Przegląd katalogu
- 1,277 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 1277 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,277 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,039,338 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik i innych.
“Pyszne jedzenie, bardzo krótko się czeka, super obsługa oraz świetny klimat. W tle leci J-Pop”
“Bardzo dobra pizza na cienkim cieście. Smakowała super. Wielkość ok. 32 cm. Burger też dobry- klasyczny. Wino domowe w w smaku delikatne.”
“Bardzo fajna knajpka, z wyglądu typowo wietnamska. Tak szybko zaczęliśmy jeść ze po chwili dopiero cyknęliśmy zdjęcie. Z dobrych opinii skusiłam się wziąć kurczaka na chrupko i się nie zawiodłam był pyszny. Chłopak zamówił wołowinę w sosie orzechowym i również był bardzo zadowolony. Ceny przystępne a obsługa bardzo sympatyczna.”
“Miła I kompetentna obsługa. Jedzenie pyszne i atrakcyjnie podane. Polecam. Warto wpaść. Lepiej wcześniej zamówić miejsce.”
“Wyjątkowe miejsce z cudowną energią i najlepszą kuchnią! Wspaniali Właściciele, niezwykły klimat i jakość na talerzu. Po prostu chcesz tam wracać!”
“Świeże i bardzo dobre posiłki. Wszystko jest gotowane na bieżąco i nie trzeba długo czekać na danie. Dawna Stołówka kolejowa jest ikoną dzielnicy która ma swoich stałych Bywalców jak i podróżnych którzy jadą pociągiem i mogą się posilić. Gorąco polecam.”
“Świetne miejsce dla miłośników sushi! Wszystko było świeże, pięknie podane i naprawdę pyszne. Widać, że kucharze przykładają dużą wagę do jakości składników i estetyki. Obsługa bardzo miła i pomocna! Polecam to miejsce!”
“super klimat w środku leci kpop i są fajne rzeczy”
“Nie wiem od czego zacząć pochwały dla tego miejsca. Fajna lokalizacja, w klimatycznej, willowej części miasta. Obsługa; pani Joanno szacunek za wiedzę o pizzy, za przedstawienie oferty, za serwis na najwyższym poziomie. Zamówiliśmy dwie pizze neapolitana: rossa ze spianata calabrese picante, salame napoli, rukola oraz bianca, sezonowa ze szparagami. Pizza w 5 min, ląduje na stole. Ale to była uczta. Nie do opisania. trzeba spróbować!!! Do tego lemoniada rabarbar-pistacja. Polecamy. czekamy na lokal w Warszawie:)”
“Pizza jedna z najlepszych, które jadłem mimo dużego ruchu organizacja wszystko szybko i ładnie poszlo, nie czekalismy długo na jedzenie. Pizza jedna z najlepszych, bardzo dobrze przygotowana. Drinki również na dobrym poziomie i jak ktoś chce coś ciepłego polecam herbate.Polecam gorąco na pewno będę odwiedzał często restaurację.”
“Organizowaliśmy imprezę urodzinlnową w tym lokalu. Jedzenie było przepyszne niczego nie brakowalo, wszystko na bieżąco uzupełniane. Pan Radosław który nas obsługiwał jest bardzo miłą i serdeczną osobą, kontakt z Nim od samego początku rezerwacji sali na duży plus. Wszystko było doskonale zorganizowane, jedzenie doskonałe. Na pewno jeszcze tam wrócimy, mam nadzieję że do tej pory nic się nie zmieni. Pozdrawiamy cały zespół PyszneBistro. Polecamy z całego serca.”
“Jedna z lepszych restauracji w Bielsku-Białej! Trzyma bardzo wysoki poziom, jedzenie wyśmienite, wystrój bardzo klimatyczny a obsługa jedna z najlepszych! TOP!”
“Wyśmienita włoskia pizza. Mimo małej pomyłki otrzymalismy dobrą pizze z krewetkami (numer 16)”
“Ostatnio tak dobrą pizzę jedliśmy na wakacjach we Włoszech! Pe-ta-rda!! A wzięliśmy najzwyklejszą margharitę:) bardzo smaczny makaron z krewetkami, świetne Mohito :) Obsługa na najwyższym poziomie, nas obsługiwał kelner Mateusz, pełna profeska:)) polecamy wszystkim to miejsce”
“Spośród kilku odwiedzonych przeze mnie lokali DaGrasso ten wypada zdecydowanie najlepiej - za każdym razem świetna obsługa, na miejscu z reguły jest mało ludzi przez co jest bardzo kameralnie. Ogromne słowa uznania dla szefa kuchni (tym razem byliśmy we wtorek 23.09.2025), który na nasze życzenie przygotował pizzę z serem w rantach pomimo braku takiej pozycji w ofercie! Bardzo miło że dla pracowników lokalu w Żywcu klient jest najważniejszy.”
“Bardzo dobra pizza. Zaskoczyło mnie to na tyle ze wrócę następnym razem do lokalu. Dzieci wsunęły zanim sie obejrzałem:) Widać ze jest to włoska robota i właściciel dba o szczegóły. Polecam.”
“Często kupuję tam chlebek, który jest świeży i tak pachnący, że ciężko się powtrzymać o skubania go w drodze do domu. Ponadto dostępne są tam łakocie warte spróbowania - np. Eklery. Panie z obsługi są bardzo miłe i sympatyczne. W piekarni jest spokojnie i zazwyczaj nie ma żadnej kolejki. W skrócie: polecam.”
“Byliśmy przejazdem i weszliśmy z drogi. Zdziwiły nas puste stoliki ale postanowiliśmy zaryzykować i okazało, że był to strzał w 10! Właściciel chyba Włoch ale pizza polska. Bardzo smaczna, mnóstwo składników, pyszny sos. Czekaliśmy na zamówione pizze całe 10min. Właściciel pytal czy wszystko smakuje, cY vos potrzeba. Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Dzieci stwierdziły, że chcą tam przyjechać raz jeszcze na makarony, więc wybieramy się ponownie. Polecam.”
“Ogromne zaskoczenie zapiekanką - jeśli ktoś kojarzy zapiekankę z kawałkiem suchej buły z pieczarkami, serem i keczupem niech koniecznie spróbuje jej tutaj ;) Burgery też bardzo smaczne, choć tym razem ja stawiam na zapiekankę. Super chrupiące pieczywo, świeże dodatki. A do tego świetne drinki. Niech nikogo nie przestraszy cena - 35 zł może wydawać się sporo, ale drink robi wrażenie - świeże owoce, dobre składniki. Na moje oko było to jakieś 700ml, więc cena wbrew pozorom bardzo dobra ;) Jedyny minus to brak menu, choć obsługa jest bardzo pomocna i z pewnością sprosta gustom każdego klienta proponując coś indywidualnego ;)”
“Przepyszne, świeżutkie pierogi! Bardzo duża porcja i dbałość o szczegóły (cebulka znajdowała się na każdym pierogu). Jedliśmy pierogi z kapustą i grzybami, a wszystko popijaliśmy również pysznym domowym barszczem. Wrócimy z przyjemnością ☺️”
“Można by tu długo pisać i powielać wcześniejsze opinie Więc na skróty Obsługa mega fajna Pizza super Świeże smaczne Polecić tą pizzerię Moza z czystym sumieniem”
“Malutka pizzeria ze wspaniałą pizzą i jeszcze lepszą obsługą. Bardzo krótko czekałam na zamówiony posiłek. Lokal jest utrzymany w artystycznym stylu. Pizza Ostra jak dla mnie umiarkowanie ostra ale to dobrze. Z pewnością jeszcze tu wrócę spróbować kolejnych smaków.”
“Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię dla Pizzerii Pod Starą Remizą! To miejsce, które naprawdę zasługuje na uznanie. Przytulna atmosfera, miła obsługa i przede wszystkim przepyszne pizze - każda z nich jest starannie przygotowana z wysokiej jakości składników. Ceny są bardzo korzystne, a wybór szeroki, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne miejsce na szybki lunch, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinny obiad. Gorąco polecam i na pewno wrócę!”
“Eksplorując rowerowo okolice natknąłem się na Gusto Max. Ponieważ wraz z sąsiadami zapędzamy się na rowerach w różne okolice postanowiłem sprawdzić co nas tutaj może czekać. Pierwsza wizyta to bardzo pozytywne zaskoczenie. Lokal czysty, nawet w części toaletowej co nawet dzisiaj należy do rzadkości i to należy docenić. Przemiła obsługa. Uśmiechnięta, życzliwa, nie narzucająca się. Jedzenie smaczne, wyróżniające się na tle innych pizzerii z potencjałem. Hamburger w bułce "pizzowej" nie jest nowością ale wciąż miłą odmianą, choć mało wygodną i należy to jeść baaardzo ostrożnie. Na pewno będę tu jeszcze zaglądać i polecać znajomym rowerzystom oraz motocyklistom.”
“Przemiła obsługa. W takich miejscach przyjemnie robi się zakupy. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że ktoś obsługuje mnie "za karę", jak to czasami w roznych sklepach bywa. Ceny przystępne (szczególnie jak na wiejskie warunki). Szeroki asortyment, od spożywki, zdrowej żywności po skarpetki i naczynia.”
“Szarlotka obłędna, warta swojej ceny. Obsuga miła. Przyjemny wystrój, można swobodnie porozmawiać z głośników puszczona jest cicha melodia. Japoński ogród dopełnia klimacik. Po kawie można iść na zakupić rośliny do swojego ogrodu/na balkon.”
“Pizza naprawdę przepyszna. Naprawdę warto tutaj zjeść :) Obsługa lokalu na bardzo wysokim poziomie. Właściciel bardzo miły i przykłada duża wagę żeby każdy klient był zadowolony :)”
“Miejsce bardzo przyjemne. Pięknie pachnące. Sympatyczna obsługa. Jest ruch. Chętnie wrócimy, bo teraz tylko na piwo.”
“Drugi raz skusilismy się na zamówienie burgerów, tym razem na wynos. Jakość nadal bardzo dobra. Ilość sosów oraz świeżość składników zadowalająca. Miłym akcentem są odręczne napisy wewnątrz opakowań burgerów. Fajna opcja z dobrym jedzeniem, polecam.”
“Bardzo fajne miejsce. Miła obsługa, czysty lokal w środku oraz czyste i zadbane toalety. Dobre menu jest z czego wybrać. Spokojnie można zjeść bez hałasu, jedzenie podane bardzo ładnie, tak samo sztućce podane bardzo estetycznie - na duży plus. Jedzenie bardzo smaczne, gratulacje dla kucharek/rzy :) Dla najmłodszych niecierpliwych klientów kącik z zabawkami oraz na dworze mini plac zabaw co też na plus, w środku stół bilardowy, więc można też pograć. Na pewno jeszcze zajrzymy.”