Dzisiaj byłam na spektaklu " Wakacje All Inclusive" Rewelacja! Wszyscy aktorzy grali wspaniale! Spektakl komediowy z dużą dawką dobrego humoru! Dla aktorów, reżysera, autora scenariusza duże ukłony i oklaski. Szczerze polecam. Zapewniam, że nikt nie będzie się nudzić.
Zdjęcia
Opinie
-
Jolanta Kiszka ★★★★★
-
Małgorzata Lukaj ★☆☆☆☆
Moja opinia oceni Państwa nie jako artystów lecz jako ludzi. Brak empatii w stosunku do dzieci które mogłyby równie dobrze być Waszymi wychowankami... uważam że szczególnie artyści będąc ludźmi uduchowionymi powinni zrozumieć że czasem za scena wychodzą różne nieporozumienia i niedociągnięcia i wyjść z pomocna dłonią do najmłodszych to oczywista oczywistosc a nie być powodem ich łez bo umowa umową a radość dzieci jest bezcenna. A poza tym jako wystepujacy na jednej scenie powinniscie grac do tej samej bramki i uczyc tego dzieci. Występ zawsze można przesunąć szczególnie że oglądało Was może 5 osób bo nasza społeczność przyszła nie dla gwiazd za jakie się poczuwaliscie ale dla swoich dzieciakow. A nadęte stwierdzenie że "wszystko było ustalane pod Wasz występ bo byliscie 1 na liście" uzmysłowiło mi że pieniądze rządzą nawet artystycznym światem. Profesjonalizm to jedno a brak empatii dla najmłodszych to 2. Występ profesjonalny ale niesmak pozostał a wystarczyło obciąć z tego godzinnego występu 2 piosenki i wpuścić dzieci na scenę (wystep ufundowany/opłacony przez spoldzielnie Stare Gliwice = mieszkańców osiedla). Nikt nie pomyślał że wtedy ludzie nazwaliby Was profesjonalistami w każdym calu tym bardziej że prosiła Was koleżanka po fachu w imieniu dzieci bo przecież Wy też uczycie dzieciaki czyż nie? Ps nasze dzieci zaśpiewały nam w klasie podobnie jak dzieci z klasy 1 czy 5. A cały tłum złożony z rodzicow i dziadków podążył za NIMI a Wy śpiewaliscie moze dla 5 osób... mam nadzieję że poczuli się Państwo równie niedocenieni jak nasze dzieci. I to była lekcja że czasem warto być człowiekiem nad bycie profesjonalista!
-
Pola Dapa ★★★★★
Uczęszczam na zajęcia od najmłodszych lat i mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to miejsce z rodzinną atmosferą. Osoby prowadzące zajęcia to ludzie z pasją. Teatr Wit-Wit jest miejscem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sceną albo rozwijąć swoje talenty. Myślę, że każdy kto wszedł do tego miejsca i poznał ludzii, który tworzą to miejsce zakocha się!!!
-
Gosia Pawlowska ★★★★★
Miejsce z bardzo rodzinną atmosferą. Prowadzacy to ludzie o wielkim sercu. Miejsce to pozwala rozwinąć umiejętności taneczne, wokalne, aktorskie oraz pewność siebie w bezpiecznym otoczeniu. Polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją przygodę ze sceną lub kontynuować dalszy rozwój, małym i dużym! Każdy znajdzie tu cos dla siebie.
-
Agnieszka Klewar ★★★★★
To miejsce tworzą ludzie z wielkim zaangażowaniem, pasją i ogromnym sercem.
-
Duch Karkonoski ★★★★★
Słyszałem bardzo wiele o Teatrze "Wit-Wit" i o Panu Witomskim, który jest świetnym człowiekiem :) Jeszcze nie byłem w Wit-Wicie, ale za niedługo będę. Polecam i powodzenia:)
-
Sylwia Jankowska (syljan) ★★★★★
Córka do teatru uczęszcza na półkolonie, jest bardzo zadowolona z zajęć jakie się tam odbywają. Miejsce w 100% przystosowane do tego typu projektów, prowadzący w pełni zaangazowani w to co robią. Polecam serdecznie!
-
Bożena Piejko ★★★★★
Otwarci ludzie, odważni w przedsięwzięciach, wytrwali! Ich spotkania z młodymi ludźmi są inspirujące. Warto odwiedzić Teatr Wit-Wit. Dziękuję za spotkanie, za warsztaty. Pozwoliły moim uczniom pokonać tremę, zmierzyć się ze sceną, poszukać w sobie odwagi. Polecam. Na Was zawsze możemy liczyć.
-
Ir Szym ★★★★★
We wtorek gościliśmy w Teatrze "Wit-Wit". Nasi ósmoklasiści uczestniczyli w warsztatach z dykcji i recytacji. Bardzo nam się podobało. Uczniowie doświadczyli trudów pracy aktora. Trema pomogła im zmobilizować się i podjąć próbę recytacji na prawdziwej scenie. Dziękujemy za otwarcie się na młodych ludzi, poświęcenie im prywatnego czasu. Państwa zaangażowanie jest niesamowite. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Teatr „Wit-Wit”?
Teatr „Wit-Wit” znajduje się przy Jana Pawła II 15, 44-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Teatr „Wit-Wit”?
Można skontaktować się z Teatr „Wit-Wit” pod numerem +48 504 065 864
Jak można dotrzeć do Teatr „Wit-Wit”?
Do Teatr „Wit-Wit” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku