Przegląd katalogu
- 314 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 314 wyników
Przeglądaj supermarket w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 314 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 87,339 opinii i ocen.
“Mały sklepik dobrze zaopatrzony z miłą obsługą. Dogodne warunki zakupu najróżniejszych towarów.”
“Super bułeczki czosnkowe, hot dogi pycha”
“W tych czasach taka obsługa to ze sieweczką szukać. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego ;)”
“Takiej kiełbasy nie jadłem od 1973, polecam.”
“Super miła obsługa, szeroki zakres asortymentu. Polecam pieczywo”
“Pyszne i sprawdzone , polecam gorąco !”
“Jestem stałym klientem żabki, robię tam zakupy już od pół roku. Sklep zadbany i czysty przede wszystkim jednak polecam obsługę szczególnie młodego chłopaka w długich włosach zawsze pożartuje i doradzi, jak dla mnie bomba :)”
“Wielkopowierzchniowy sklep,duży parking a w środku miałam spędzić w nim tylko 2 godz.a zrobiły się prawie 4 nie byłam w stanie ogarnąć wszystkiego różnorodność , można znaleźć towar w promocji co cieszy bardzo zakupy udane polecam ją na pewno wrócę.”
“Byłam w sobotę w sklepie i chciałabym bardzo pochwalić jedną panią która mnie obsługiwała Brunetka, niska, uśmiechnięta Ta pani poprawia mi humor za każdym razem jak tam jestem Zawsze uśmiechnięta otwarta potrafi dostosować rozmowę do każdego klienta indywidualnie Bardzo uprzejma kulturalna i ułożona dziewczyna Oby więcej takich pracowników ! Jedyna która w tym sklepie nadaje się do pracy z ludźmi.”
“Tak jak należy... Można coś zjeść, można wypić kawkę, można kupić coś do jedzenia, posiedzieć i przyjemnie spędzić czas”
“Bardzo.mila obsługa i porządek na sklepie”
“To prawda, że wrażenia z miejsca tworzą ludzie. Tak stało się z tym miejscem. Po spotkaniu z kasjerką Oleksandra byłem mile zaskoczony postawą i jakością obsługi, co poprawiło mi humor na cały dzień. Teraz regularnie odwiedzam to miejsce! Polecam!”
“pardonsik fajny sklepik zydowski”
“Sklep jest otwarty w każdą niedzielę, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Mimo, że mieszkamy w okolicy nie wiedzieliśmy o tym. Z pewnością skorzystamy z tej wiedzy w przyszłości.”
“Lubię kupować w dromaderze rzeczy”
“Fajny sklep, ma drzwi, duży wybór monsterków, i jak piwo tam kupowałem to było całkiem smaczne”
“Miła obsługa i trafne doradztwo”
“Możliwość płatności kartą. Mili właściciele.”
“Wow,zakupiłam tam niezwykłe w smaki wino,jestem pod wrażeniem wiedzy i podejścia.Napewno tam wrócę.”