Opinie

  1. Stajnia CZARNY KRUK ★★★★★

    Najlepsza szkoła, świetni nauczyciele, super przygotowanie do egzaminów i matur. Szczerze to mój najlepszy wybór w życiu, cieszę się ze tam trafiłam. Te 4 lata minęły mi w mgnieniu oka, pierwszy raz w życiu chodziłam do szkoły bez depresji ze muszę tam iść. Byłam na techniku weterynarii, lekcje prowadzone przez lekarzy były ciekawe i potrafili super przekazać wiedzę. Po za tym szkoła jest naprawdę przyjazna dla uczniów. Psy na lekcjach to normalka, a każdy nauczyciel witał zwierzaki z otwartymi ramionami. Oprócz tego nasi nauczyciele w większości byli dla nas jak przyjaciele, nie było jakiejś bariery miedzy nami, dzięki temu wszystkim milej się pracowało. Każdy umiał zrozumieć sytuacje drugiej osoby i to się bardzo ceni. Zawsze będę cudownie wspominać tą szkole Polecam wszystkim

  2. Karmelowa Karola ★★★★☆

    Jestem na kierunku technik usług kosmetycznych. Bardzo polecam kierunek oraz naczucielki. Jedyny minus to złe działanie sekretariatu, brak wpłat chodź wpłacone, różne niedogodności niewiadomego pochodzenia.

  3. Mikołaj Kubat ★☆☆☆☆

    Nie polecam zdecydowanie tej szkoły chodziłem do niej 7 lat co prawda nie radziłem sobie na pierwszym kierunku ale na kolejnym było ok chodziłem na niego 2 lata i pomimo że zdałem dobrze egzamin zawodowy to i tak tytuł technika nic mi nie dał co prawda teraz mam pracę nie jakąś świetna ale robota dobra ale to tylko i wyłącznie dlatego że sam sobie ją znalazłem co prawda na początku kręcili nosem że mam tylko średnie wykształcenie ale po ok 3 miesiącach się wszystko unormowało nie polecam tej szkoły bo bardzo się zawiodłem lepiej znaleźć inne technikum lub inną szkole w ogóle ps spotkałem nie dawno ludzi którzy chodzili na ten sam kierunek że mną i jeden nie ma pracy mimo że ma kwalifikacje i sposobności a drugi znalazła tylko dlatego że miał kolegę który mu załatwił pracę do której sam uczęszcza i jest z tego co wiem ok więc kończąc polecam omijać szerokim łukiem bo nic wam to nie da no chyba że chcecie się pochwalić papierkiem który nic nie daje na razie

  1. Patio Enjoyer ★★★★★

    Szkoła nowoczesna, bardzo dobrze wyposażona. Nauczyciele pomagają uczniom jeżeli ci sobie nie radzą i przede wszystkim są bardzo wyrozumiali. W szkole panuje super atmosfera gdzie moim zdaniem każda osoba się odnajdzie. Polecam

  2. Aneta Amanda ★★★★★

    Nauczyciele są przemili, świetnie przekazują wiedzę, zawsze służą pomocą i widać ich zaangażowanie w dobre relacje z uczniami :) Szkoła sama w sobie bardzo nowoczesna, a społeczność tolerancyjna. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TEB Edukacja?

TEB Edukacja znajduje się przy Generała Kazimierza Pułaskiego 4, Podjasnogórska, 42-226 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TEB Edukacja?

Można skontaktować się z TEB Edukacja pod numerem +48 343 682 044

Jak można dotrzeć do TEB Edukacja?

Do TEB Edukacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements