Przegląd katalogu
- 198 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 198 wyników
Przeglądaj supermarket w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 198 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 48,604 opinii i ocen.
“Miła obsługa, wszystko co trzeba znajduje się w asortymencie tego sklepu. Polecam”
“Sklep nieduży, nastawiony chyba najbardziej na sprzedaż napojów alkoholowych, ceny innych produktów raczej wyższe, mały wybór wędlin i serów, ale plusem jest, że otwarty w niedzielę. Można tam również nadać i odebrać paczki.”
“Najlepsze jajka od zielononóżek. Wspaniała obsługa.”
“Bardzo miła obsługa najlepsza żabka do jakiej chodze..... dobrze zaopatrzona polecam”
“Czysto, schludnie, przejrzyście, żadnych problemów. Typowo osiedlowa, nie polecam podjeżdżać autem, szansa na znalezienie miejsca po 15 praktycznie zerowa”
“Sklep z szerokim asortymentem. W sklepie znajduje się również poczta. Możliwość płatności u ekspedientki jak zarówno przy kasie "miłej" tj. bezobsługowej. Możliwość dokonywania płatności też kartą, blikiem.”
“Też fajny dobrze zaopatrzony sklep”
“Jak to w Biedronce, dobrze trafiłem mimo wielu klientów kasy szybko się uporały.”
“Bardzo dobry sklep ceny dobre produktów dużo panie bardzo miłe.”
“Najlepsza żabka + pan Dawid i Pani Agnieszka najlepsi sprzedawcy świata uwielbiam i polecam ( The best Hot Dogs)”
“Bardzo miła obsluga ,przede wszystkim przez Pana który tam pracuje.Jeszcze nie spotkałam tak miłej obsługi.Polecam.Towar zawsze ładnie wyłożony”
“Super żabka w końcu otwarta jak ma być”
“Pierwszy raz byłam w tej biedronce i jestem w szoku w życiu byłam w różnych biedronkach ale nigdy w Biedronce nie widziałam takiej czystości i takiego porządku,wszystko idealnie poukładane na półkach.Wiele biedronek zwiedzilam w różnych miastach ale pierwszy raz spotykam się z takim porządkiem jeśli chodzi o biedronkę -kto pisze innaczej chyba nie był u mnie na osiedlu w Biedronce .Duże zaskoczenie i szacun”
“Po remoncie jeszcze lepiej, to mój główny punkt zaopatrzenia. Miło, szybko, czysto. Zostało tylko jedno wejście od strony głównej ulicy. To dobrze, bo wcześniej lubili je zamykać znacznie wcześniej niż zamknięcie sklepu, a wyjście na parking było dość niebezpieczne.”
“Mięsny w tym sklepie jest wystrzałowo dobry. Teraz są kasy szybkiej obsługi więc jest jeszcze lepiej.”
“Jeden z lepszych punktów w jakich byłem, jak na Biedronkę dobrze wyposażona, masarnia itp. też nigdy mi się nie zdarzyło przesadnie długo stać w kolejce do kasy”
“Polecam ten sklep z całego serca. Asortyment jest naprawdę bardzo duży – można tu znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzeba na co dzień. Obsługa wyróżnia się wyjątkową uprzejmością i uczciwością, co niestety nie zawsze jest standardem w innych miejscach, takich jak niektóre Żabki. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja – sklep znajduje się w łatwo dostępnym miejscu, blisko przystanków i głównych ciągów komunikacyjnych, co czyni zakupy jeszcze bardziej komfortowymi.”
“Miła obsługa blisko od domu na zakupy i ceny też nie wygórowane”
“Trochę drogo, ale można sobie kupić fajne rzeczy na spróbowanie. Duży asortyment.”
“Po remoncie sklep stał się samoobsługowy i zdecydowanie jest to zmiana na plus ;) Więcej miejsca i lepiej zorganizowana przestrzeń.”
“Nowa piekarnia ładnie wyremontowana, czysta, przestronna. Obsługa szybciutko i sprawna.”
“Bywam w tej żabce niezwykle często i muszę przyznać, że mam to szczęście i tę przyjemność spotykać tam Panią Kasię. Zawsze mile powita, równie mile pożegna i zaprosi do ponownego odwiedzenia sklepu. W razie potrzeby Pani Kasia pomoże i doradzi. Szybko i sprawnie radzi sobie z większymi kolejkami klientów, nie tracąc przy tym pogody ducha. Obsługa Pani Kasi Jest zawsze na najwyższym poziomie, niezależnie od pory dnia czy wybranego asortymentu. Życzyłabym sobie, aby w każdym sklepie trafiał się taki pracownik z prawdziwego zdarzenia. Polecam z całego serca.”
“Rzadko kiedy piszę opinie ale dzisiaj Pani była wyjątkowo pomocną. Nie wiem jak ma na imię ale zakupy robiłem około godziny 16:00. Dziękuję i do kolejnego zobaczenia”