i kuchnie na piętrach klub medyk polecam :)”
“Miejsce biznesowe. Na spokojna noc po spotkaniach i pracy. Cicho, spokojnie bez dzieci na korytarzach”
“Świetna organizacja i fantastyczna przygoda dla dzieciaków.”
“Świetne, zadbane miejsce, dobra lokalizacja, wokół parking oraz sklepy. Polecam.”
“Solidna uczelnia, dobrzy wykładowcy”
“Bardzo ciekawe miejsce, gdzie słuchacze i sympatycy mogą nauczyć się nowych ciekawych rzeczy.”
“Byłem na wydziale filozoficznym UŁ, studia stacjonarne. Co prawda bardzo krótko, ale to wystarczy by wyrobić sobie pewne zdanie na temat uczelni. Przede wszystkim bardzo przyzwoity poziom nauczania, a może nawet b. dobry. Kadra pedagogiczna to ludzie z pasją w tym co robią. Zajęcia są ciekawe. Panuje luźna i przyjacielska atmosfera. Jeśli wciąż jesteś młody wiekiem i bez życiowych zobowiązań to polecam serdecznie filozofię na UŁ. Pracy po tym może nie będziesz miał(a), ale świetnie przygotują cię do życia. Te studia to nie jest nauka. To jest przygoda. Ale jeśli chcesz tylko 'odbębnić' jakieś studia, to sobie daruj. Lepiej idź do fabryki albo biedronki. Albowiem jak każe studia, trzeba być uważnym i przygotowanym do zajęć. A z minusów: dziekanat trochę kuleje, ale to chyba taka przypadłość dziekanatów. Na moich pierwszych studiach też kulał. Najlepiej unikać ;)”
“Serdeczne podziękowania kieruję do Pań z dziekanatu, które z ogromną życzliwością i profesjonalizmem ekspresowo pomogły mi gdy znalazłam się w trudnej, podbramkowej sytuacji. Ich zaangażowanie i życzliwa postawa były naprawdę nieocenione.”
“Polecam. Filozofia jest dziś w odwrocie ludzie idą na łatwiznę. Warto wziąć chociaż jako drugi kierunek...a może pierwszy?”
“Bardzo się cieszę, że od tylu lat mam przyjemność bycia pod opieką administracyjną związaną ze studiowaniem ze strony Pani Justyny Brzuskiewicz - profesjonalna, życzliwa, wykwalifikowana i otwarta na różnorodne perspektywy osoba, która chce pomóc i doradzić w każdej sytuacji. Panie w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi burzą stereotypowy wizerunek „pań siedzących w dziekanacie”. Ich dni pracy bywają naprawdę hard-corowe, a osoby studiujące (mnie włączając) nie odejmują im pracy i nierzadko potrzebują indywidualnego podejścia, dlatego tym bardziej jestem pod wrażeniem szybkich odpowiedzi na prośby w długofalowej perspektywie. Jestem ogromnie wdzięczna za okazane ludzkie podejście i zrozumienie, a także pomoc w odnalezieniu się i koordynacji funkcjonowania w zhierarchizowanej strukturze największej uczelni medycznej w kraju. Do zobaczenia w Dziekanacie! ✨”
“Pracuje na terenie tego miejsca”
“Bardzo dobre miejsce, wspaniali ludzie :)”
“Fajna uczelnia dzięki, której mogę pogodzić pracę z nauką. Terminy zjazdów są znane na początku semestru dlatego łatwo mi zaplanować przyjazd do Polski. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.”
“Polecam serdecznie to miejsce, załoga na medal, pomocni, empatyczni. Wzór do naśladowania dla innych placówek NFZ ☺️”