Opinie

  1. Izabela Hoder ★★☆☆☆

    Kasjerka z dzisiejszego wieczora z czarnymi włosami to chyba jakaś niepoważna jest. Zaczynam zamawiać jedzenie na ciepło i zanim zdążę skończyć przerywa mi i mówi że nie ma. Narzeka sama do siebie podczas szykowania jedzenia. Nie potrafi otworzyć kieszonki i nalać właściwie sosu. Po zwróceniu uwagi twierdzi że tak powinno byc i tak jest dawkowane. Zdecydowanie lepiej podejść do żabki parę metrów obok na Wyzwolenia. Tam przynajmniej zawsze wszystko jest i miła obsługa!

  2. Łukasz Kolodziejczak ★★★★☆

    Skromna zabka z dobra obsluga, jedzonko gorace , mila obsluga praca z przekonaniem, duzy wybor, jedna z lepszych zabek w miescie lubie tam chodzic. Jednak zawsze moze byc jeszcze lepiej. Pozdrawiam

  3. Dawid Alert ★☆☆☆☆

    Nie polecam wieczornych zmian ! Pan kasjer beszczelny . Zero jedzenia na ciepło . Godzina 18 .. zero bułek zero hotdogow zresztą jak co popołudnie . Sklep wygląda tragicznie . Brudna podłoga i puste półki w sklepie . Nie polecam

  1. Kamil Biedroń ★★★☆☆

    Czyż Żabka w innym mieście będzie droga inaczej?

  2. Blazej Stec ★★★☆☆

    Powiem jedno pani bardzo miła ale ostatnio kupiłem ciastko firmy papita brownie chocolate z waszego sklepu po otwarciu zobaczyłem że było spleśniałe. Na całe szczęście nie zjadłem go.

  3. Patrycja Ścieszka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Przyjmują pieniądze za rachunki ale ich nie przelali do Tauronu. Mało tego kasjerka mówi, że ją to nie interesuje. Żenada. Na infolinii Paylandu dowiedziałam się, że kasjerka wprowadziła błędny numer rachunku. Kasjerka w ciemnych włosach nawet nie potrafi przeprosić i jeszcze z głupim uśmiechem mówi, że pieniądze sobie przelala na swoje konto. Bardzo była nerwowa bo przerwałam jej pogaduszki telefoniczne. Jest bezczelna. Ale czytajac opinie to nie tylko moje odczucie. Tak jak powiedziała dzwonić sobie na infolinie Mówi i ma. Pierwszy i ostatni raz.

  1. Karolina S.A. ★☆☆☆☆

    Nie wiem za kogo sie ma pani sprzedająca w tym sklepie ale uwazam ze komentowanie klientow i tego co chcą kupić jest skrajnie nie na miejscu. Najpierw niech popatrzy sie na swója idealna personę bo swoim zachowaniem i komentowaniem tylko odstrasza klientów. Najgorsza żabka w Bielsku a obsługa na mniej niż zero.

  2. Mapowicz ★★★★★

    Żabka bardzo w dogodnym miejscu zlokalizowana,porządek na półkach, wszystko gra i błyszczy,obsługa bardzo przyjemna.Daje 5 gwiazdek.

  3. Arkadiusz Nikiel ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Art. 135 KW się kłania - niedawno postanowiłem wykorzystać czas, gdy moja mama miała zabieg w pobliskim szpitalu, na zrobienie tu zakupów i opłacenie jednego rachunku. Ale niemiła pracownica odmówiła obsługi argumentując, że... jest sama i nie ma właścicielki, która mogłaby przeprowadzić obsługę (?!). Co to miało znaczyć!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 11 Listopada 70, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements