Najlepsza szkoła, świetni nauczyciele, super przygotowanie do egzaminów i matur. Szczerze to mój najlepszy wybór w życiu, cieszę się ze tam trafiłam. Te 4 lata minęły mi w mgnieniu oka, pierwszy raz w życiu chodziłam do szkoły bez depresji ze muszę tam iść. Byłam na techniku weterynarii, lekcje prowadzone przez lekarzy były ciekawe i potrafili super przekazać wiedzę. Po za tym szkoła jest naprawdę przyjazna dla uczniów. Psy na lekcjach to normalka, a każdy nauczyciel witał zwierzaki z otwartymi ramionami. Oprócz tego nasi nauczyciele w większości byli dla nas jak przyjaciele, nie było jakiejś bariery miedzy nami, dzięki temu wszystkim milej się pracowało. Każdy umiał zrozumieć sytuacje drugiej osoby i to się bardzo ceni. Zawsze będę cudownie wspominać tą szkole Polecam wszystkim
Zdjęcia
Opinie
-
Stajnia CZARNY KRUK ★★★★★
-
Karmelowa Karola ★★★★☆
Jestem na kierunku technik usług kosmetycznych. Bardzo polecam kierunek oraz naczucielki. Jedyny minus to złe działanie sekretariatu, brak wpłat chodź wpłacone, różne niedogodności niewiadomego pochodzenia.
-
Mikołaj Kubat ★☆☆☆☆
Nie polecam zdecydowanie tej szkoły chodziłem do niej 7 lat co prawda nie radziłem sobie na pierwszym kierunku ale na kolejnym było ok chodziłem na niego 2 lata i pomimo że zdałem dobrze egzamin zawodowy to i tak tytuł technika nic mi nie dał co prawda teraz mam pracę nie jakąś świetna ale robota dobra ale to tylko i wyłącznie dlatego że sam sobie ją znalazłem co prawda na początku kręcili nosem że mam tylko średnie wykształcenie ale po ok 3 miesiącach się wszystko unormowało nie polecam tej szkoły bo bardzo się zawiodłem lepiej znaleźć inne technikum lub inną szkole w ogóle ps spotkałem nie dawno ludzi którzy chodzili na ten sam kierunek że mną i jeden nie ma pracy mimo że ma kwalifikacje i sposobności a drugi znalazła tylko dlatego że miał kolegę który mu załatwił pracę do której sam uczęszcza i jest z tego co wiem ok więc kończąc polecam omijać szerokim łukiem bo nic wam to nie da no chyba że chcecie się pochwalić papierkiem który nic nie daje na razie
-
Patio Enjoyer ★★★★★
Szkoła nowoczesna, bardzo dobrze wyposażona. Nauczyciele pomagają uczniom jeżeli ci sobie nie radzą i przede wszystkim są bardzo wyrozumiali. W szkole panuje super atmosfera gdzie moim zdaniem każda osoba się odnajdzie. Polecam
-
Aneta Amanda ★★★★★
Nauczyciele są przemili, świetnie przekazują wiedzę, zawsze służą pomocą i widać ich zaangażowanie w dobre relacje z uczniami :) Szkoła sama w sobie bardzo nowoczesna, a społeczność tolerancyjna. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TEB Edukacja?
TEB Edukacja znajduje się przy Generała Kazimierza Pułaskiego 4, Podjasnogórska, 42-226 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do TEB Edukacja?
Można skontaktować się z TEB Edukacja pod numerem +48 343 682 044
Jak można dotrzeć do TEB Edukacja?
Do TEB Edukacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku