Przegląd katalogu
- 442 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 442 wyników
Przeglądaj theater w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 442 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 584,907 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera theater z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Bytom, Gliwice i innych.
“Bardzo ładne miejsce oferujące rozrywkę na wysokim poziomie. Miła obsługa.”
“Światowid? Kino które puszcza i puszaczało filmy, seriale które zostają w mózgu. 25 lat temu oglądaliśmy z pierwszego rzędu Idiotow przy winku w lampkach. warto przyjść bo to już relikt, że klimat kina europejskiego, dający szanse obejrzenia ghost doga, posłuchania prelekcji np. i co istotne bez swądu popokornu. polecam”
“Klimatyczne miejsce, których jest już coraz mniej.”
“Miejsce z bardzo rodzinną atmosferą. Prowadzacy to ludzie o wielkim sercu. Miejsce to pozwala rozwinąć umiejętności taneczne, wokalne, aktorskie oraz pewność siebie w bezpiecznym otoczeniu. Polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę ze sceną lub kontynuować dalszy rozwój, małym i dużym! Każdy znajdzie tu cos dla siebie.”
“Współpraca z Hole to prawdziwa przyjemność. Już od pierwszego spotkania można poczuć ich pełną gotowość do podejmowania wyzwań oraz zaangażowanie w projekt. Są kreatywni, otwarci i zawsze gotowi żeby wsłuchać się w nasze potrzeby, a następnie przełożyć je na prawdziwy filmowy majstersztyk. Ich zdolność do zrozumienia i uchwycenia istoty naszej wizji jest ogromna. Gorąco polecam!”
“Serdecznie polecam każdej młodej osobie jak i starszej odwiedzić to miejsce. Miałam przyjemność uczestniczyć w fantastycznym koncercie muzyki klasycznej z okazji dnia kobiet. Nowe doświadczenie, poznanie wspaniałych artystów oraz możliwość zdobywania przepięknych doznań muzycznych właśnie to gwarantuję wam to miejsce. Na co dzień sama nie słucham takich repertuarów. Jednak uważam, że warto skorzystać z dobroci jakie oferuje ta Filharmonia. Z wielką przyjemnością odwiedzę to miejsce ponownie.”
“Cyganeria.... Najlepiej wydane pieniądze od lat, niewiarygodne przeżycie, nikt, kto nie widział spektaklu operowego na żywo nie zrozumie, nie do uwierzenia.....”
“Piękne miejsce, świetny repertuar!”
“Miejsce przez które przejeżdżałem z punktu A do punktu B. Nie ukrywam, że fontanna i pomnik bobra na chwilę mnie zatrzymały. Bardzo fajna, duża fontanna, a pomnik bardzo fajnie dopełnia widoku. Dobre miejsce na upalne dni - sporo cienia.”
“To już nie jest Kino Zacisze. Teraz to Żertownia. Na pierwszy raz było ok. Zobaczymy jak się rozwinie. Zupa z pieczonych warzyw pyszna.”
“31.08.2025 - koncert "w oknie", piosenki Młynarskiego. Niezapomniane przeżycie !”
“Wspaniałe miejsce dla działalności kulturalnej”
“Architektura godna podziwu, brawo że architekt pomyślał i zrobił wnętrze sali w drewnie i jego pochodnych dzięki temu jest lepszy efekt akustyczny bo dźwięk lepiej się rozchodzi i dobrze rezenuje z odbiorcą bo nie ma zakłóceń w odbiorze, które zachodzą na beznadziejnych halach i budynkach z metalu/aluminium. Brawo za piękne czyste i bardzo eleganckie miejsce oraz konstrukcje drewniane i szklane które choć nowoczesne to idealnie nadają się do odbioru starej klasycznej muzyki jak i symfonii rockowych czy bajek audio-wizualnych. Szczerze polecam zobaczyć wnętrze jak i budynek z zewnątrz.”
“Bardzo miła współpraca, świetny operator, materiały dobrej jakości, zdecydowanie polecam! Profesjonalnie i miło :)”
“Amfiteatr w Węgierskiej Górce. Przez kilka lat byłam na jednej imprezie. Bliskość basenu, boiska, rzeki, placu zabaw, deptaku nad rzeką. Duży, bezpłatny parking.”
“Świetna kameralna miejscówka. Ekipa od oświetlenia i nagłośnienia jest poprostu genialna. Naprawdę warto wpaść do nich na koncert lub spektakl♥️”
“Niespodziewane, przemiłe spotkanie z Panią Dyrektor Agnieszką Sech-Brzóską. Oprowadziła nas po przepięknej wystawie kart bożonarodzeniowych "Tradycje stołu wigilijnego" prezentującą prace młodych twórców z całej Europy. Potem pokazała nam bogatą w bardzo ciekawe eksponaty sztuki ludowej Galerię Sztuki Regionalnej oraz ekspozycję w Izbie Regionalnej "Stara Stolarnia". Można było zobaczyć wnętrze starej chaty beskidzkiej, tradycyjne sprzęty codziennego użytku, które służyły ludziom wiele dziesięcioleci temu. Piękna podróż w przeszłość. Polecamy z żoną bardzo gorąco odwiedzenie tej placówki. Pani Dyrektor jest prawdziwym pasjonatem kultury lokalnej i nie tylko. Warto tu wpaść, obejrzeć, porozmawiać!”
“Z zewnątrz budynek wygląda imponująco.”
“Wczoraj miałam przyjemność obejrzeć spektakl Teatru Śląskiego wg. powieści Pana Twardocha, pt. Pokora w warszawskim Teatrze Studio. Przeczytałam książkę, i zdaję sobie sprawę, że na scenie nie da się przedstawić tak wielu wątków, które ona opowiada. Niemniej, chylę czoła przed Twórcami spektaklu. Główne etapy życia bohatera Alojzego Pokory zostały zachowane chronologicznie i było to dla mnie bardzo czytelne. Scenografia i gra aktorów ujęły moje serce. Jako miłośniczka Charta Polskiego doceniam też króciutki występ Chartów Polskich Rocha i spółki. Rasa ta jest reliktem kultury staropolskiej, co w pewnym stopniu podkreśla niełatwy związek Polski ze Śląskiem. Bardzo dziękuję za wrażenia! Życzę sukcesów i pozdrawiam serdecznie, Elżbieta Grabowska”
“Kameralna scena, dobry odbiór gry aktorów przez widzów, dobra akustyka jest pełnią szczęścia.”
“Teatr Żelazny to znana marka. Udałam się tutaj w ramach letniej akcji teatralnej. Trochę z przekory chciałam też sprawdzić opinię o przeszkadzających karetkach. Pragnę uspokoić zatrwożonych. Auto można bezpiecznie zaparkować na teatralnym parkingu. Miejsca jest dużo. Wejście do teatru jest wprost z parkingu. Wjazd jest dobrze oznaczony. W trakcie spektaklu nie słyszałam żadnych hałasów z zewnątrz. Sztuka Jabłko - świetna. W trakcie przerwy można skorzystać z kawiarenki, ceny są normalne, oraz z toalety.”
“Prawda jest taka, że przyszedłem tu bo był Restaurant Week. i słyszałem różne opinie o tym miejscu. i Wam opowiem co i jak. i wyglądało to tak: Przesympatyczny kelner Bartek wprowadził, oprowadził, opisał, wyjaśnił i zaoferował niesamowite doświadczenie wraz z serwisowanymi daniami. Nie wiem czy każdy u Państwa w restauracji taki jest, jak tam - zazdroszczę a Państwu zastanawiającym się nad wizytą mówię, że się nie zawiedziecie. Jedzenie to poezja. Rewelacja. Serio, bez kitu. Lubię przeżywa miłe momenty wspólnie, więc czekam na drugą osobę i nie mogę doczekać się mojej kolejnej wizyty u Was! i chcę spróbować menu degustacyjnego jakie Isto oferuje. Wrażenia niesamowite. Harmonia smaków idealna. Dla mnie, raz kolejny powtórze to rewelacja i inspiracja. Dziękuje kucharzom i szefowi kuchni. Było wspaniale, raz jeszcze, do zobaczenia wkrótce!”
“Galeria ok, ciekawe wystawy, Pan opowiedział nam o poszczególnych ekspozycjach oraz o innych ciekawych miejscach w Częstochowie, super!”
“Klimatyczne miejsce, dobry repertuar, wygodne fotele, dobre nagłośnienie, brak zapachu popcornu”
“Piękny budynek, obsługa przemiła i zaangażowana. Klimat teatru niepowtarzalny.”
“Filharmonia Częstochowska to jedno z tych miejsc, które potrafi naprawdę zaskoczyć. Z zewnątrz elegancka i nowoczesna, w środku przytulna, z piękną salą o świetnej akustyce. Można tu posłuchać nie tylko klasyki, ale też jazzu, muzyki filmowej czy koncertów dla dzieci. Atmosfera jest przyjazna – bez zbędnego nadęcia, za to z pasją do muzyki. Idealne miejsce na wieczór z kulturą, nawet jeśli nie jesteś melomanem. The Częstochowa Philharmonic is one of those places that can really surprise you. Elegant and modern on the outside, warm and welcoming inside, with a beautiful hall and great acoustics. You can enjoy not only classical concerts but also jazz, film music, or family events. The atmosphere is relaxed – no stiffness, just pure passion for music. A perfect spot for an evening out, even if you’re not a die-hard music fan.”
“Ech....od tylu lat jedyna prawdziwa miłość - Teatr Zagłębia !! Brawo! Brawa dla wszystkich aktorów,dla reżysera, kostiumy, muzyka , pięknie! Aktorzy którzy grają w teatrze od lat i nadal oglądam z zachwytem. Brawo!! Magia teatru działa.”
“Bardzo fajne miejsce dobra akustyka sali. Szybka obsługa w strefie szatni na wyjściu i co mile widziane na wyjściu. Sympatyczne i profesjonalne bileterki. Polecam szczególne że względu na szeroki repertuar wydarzeń artystycznych. Jedyny chyba problem jest z parkingiem.”
“Niesamowity klimat miejsca. Świetne przedstawienie”
“Wspaniały teatr. Żal i ból serce ściska jak odwołana (całe szczęście) niedawno władza miasta chciała kompletnie zepsuć to miejsce, które jest symbolem kultury, co powinno być wizytówką miasta. Aktorzy grają rewelacyjnie. Wystrój przepiękny, klasyczny, zadbany. W teatrze znajduje się taki bar koktajlowy, w którym można też napić się dobrej kawy, a czasem zjeść też jakieś ciastko, a obsługa jest przesympatyczna i umila czas tam spędzony. Naprawdę z ręką na sercu polecam, wspierajmy to miejsce, aby nie upadło.”